Autor Wątek: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)  (Przeczytany 20626 razy)

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 04, 2011, 20:56:48 »
to co? pochodnie? widły? virtualboye? i do bojuuu!

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 04, 2011, 21:53:17 »
Nie mam pojęcia po co poprawiać coś co było dobre.

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 04, 2011, 22:12:04 »
Też szukałem tej zakładki na początku, jako że korzystam z niej dość często wyszukując jakiś okazji. Niby nie jest źle, że u góry, ale dobija, że to jest tak pochowane ;/ Zabiera to więcej czasu niestety, a człowiekowi nieraz się śpieszy.

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 04, 2011, 23:17:58 »
Ja wypełniłem ankietę dot. nowego wspaniałego wyglądu gmaila:

"Co Ci się podoba w nowym wyglądzie?"

Moja odp: "NIC !!! Namieszaliście strasznie, wszystko koszmarnie nieczytelne, weźcie przestańcie się bawić w Allegro/eBay'a. Zostawcie chociaż wybór starego wyglądu!"

K...., kolejny serwis któremu się nudzi.
rnav spotting :)

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 05, 2011, 10:03:14 »
Mis, ja nigdy nie ogarniałem gmaila. Od wielu lat mam pocztę na onecie i jestem zadowolony, choć bywały kiepskie okresy, kiedy serwery muliły.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 05, 2011, 10:08:15 »
Ale marudy z Was. Do nowego wyglądu zaraz się przyzwyczaicie, a takie pisanie/gadanie i tak nic nie zmieni :) Ten nowy wygląd mocno podjeżdża pod eBay (może jakaś fuzja w przyszłości ;)), ale według mnie jest bardzo dobry. Pewnie wprowadzą jeszcze jakieś mniejsze/większe poprawki, więc nie ma co panikować, że jakaś opcja jest bardziej ukryta.  Co do cen wysyłek na Allegro to tutaj według mnie za dużo nie można zrobić. Każdy ustala cenę według własnego widzimisię, a że czasami odbiegają one od zdrowego rozsądku to już inna sprawa. Jest takie przysłowie "widziały gały co brały" :) Jak widzisz, że cena za przesyłkę za duża to nie kupujesz i tyle. Śmiejecie się, że ktoś sobie dolicza do przesyłki przechadzkę na Pocztę. Tylko napiszcie mi czemu tak nie może robić? Czas to pieniądz. To samo tyczy się paliwa, czy biletu na autobus ;)

Na Allegro boli mnie jedna rzecz, no może dwie.

Chamskie sprzedawanie piratów (czego w dziale z grami na GBA jest masę).

Przedłużanie aukcji o 24godziny po awarii albo przerwie technicznej bez wycofywania ofert, które w tym czasie wygrały! Masakryczna zagrywka ze strony Allegro. Uciekł mi tak swego czasu AGS-101.

Offline Krupier

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 210
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 05, 2011, 10:44:17 »
Ja wypełniłem ankietę dot. nowego wspaniałego wyglądu gmaila:

"Co Ci się podoba w nowym wyglądzie?"

Moja odp: "NIC !!! Namieszaliście strasznie, wszystko koszmarnie nieczytelne, weźcie przestańcie się bawić w Allegro/eBay'a. Zostawcie chociaż wybór starego wyglądu!"

K...., kolejny serwis któremu się nudzi.

U mnie jest po staremu. Jest jakiś button "przejdź na nowy wygląd", ale nie chce mi się go klikać. ;P

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 05, 2011, 14:28:13 »
Ale marudy z Was. Do nowego wyglądu zaraz się przyzwyczaicie, a takie pisanie/gadanie i tak nic nie zmieni :) Ten nowy wygląd mocno podjeżdża pod eBay (może jakaś fuzja w przyszłości ;)), ale według mnie jest bardzo dobry. Pewnie wprowadzą jeszcze jakieś mniejsze/większe poprawki, więc nie ma co panikować, że jakaś opcja jest bardziej ukryta.

Ja jestem wyznawcą zasady "If it ain't broke, don't fix it" :P Wiadomo, że z czasem się przyzwyczaimy podobnie jak parę lat temu do nowego wyglądu kanałów na YT. Pamięta jeszcze ktoś jak kiedyś wyglądały? Ja pamiętam i wiem, że początkowo też był spory flame o to. Osobiście nie lubię zmian (a zwłaszcza tzw. "niespodzianek") gdziekolwiek :P

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 05, 2011, 21:42:17 »
Nowy wygląd Allegro jest BLE. Powsadzali wszystko pod zakładki, totalny chaos jeśli chodzi o znalezienie czegokolwiek. Już nawet eBay ma to trochę lepiej zorganizowane, chociaż i tak nie jest dobrze. Wszystko zrzynają od nich i myślą, że są prO i nowocześni... Krótko mówiąc - dupny wygląd. :/

