Autor Wątek: Gablota z pleksiglasu  (Przeczytany 1733 razy)

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Gablota z pleksiglasu
« dnia: Styczeń 20, 2014, 20:22:29 »
Panowie kolekcjonerzy!
Mam do was arcyważne pytanie. Wiecie może gdzie można zamówić gablotkę z pleksi o wymiarach podstawy 16x16cm i wysokości 25cm? Potrzebuję taką, by bardzo ważna kukiełka mojej mamy była chroniona od kurzu. Pomyślałem, że na tym forum wśród tylu kolekcjonerów pewnie ktoś ma namiary na porządną i zaufaną firmę. Z góry dzięki za odpowiedź.

Edit:
Hell yeah, mój 666 post ;)

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: Gablota z pleksiglasu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2014, 22:03:37 »
Może są gotowe? Poszukaj w sklepach z rybkami / akwariami. Może zrobią w rozsądnej cenie.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Gablota z pleksiglasu
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2014, 22:06:39 »
Jak nic Ci się nie uda znaleźć (w sennie gablotki) to polecę sklep w mym mieście.
Otóż podejrzewam że sama gablota, a to że jest złożona, może kosztować ... dużo. A tak jak sam złożysz z 6ciu części - to i taniej i pod wymiar.
Wracając do sklepu, nazywa się on "tplast" ma siedzibę w Krakowie. Na allegro mają sklep, co prawda wysyłają tylko kurierem, ale jak bardzo Ci zależy, mogę odebrać u nich odpowiednie sprzęty i wysłać pocztą.
A co do samego jeszcze sklepu - robią wszystko co proste platikowo-pleksiowe - nie raz u nich zamawiałem no i ... polecam~

http://www.tplast.pl/

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Gablota z pleksiglasu
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2014, 08:31:06 »
Znalazłem też coś takiego w internecie:
http://www.podstawkipodmodele.pl/Gabloty%20gablotki%20wystawy.html
Kurcze, faktycznie droga taka zabawa. Najtaniej chyba będzie zamówić 4płytki z pleksi pod wymiar i je samemu skleić. Ale jeszcze wyślę maila z pytaniem o wycenę do firmy co podlinkował Ostry96. Dzięki za podpowiedzi :)