Autor Wątek: Boże Narodzenie 2013  (Przeczytany 4304 razy)

Offline GRAnith

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 424
Boże Narodzenie 2013
« dnia: Grudzień 24, 2013, 23:34:58 »
Był już kiedyś temat mario77 na temat wigilii sprzed roku-dwóch. Pochwalcie się w tym temacie co znaleźliście pod choinką w tym roku.

Ja na przykład zdobyłem w posiadanie przede wszystkim smartfona Samsung Galaxy Young, kamerę nieznanej firmy XD i T-Shirta z gburowatym kotem.

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2013, 00:21:38 »
Zastanawiałem się czy taki temat założyć, ale widzę, że mnie wyprzedziłeś ;)

Dostałem:
Zestaw śrubokrętów precyzyjnych, "przytrzymywacz" z podświetlaną lupą (nie wiem jak to fachowo nazwać, ale jest genialne), tak to wygląda:

Oraz PS3 super slim z kontrolerem Move wraz z Gran Turismo 6 i Sports Champions 2 w zestawie.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:34:11 »
Just Dance 2014 w wersji PS3, a sama konsola już w drodze.

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2013, 10:12:57 »
A ja chyba znowu byłem niegrzeczny cały rok bo tradycyjnie nie dostałem nic :(

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2013, 10:57:59 »
W tym roku dostałem 5 podkoszulek z motywami nintendo. Byłem nawet lekko zaskoczony :)

Offline coby6

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2013, 11:25:26 »
Pokemon X .


Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2013, 11:43:06 »
Podajcie mi namiary na waszych mikołajów. Ja wydałem kupę kasy na prezenty, a sam dostałem kilka czekolad i koszulę w kratkę.

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2013, 13:36:22 »
Ja sam sobie kupiłem Battlefielda 4 na PS3 bo na Mikołaja i rodzinę to już dawno nie mam co liczyć:)

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 25, 2013, 14:26:54 »
Słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-RF810R. Nareszcie nikt nie będzie mi przeszkadzał przy oglądaniu TV/graniu na stacjonarce :)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 25, 2013, 21:08:27 »
No dobra, pochwalę się :P

Dostałem... skarpety :D Klasyk sam w sobie, na dodatek zimowe.

Do tego grę (w sumie program) Rocksmith 2014. Rewelka! Siedzę dziś pół dnia i ćwiczę R.E.M. - Losing My Religion. Tak to mogę się uczyć grać na gitarze :) Wkurzyło mnie tylko to, że do działania wymaga Steam + Uplay.

Dostałem też kopertę z 1k zł :P i zestaw ręczników do nowego mieszkania, bo się wyprowadzam na dniach.

Ogólnie Mikołaj był w miarę przyzwoity w tym roku :)

Offline GRAnith

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 424
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 25, 2013, 21:23:50 »
Hah :D Rocksmitha 2014 dostał też mój brat, ale tylko umownie, bo wiadomo, że ja też będę pocinał. Jako że mamy Real Tone Cable z pierwszego Rocksmitha to gram razem z bratem na multi. On - gitara solowa, a ja - bas. Pierwsze wrażenia z gry są wspaniałe. Jak na razie 10/10. W przeciwieństwie do pierwszej wersji uważam iż rzeczywiście może ona uczyć prawdziwej gry. Nie wymaga Uplaya. Wymaga tylko by uzyskać zawartość internetową. A ja na Steama nie narzekam, bo teraz nie ma gry bez Steama.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 25, 2013, 21:28:35 »
Do tego grę (w sumie program) Rocksmith 2014. Rewelka! Siedzę dziś pół dnia i ćwiczę R.E.M. - Losing My Religion. Tak to mogę się uczyć grać na gitarze :) Wkurzyło mnie tylko to, że do działania wymaga Steam + Uplay.

A gdzie się podział twój popularny pogląd, że jesteś już za stary na naukę gry na instrumencie.

Protip: nikt nie jest.

