Autor Wątek: Wasze hobby  (Przeczytany 6327 razy)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 16, 2013, 19:48:24 »
Ceny R/C to już w ogóle odlot :) Dla nieogarniających tematu R/C drift http://www.youtube.com/watch?v=42FofiKcmaU&feature=youtu.be


Offline ochłap

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 238
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 16, 2013, 20:01:56 »
Cytuj
Ochłap, mam na opchnięcie zenita ET. Korpus dosłownie w częściach. Obiektyw Helios 44, w bardzo dobrym stanie. Jak chcesz na części to korpus oddam Ci za friko. Obiektyw za jakieś grosze... :P.
Nie raczej dzięki nie jest mi potrzebny aparat w częściach, a standardowy obiektyw jak widać posiadam, ale dzięki za propozycje :)  Hmm modele fajna pasja, ja jeszcze w czwartej klasie podstawówki brałem z piwnicy blok styropianu który został po ocieplaniu domu jakiś nóż pilnik i gwóźdź na dociążenie dziobu i puszczałem samolociki z okna :) taka sobie moja przygoda z modelarstwem :)

Offline Lisu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 16, 2013, 21:09:02 »
Moim "hoby" będzie perkusja, właśnie leci 9 rok oraz modelarstwo lotnicze, a konkretniej R/C, kiedyś były plastiki w skali 1/72 ale ojciec postanowił powydawać wszystkie ze względu na brak miejsca w domu :D

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 16, 2013, 21:36:32 »
Moim hobby oprócz retrogamingu jest Shisha (ale nie taka zajawkowa jak u elodzieci tylko tradycyjna itd.) która pochłania lwią część moich funduszy przeznaczanych na hobby. Do tego bardzo lubię gry planszowe, książki (mam ich o wiele za dużo), filmy oraz muzykę (jestem jedną z tych niewielu osób, które nie kradną muzyki. Posiadam coś mocno ponad 600płyt dzięki temu, że mój ojciec także wyznawał zasadę, że muzyki się nie kradnie i kupował klasyki takie jak Pink Floyd czy Clapton, które teraz dzielnie mi służą).

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 16, 2013, 22:51:49 »
O jak dobrze, że zaistniał taki temat :P

Bo akurat dzisiaj spełniłem jedno ze swoich marzeń.

Kilka lat temu mój przyjaciel miał Rometa Ogara 200. Fakt faktem nie miał papierów i wogóle, ale jako tako jeździł. Sam był strasznie zajawiony tym motorowerem i lubił przy nim dłubać, samemu naprawiać itd. Wtedy zazdrościłem mu bo sam mogłem o takim jedynie pomarzyć (no bo skąd 14/15-letni wówczas chłopak ma wziąć kilkaset złociszy?). W ubiegłe wakacje poszedłem do pracy i już w głowie miałem plan żeby kupić Rometa, ale niestety, mój brak konsekwencji w dążeniu do celu zrobił swoje i nic z tego nie wyszło. Jednakże po świętach w szkole, mój stary znajomy (mający wówczas ogara 200) powiedział mi że chciał swojego ogara wypicować, ale niestety kiepsko ma teraz z kasą i może mi go sprzedać. Powiedziałem do niego "trzymaj go dla mnie! W ferie zarobie kasę to od razu od Ciebie go wezmę. " . No i jak powiedziałem tak się stało. Wczoraj znów go spotkałem i zapytałem, czy to nadal aktualne i jak tak to ile chce za ogiego? Powiedział mi że chce 200zł i od ręki mogę go mieć. To też dzisiaj po pracy mialem przygotowaną stosowną gotówkę i nabyłem Ogara 200. W gratisie dostałem kask. Niebawem dostanę też skrzynkę części do niego za free (od tego samego kumpla), ale najpierw musi on odebrać te częsci od znajomego.



Nie ukrywam, ma kilka wad, ale jest prawie że sprawny (kwestia sprawdzenia czy gaźnik czysty, ale to dopiero jak będzie cieplej, bo teraz benzyna zamarzła mu w przewodach paliwowych xD )

PS: Ogi ma dokumenty ;) Umowa spisana jest na mojego przyjaciela. Tylko ubezpieczenie kilka dni temu wygasło.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 17, 2013, 06:46:02 »
Ciemnia i osprzet foto po dziadku ochlapa oraz Ogar Quake'a wymiataja.

