Autor Wątek: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)  (Przeczytany 20708 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 14, 2013, 21:50:07 »
GBF raczej nie jest portalem komercyjnym, a baza przeglądających też raczej mniejsza niż allegro. Ja maruda? Po lewej macie guziczek do przełączania na mniejsze ikonki jak macie za duże :)

Dopiero co narzekales, ze granie retro zrobilo sie zbyt malo niszowe, a teraz to niszowosc jest zla. :)

Nie wiem
Nie wiem nic.

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 14, 2013, 21:55:51 »
Z resztą na allegro tyle handlarzy, że ostatnio mało co warto tam brać ;)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 14, 2013, 22:44:22 »
Mniejszą bazę zawsze można jeszcze zmniejszyć. Dla kogo kogo, dla tego kogo.

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 31, 2013, 14:32:52 »
Napisze tutaj by nie zaśmiecać. Mam pytanie, biorę udział w licytacji na eBayu, i zasadniczo chodzi mi o to by wygrać, był względny spokój i nagle pojawił się jakiś ktoś kto nie zamierza odpuścić. Oczywiście nie licytuję by nie podbijać ceny no i mam pytanie co zrobić by wygrać? Słyszałem o snajper.pl nawet kiedyś nieudolnie skorzystałem z tego programu, ustawia się strzał 3 sekundy przed końcem, ale co zrobić by aukcję BANKOWO wygrać? Macie jakieś porady?

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 31, 2013, 14:38:24 »
snajper.net

Ustawiasz swoje max na 4s przed końcem. Jak się uda to się uda, jak nie to nie :P Ot cała filozofia.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 31, 2013, 14:41:18 »
Co zrobić by aukcję BANKOWO wygrać? Macie jakieś porady?

Przelicytowac. I nie ma w tym ziarna zlosliwosci ani ironii. Pomysl, ze ktos inny moze byc rownie zdeterminowany jak ty. A takie cuda, jak serwis Snajper sa dostepne dla wszystkich.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 31, 2013, 14:52:22 »
Poza tym jeśli wpisał więcej, niż ty dałeś na snajperze, chociażby o 0,01$ (czy funta, czy CHWC) to i tak nie wygrasz. Stara dobra zasada "kto da więcej"

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 31, 2013, 16:52:52 »
na allegro najlepiej jest licytowac cokolwiek, gdy pojawia sie wiele atrakcyjnych licytacji
wiele ludzi rezygnuje z licytacji jakiegos przedmiotu z nadzieja na jakis inny (dla nich o wiekszej wartosci)
fundusze mamy ograniczone, a konkurencja nie jest tak wielka jakby nam sie wydawalo
wg. mnie dlatego np. kiedys poki gold zeszly z licytacji za okolo 106zl, kiedy wszyscy mysleli, ze gra zejdzie za grosze i nikt nie chcial odpuscic, a tu 6 gier wcale nie takich zlych za 36zl http://allegro.pl/game-bay-gry-i3259258763.html , bo nie byly one tak atrakcyjne i licytacja byla niepozorna
gry, na ktore jest wiekszy popyt najlepiej kupowac przez tablice, gumtree albo czaic sie na jakas okazyjna licytacje 'kup teraz' na allegro albo kupic w zestawie z czyms innym

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 27, 2013, 13:01:46 »
Ostatnio zacząłem dostawać coraz więcej spamu na maila od CITEAM. O ile wcześniej jeden mail na jakieś dwa tygodnie był jeszcze ok, to teraz potrafię dostać 7-8 maili na dzień! Dzisiaj odznaczyłem opcję w ustawieniach konta, jednak podobno to nie działa i wiadomości dalej przychodzą. Jak jest z tym u Was? Pomogło?

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 27, 2013, 14:13:38 »
Ostatnio zacząłem dostawać coraz więcej spamu na maila od CITEAM. O ile wcześniej jeden mail na jakieś dwa tygodnie był jeszcze ok, to teraz potrafię dostać 7-8 maili na dzień! Dzisiaj odznaczyłem opcję w ustawieniach konta, jednak podobno to nie działa i wiadomości dalej przychodzą. Jak jest z tym u Was? Pomogło?
Citeam? Nie subujesz ich czy cuś? W sumie chyba tylko raz od nich maila dostałem albo dwa ... w przeciągu chyba dwóch lat x ]

@@Edit do dołu
hah... czuję że mam szczęście...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2013, 16:10:04 wysłana przez Ostry96 »

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 27, 2013, 14:42:56 »
Właśnie nie. Jest to dosyć popularny problem użytkowników Allegro. Wpiszcie sobie w google "Citeam spam".

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 27, 2013, 15:04:36 »
Też mam ten problem. Nic nie pomaga. Musiałem zmienić maila.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 27, 2013, 15:12:45 »
Hmm, odznaczyłem ta opcję w ustawieniach konta oraz kliknąłem odnośnik znajdujący się na samym dole jednego z maili. Zobaczymy czy podziała.

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 27, 2013, 16:13:24 »
Albo to raczej nie "szczęście" [nawiązując do mego wcześniejszego postu], ale raczej bawienie się opcjami:


Moje konto>Powiadomienia

... wyprzedzono mnie ;c

@@do dołu...
dlatego piszę że mnie "wyprzedzono"
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2013, 17:45:32 wysłana przez Ostry96 »

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 27, 2013, 17:13:28 »
No to przecież napisałem, że odznaczyłem ową opcję tylko podobno nie zawsze działa...

Offline jakub

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 27, 2013, 17:20:20 »
Jak korzystacie z jedynej słusznej poczty (w sensie z gmaila) to można założyć filtr, który będzie bezpośrednio wywalał te maile/kierował do spamu. Ja kiedyś dostawałem, a teraz już nie. Mi pomogło odznaczenie tej opcji na allegro czy tam na końcu co w tym spam mailu jest

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 04, 2014, 18:52:37 »
Sory za odkop, ale chciałem podzielić się z Wami historią, która mi się przydarzyła, nie jest to jakaś emocjonująca walka na śmierć i życie, ale jednak... pozostawia niesmak.
Całość zaczęła się z miesiąc temu, kiedy zamówiłem sobie e-papierosa w celu używania go czy to w domu czy na wyjeździe, który się zbliżał, była to środa, następnego dnia na poczcie wykonałem przelew i miał on dotrzeć na poniedziałek, przesyłka jaką opłaciłem to polecony ekonom (to nie moje skąpstwo, a po prostu czasu było dużo to nie chciałem też płacić 2x kosztu przesyłki nie?) w każdym razie przesyłka ostatecznie dotarła w piątek, więc gościu wysłał w środę, czyli tj. 2 dni po otrzymaniu kasy, a całość miał wysyłać w dniu otrzymania pieniędzy.
Druga sprawa ostatnio podczas użytkowania zacząłem czuć ,,smak'' spalenizny, więc rozkręciłem e-papierosa w celu przemycia wszystkiego... włoski, przemycie styków, atomizera, ustnika no mniej więcej wszystko nie? I chyba niedokładnie wytarłem i po prostu zamoczyło grzałkę, a więc się spaliła. Napisałem do kolesia z reklamacją (dodam, że nie dostałem paragonu/faktury w paczce) i on napisał mi, że cytuję: ,,atomizer jest jednorazowy tzn jak grzałaka sie wypali to trzeba zakupic nową'' co tam, że o tym wiedziałem i podkreśliłem to w poprzedniej wiadomości, napisałem więc, że wiem i chciałbym złożyć reklamację, a on za dwa dni, że na reklamacje są dwa tygodnie: paczkę dostałem 17.01.14, a reklamację złożyłem 30.01.14 i gościu napisał, że rozumie i że potrzebny jest paragon i tak przez kilka wiadomości wymienialiśmy wiadomości, że nie dostałem paragonu, ale on wie lepiej itd. Ostatnią wiadomość jaką mu wysłałem to, że ,,trzeba było od razu mówić, że i tak czy tak nie można złożyć reklamacji i liczy Pan tylko na zysk, a nie na zadowolenie klienta...''.

Pytanie: co dalej? W zasadzie to te 70 za e-papierosa to nie dużo i nowa grzałka to zapewne groszowa sprawa, ale wiadomo grosz do grosza...
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)

Offline pinkx

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 04, 2014, 18:59:28 »
@Chino trochę nie rozumiem... sam spowodowałeś spalenie grzałki (poprzez złe osuszenie) i chciałeś ją dać na reklamację? Przecież to była Twoja wina, sama się nie spaliła, więc reklamacja była nie zasadna. Chyba, że coś źle rozumiem z Twojej wypowiedzi.
A kwiatki z wmawianiem paragonu, że było to niestety dość częste zjawisko na allegro...

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 04, 2014, 19:05:39 »
Grzałka w tym gównie przepala się wyjątkowo szybko. Koszty są znikome. Będziesz wymieniał jeszcze nie raz.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2014, 20:55:58 wysłana przez Didzejek »

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 04, 2014, 19:11:11 »
Sprzedawca przystawał na reklamację do momentu kiedy wspomniałem, że nie minęły 2 tygodnie, może i moja wina, ale po prostu skoro gościu najpierw zgadza się na reklamację, a potem szuka argumentów, że niby nie... Jak kupowałem CE6 (teraz miałem CE5) to sprzedawca (inny) nie widział żadnego problemu z zamianą czegokolwiek (czy to bateria czy atomizer).
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)