Autor Wątek: [Dingoo] Dingoo A330  (Przeczytany 6040 razy)

Offline Vicious

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
    • Taki mój blog...
Odp: [Dingoo] Dingoo A330
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 21, 2011, 23:49:16 »
Obie działają na full speedzie i z dźwiękiem. Ale... Jest takie małe ale... W super metroid po wysadzeniu tej stacji na początku i wylądowaniu na jakiejś planecie (nie lubię serii metroid i nie wiem o co tam biega) pojawiają się jakieś czarne chmury które zasłaniają prawie cały ekran. Coś mi się widzi że emulator nie generuje prześwitujących warst. Z miłą chęcią sprawdzę to na Chrono Trigger (jak znajdę gdzieś save'a). Ale ogólnie działają te gierki wyśmienicie!!!

Ps. Recenzję emulacji SNES oprę na tych tytułach. Dajcie inne - to znajdą się w niej również :) .

PPs. Oby tylko dingux się na niego pojawił... PSP do wydania europejskiego Monster Hunter 3rd odejdzie w zapomnienie :P .

Offline Jaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 144
  • harakiri master
Odp: [Dingoo] Dingoo A330
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 25, 2011, 17:30:43 »

Offline Vicious

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
    • Taki mój blog...
Odp: [Dingoo] Dingoo A330
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 28, 2011, 21:00:46 »
W relacje sprzedawców nie ma co wierzyć ;) . Ogólnie A330 to inny sprzęt ;) To co pokazałeś to A320 - praktycznie to samo - ale z paroma różnicami (choćby taką, że A320 ma nie wygodne triggery).

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: [Dingoo] Dingoo A330
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 28, 2011, 20:33:21 »
Jak to ładnie ktoś na innym forum ujął:

"Wygląd przypomina zemste designera". Po części się zgodzę, na dzisiejsze standardy nie wygląda ta konsolka zbyt "future". Plusem jest za to nawiązanie kształem do pada z nes'a (przynajmniej jak tak to odbieram).