Offline ochłap

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 238
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 17, 2013, 16:40:54 »
Śmieszna historia, bo mnie się też kiedyś marzył taki ogarek, ale zapał mi opadł :)

Offline wasczarek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Pacjent szpitala Arkham
    • Arhn.eu
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 17, 2013, 19:32:40 »
Moje hobby:
-Komiksy Kaczora Donalda.Są to grube komiksy,nie te gazetki z gadżetami. Nazywają się:gigant poleca, mega giga oraz gigant mamut.Zbieram je od około 4 lat.Pierwszy od ok.80 numeru,drugi dokładnie 11 a z ostatniego mam wszystkie.
-Książki.Zawsze je czytałem,wypożyczałem z biblioteki,ale teraz zacząłem je kupowac i kłaśc na półke[po przeczytaniu of course].Są to książki fantasy,thrillery oraz horrory.Paru autorów:Mike Resnick,Stephen King,Harlan Coben,Graham Masterton,J.K. Rowling i Daniel DeFoe.
-No i może troche gry.Jak byłem mniejszy to posiadałem kolekcje gier z gazet [kupionych przez tate:],ale teraz [13 lat] sam kupuje sobie pudełkowe wydania w pobliskim sklepie.Ostatni nabytek:Batman Arkham Asylum.Zamierzam sprzeda mniedługo pare tytułów.
Się rozpisałem :].
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2013, 17:41:45 wysłana przez wasczarek »
Oto kręcąca kokoszka:

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 17, 2013, 20:11:27 »
Ja interesuje się lego,m&a,filmami ktore kupuje wraz z ojcem,pewnie jest juz ok 2k filmow na dvd i kilkaset na vhs,do tego podobne ilosci różnych płyt cd i sporo kaset. Oprócz tego interesuje się także modelarstwem rc,wczesniej driftem,jezdziłem na schumacherze sst pro a teraz będe się bawil w trial,obecnie cos klecić będe na bazie hsp kulaka,ze względu na jego cene i bdb mosty,a z mniejszych modeli to mam pare xmodsów i radilna. No to chyba tyle;]

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 17, 2013, 20:21:46 »
wasczarek, nie żebym się czepiał, ale 13 lat i Arkham Asylum? ;)

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 17, 2013, 20:38:15 »
Ciemnia i osprzet foto po dziadku ochlapa oraz Ogar Quake'a wymiataja.

Generalnie jest po prostu fantastyczny :) Nie mogę się doczekać, gdy w końcu wyjade nim na ulice. :P


Śmieszna historia, bo mnie się też kiedyś marzył taki ogarek, ale zapał mi opadł :)

Mi opadł w wakacje (ajj głupi byłem). Ale teraz już nie odpuściłem i mam :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2013, 21:03:37 wysłana przez Quake96 »

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 17, 2013, 22:22:14 »
Moją jedyną pasją są konsole dlatego traktuję ją serio. Wymowna kropka na końcu.

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 17, 2013, 23:12:40 »
a,no i zapomniałem o najważniejszym,o muzyce. Gram na fortepianie od hmm,ponad 10 lat juz,ale ten czas leci:] grałem tez 2 lata na saxophonie i na gitarze klasycznej cos brządkne czasem,ale to bardzo rzadko

Offline wasczarek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Pacjent szpitala Arkham
    • Arhn.eu
Odp: Wasze hobby
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 18, 2013, 18:01:05 »
Wawrzino B:AA jest od 16 lat,lecz nie jest takie straszne.No może sceny walk nie są dla dzieci,lecz bardzo ciekawa jest tutaj fabuła,świetny klimat i ciekawie rozrzucone zagadki.A zresztą każde dziecko umiejące korzystac z komputera grało w jakąś strzelankę w stylu call of duty i zabiło mnóstwo przeciwników.Tak poza tym:dużo osób może się pochwali graniem młodości w Dooma 1 czy 2,zresztą co starsi z tej strony pewnie też :].
Oto kręcąca kokoszka: