Autor Wątek: Recenzje + Materiały  (Przeczytany 3185 razy)

Offline Butcher

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Łaa, Brzdęk, Ka-Boom
Recenzje + Materiały
« dnia: Sierpień 24, 2010, 21:33:51 »
Chciałbym wysłać trochę zdjęć  kartów oraz innych materiałów, ale posiadam dziwną pocztę i czasem mi wysyła załączniki, a czasem nie. Zastanawiam się czy nie byłoby warto stworzyć miejsca na forum gdzie by można było wrzucać zdjęcia oraz inne informacje oprócz recenzji.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Recenzje + Materiały
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2010, 21:44:46 »
Hmm no nie wiem. Do tej pory chyba żaden użytkownik nie narzekał na poczatę, zawsze też można wysłać do mnie. Co do forum można by umożliwić dodawanie załączników, tylko że fotografie są zwykle bardzo duże bo potrzebujemy jedynie pełne nie obrobione. Ewentualnie udostępnić jeden folder na ftp, no ale naprawdę nie wiem czy jest sens.

EDIT:
Tak czy inaczej zwiększyłem nieco rozmiar załącznika i ilość plików jakie można załączyć. W sumie na tak małym forum i dużym serwerze nie powinno to problemem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 21:51:08 wysłana przez Keitaro »

Offline Butcher

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Łaa, Brzdęk, Ka-Boom
Odp: Recenzje + Materiały
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2010, 21:52:13 »
Cytuj
zawsze też można wysłać do mnie. Co do forum można by umożliwić dodawanie załączników
Właśnie o czymś takim myślałem, o wrzucaniu załączników do pełnych nieobrobionych zdjęć.

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Recenzje + Materiały
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2011, 22:32:46 »
Nie wiem czy to właściwe miejsce, ale nie widzę sensu do zakładania od razu nowego wątku. W dziale GBA SP na stronce nie widzę GBA SP w wersji NES którego to posiadam - przydały by wam się? Problem tylko taki że ja zdj nie mam za bardzo czym zrobić - chyba że moim DSi XL ale nie muszę wam wyjaśniać kwestii jakości....

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Recenzje + Materiały
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2011, 20:05:51 »
up.  Jakbym mial jakieś materiały dla stronki, np zdjecia cart'ów itp to gdzie je wysłać?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Recenzje + Materiały
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2011, 22:27:40 »

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Recenzje + Materiały
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2011, 11:51:33 »
Thx - jak tylko dorwę jakiś aparat to prześlę :)