Najpiękniejszy i najlepszy wygląd Allegro był nie ten, co teraz zamienili na nowy, tylko jeszcze przed tą wcześniejszą zmianą. To było jakieś 3-4 lata temu... Prosto, elegancko i można było szaleć! xP


(...)Wiadomo, że z czasem się przyzwyczaimy podobnie jak parę lat temu do nowego wyglądu kanałów na YT. Pamięta jeszcze ktoś jak kiedyś wyglądały? Ja pamiętam i wiem, że początkowo też był spory flame o to. Osobiście nie lubię zmian (a zwłaszcza tzw. "niespodzianek") gdziekolwiek :P

Pamiętam jak wyglądały, było tak pięknie... Potem pomieszali wszystko i też byłem wkurzony, bo na stronie głównej nie pojawiały się nowo dodane filmy osób subskrybowanych. Na szczęście to przywrócili i teraz da się przeżyć. ;P

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 05, 2011, 22:42:07 »
Apropo youtuba to lubię wygląd tej strony, jedynie mi się nie podoba, że jak ustawię na wyświetlanie subskrybowanych to mi pokazuje tylko filmów osób, które subskrybuję, a nie pokazuje ich biuletynów. A we "wszystko" nie chcę wchodzić bo mi wywala propozycje filmów dla mnie i inne dziadostwo i wtedy jest burdel na stronie.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 05, 2011, 23:41:00 »
YT bardzo się upodobnił do fejsa bo wiadomo jest fajnie, jest modnie przewijać sobie stronkę z góry na dół. Jeżeli chodzi o kanały to na początku byłem przeciwny zmianom ale później się przyzwyczaiłem i już nie chciałbym powrotu do tego co było wcześniej. Wiadomo, kto się nie rozwija ten się cofa. Część z tych zmian jest trafnych a część kompletnie bezsensownych. Na szczęście YT dość często dokonuje różnych ulepszeń i zdążyłem się już przyzwyczaić do tego. Jeżeli coś zmienią na gorsze, to zawsze pozostaje świadomość, że w niedługim czasie to poprawią lub jeszcze bardziej zepsują xD

A allegro to inna bajka; częstotliwość zmian nie jest tak duża jak w przypadku "jutuba", więc trzeba narzekać bo wygląda na to, że ten nowy rozkład treści przyjdzie nam podziwiać dość długo, jeżeli nie nawet po wsze czasy :P

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 06, 2011, 07:50:01 »
YT bardzo się upodobnił do fejsa

tego nie wiem, nigdy jeszcze nie wchodziłem na fejsa :P

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 06, 2011, 08:22:07 »
nigdy jeszcze nie wchodziłem na fejsa :P

Lubię to!

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 06, 2011, 10:24:49 »
nigdy jeszcze nie wchodziłem na fejsa :P

Lubię to!
Ja też nigdy nie wchodziłem :D

Offline Krupier

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 210
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 06, 2011, 12:45:08 »
Ale wy alternatywni.

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 06, 2011, 21:48:49 »
Tutaj przykład tego o czym było na początku :) Wiadomo, każdy widzi co kupuje, ale takich sprzedawców życzyłbym sobie najmniej na allegro. http://allegro.pl/kupuj-za-grosze-psp-4-g-super-gry-mp5-konsole-i1921100882.html

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 06, 2011, 22:17:05 »
Tutaj przykład tego o czym było na początku :) Wiadomo, każdy widzi co kupuje, ale takich sprzedawców życzyłbym sobie najmniej na allegro. http://allegro.pl/kupuj-za-grosze-psp-4-g-super-gry-mp5-konsole-i1921100882.html
No tak, a to: "JEZYKI POLSK RUSKI CZESKI ANGIELSKI FRANCUSKI, CHISZPANSKI PORTUGALSKI WLOSKI, NIEMIECKI, HOLENDERSKIi, TURECKI" jest zabawne. :D
Co tam przecinki, jak są nowe języki - Polsk, Chiszpanski (xDD). I jak ładnie to "Ruski" wygląda. ;P


Z tego co wiem to zmienili też stawki za wystawianie aukcji. Jest drożej... :/

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 06, 2011, 22:19:28 »
Z tego co wiem to zmienili też stawki za wystawianie aukcji. Jest drożej... :/

Co Ty zdaje Ci się tylko :D Allegro twierdzi że są wielkie obniżki hehe
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 06, 2011, 22:21:33 »
Z tego co wiem to zmienili też stawki za wystawianie aukcji. Jest drożej... :/

Co Ty zdaje Ci się tylko :D Allegro twierdzi że są wielkie obniżki hehe

Marketing swoje, a bolesna rzeczywistość swoje hehehe. :D

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: Allegro.pl - dyskusja ogólna (zmiany itp.)
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 06, 2011, 22:22:04 »
Niedługo mają wprowadzić zwolnienie od wszelakich opłat za wystawienie przedmiotów.