Ja dostałem klasycznie anonimowe paczki czyli żel po prysznic i dezodorant. Przynajmniej będzie czym pupe wyszorować. Sama tradycja imho absolutnie nie przystaje do naszych czasów, możliwości są takie, że każdy może sobie kupić na co dzień to co go interesuje, a przynajmniej tak jest w moim przypadku. Jedyne ograniczenie to pieniądze. Liczyć, że dostanę dany tytuł na konsolę od najbliższych to jak liczyć, że świniom wyrosną skrzydła. Ogółem najchętniej bym z tej tradycji zrezygnował z ww powodów no ale cóż... większość się domaga, więc jest. A nazywa się to - prowizorka lub działanie dla zasady :)

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 25, 2013, 21:33:59 »
Rocksmith 2014 faktycznie jest genialny. Od października sobie pogrywam i dalej mi się nie znudziło :]

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 25, 2013, 22:01:14 »

A gdzie się podział twój popularny pogląd, że jesteś już za stary na naukę gry na instrumencie.


Hm Hm... ja coś takiego pisałem/mówiłem? :) Od lat gram na gitarze akustycznej, ale głównie jako gitara rytmiczna. Teraz chwyciłem za elektryka i temu Rocksmith jest tak pomocny.

A kosmetyki pod choinkę to standard. W zeszłym roku tyle tego dostałem, że do dziś jeszcze nie otworzyłem balsamu po goleniu, a żel wykorzystałem całkiem niedawno :D

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 25, 2013, 22:17:37 »
Standard standardem, ale im człowiek ma więcej lat na karku tym częściej zaczyna zastanawiać nad istotą pewnych zjawisk lub inaczej - ich sensem. Nie ukrywam, że delikatnie mówiąc nie jestem fanem (no pun intended) działań "pod publiczkę", "bo wypada", "bo wszyscy tak robią". Tak zainwestowany pieniądz jest pieniądzem troszkę (bo jednak wartość użytkowa jest) wyrzuconym w błoto, bo radość obdarowanego jest dość nikła. Takie same zdanie mam np. na temat jedzenia posiłków o określonych porach, "bo tak zostało ustalone w książce zasad dobrego człowieka". Multum jest takich przykładów i prezenty świąteczne są jednym z nich.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 25, 2013, 22:33:50 »
To należy się dzielnie sprzeciwić, ale w rodzinie a nie na forum :D

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 25, 2013, 22:55:01 »
No właśnie chciałem poznać wasze zdanie w tej kwestii dlatego już drugim postem prowokuję dyskusję. A rodzina zna mój pogląd i nic sobie z niego nie robi. Bo bierność i podleganie schematom jest prostsze w tym skomplikowanym i trudnym świecie grzecznej jednostki społecznej.

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 25, 2013, 23:48:10 »
Witam w klubie - też nie mam lekko :D choć nie wiem, czy forum o GB jest dobrym miejscem na tego typu dyskusje... nie chcę za daleko zabrnąć i zepsuć świąt tym, którzy w to wierzą :)
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 26, 2013, 00:00:02 »
Ja nie dostaję prezentów pod choinkę gdzieś tak od 1996 albo 1997 roku czyli jak miałem 8 lat. Teraz mi to zwisa bo sam zarabiam na siebie ale wtedy jako dziecko było mi przykro. Zwłaszcza gdy w wigilię zbieraliśmy się u dziadków i kuzyni chwalili się co podostawali. Moi rodzicie jakoś nigdy nie przywiązywali do tego dużej wagi. Starali się by raczej było dobrze zjeść na święta niż o prezenty.
Ale z takich bardziej niezapomnianych, ostatnich jakie dostałem i najbardziej mnie ucieszyły były zdalnie sterowalny czołg na baterie i gra TURTLES na Pegasusa.

Offline GRAnith

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 424
Odp: Boże Narodzenie 2013
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 26, 2013, 00:59:40 »
Heh Antari. Ja od dwóch lat na wigilię klasową w gimnazjum zamieniałem się z innymi by dostać samego siebie. Wszyscy o tym i tak wiedzieli i to przyjmowali bez pogardy. Ech... w następnym roku idę do liceum i znów trzeba zmienić imidż. Z każdego roku próbuję coraz mniej pajacować, ale mi się nie udaje. Ludzie doroślejsi, więc pewnie ten numer nie przejdzie. ;)