Autor Wątek: [Nintendo Pokemon Pikachu] "Tamagotchi" od Nintendo  (Przeczytany 2450 razy)

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
[Nintendo Pokemon Pikachu] "Tamagotchi" od Nintendo
« dnia: Marzec 28, 2011, 20:59:06 »
Chciałem się troszeczkę pochwalić nową zabaweczką, którą kupiłem na allegro ;) Jest to mianowicie mój nowy ziomek pikachu, z którym biegam w koło domu. A teraz na poważnie. Zabaweczka nie jest typowym tamagotchi z jakimi każdy z nas się spotkał za małolata. Nie ma tutaj części opcji takich jak sprzątanie po zrobieniu kupy czy bolesny zastrzyk w tyłek gdy zwierz nam zachorował/zdychał itd. Zabawa ogranicza się w sumie do 2 czynności. Małe pudełeczko jest rozbudowanym krokomierzem, wystarczy przypiąć go sobie do paska i już możemy skakać razem ze swoim pupilem. Zdobyte punkty/kroki są przeliczane na wytworzone Waty, które możemy podarować pokemonowi (podajemy po prostu liczbę), bądź użyć jako waluty i zagrać w popularne owocki aby zdobyć ich jeszcze więcej. Dzięki temu nasz stworek będzie bardzo szczęśliwy, dając nam o tym znać 3 krótkimi piskami z głośnika i napisie "pika chu". Ciekawostką jest liczba animacji naszego malucha. Biega, gotuje, piecze chleb, tańczy, śpi w rożnych pozycjach itd. W tej wersji tego sprzętu, nie mamy możliwości wymiany danych z innym urządzeniem, stworek jest tu i tylko tu. Za to wersja 2, kolorowa, posiada już port irda do komunikacji. Zabaweczka jak na nintendo przystało jest bardzo dobrej jakości, mimo wieku sprawuje się świetnie, choć widać, że ten egzemplarz by dość mocno hmmm zabiegany. To by było chyba na tyle. Odpowiem na każde pytanie, baa, dam nawet przebiec się kawałeczek z tym cudem ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 19:17:59 wysłana przez Keitaro »

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: Pokemon Pikachu - "Tamagotchi" od Nintendo
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2011, 18:57:32 »
Taki rozbudowany PokeWalker dawnych lat. Dziwi mnie fakt że nie było tylu opcji w "wersji" Heart Gold i Soul Silver - paradoks. Powinni taką zabaweczkę dodać do poków na 3DS'a z większą ilością opcji. Jeżeli nie - to przynajmniej niech pomyślą nad zastosowaniem kart Augmented by poki nam spacerowały po biureczku :) Marzenia warto mieć. Stać twórców na fantastyczne pomysły. Game Freak - do pracy! ;)

P.S.

Umieram z nudów :P A głowa myślami już z colorowym dzieciątkiem...

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 426
Odp: Pokemon Pikachu - "Tamagotchi" od Nintendo
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2011, 20:30:09 »
Nigdy się tym nie bawiłem, jakoś nie kręciły mnie pokemony. Ale kupiłem sobie takiego Pikachu na Allegro kilka dni temu, może nadrobię zaległości :D

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: Pokemon Pikachu - "Tamagotchi" od Nintendo
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2011, 20:38:09 »
Zacząłem przeszukiwać Ebay i oto na co się natrafiło:

http://cgi.ebay.pl/Pokemon-Pikachu-Color-Virtual-Pal-/130504170692?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1e62a79cc4

Pikachu Pal :) Prawdziwa gratka