Autor Wątek: PolyStation- podróba? NIE!  (Przeczytany 2792 razy)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
PolyStation- podróba? NIE!
« dnia: Październik 23, 2011, 20:10:34 »
(Tekst przepisany z gazety NEO +, numer 12/2010)

"Przed Wami PolyStation- platforma, przed którą powinni ukorzyć się wszyscy pozostali producenci sprzętu, z Nintendo i Sony na czele. (...) Przedstawiam Wam rewolucyjną konsolę PolyStation, bez mała najdorodniejszego czarnego konia w historii sprzętu do grania. (...) Oto macie przed sobą bodaj największy spisek w dziejach elektronicznej rozrywki - mała, chińska firma, która niestety do dziś pozostaje anonimowa, stworzyła w latach pięćdziesiątych XX wieku konsolę, jak na swoje czasy przepotężną , opartą na niezawodnych projektach komunistycznych inżynierów. (...) Niestety, wiozący cały ładunek frachtowiec zatonął gdzieś na Oceanie Spokojnym. Dopiero po trzydziestu latach wydobyli go japońscy poszukiwacze skarbów. (...)  Kilka tygodni później nieoznaczone łodzie wypełnione najemnikami Nintendo  (jak wieść niesie, wszyscy co do jednego nosić mieli sztuczne wąsy utrudniające identyfikacje - pomysł wyszedł od samego Miyamoto) rozpoczęły wydobywać ładunek z wraku. To co znaleźli przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Technologia zawarta w urządzeniach była niezwykle zaawansowana, nawet jak na lata osiemdziesiąte. (...) Inżynierowie Nintendo zakasali rękawy i przygotowali model gotowy do masowej produkcji, różniący się tylko wyglądem. Tak powstał Famicon, znany szerzej jako NES, a lokalnie - Pegasus. (...) Za pomocą cudownego urządzenia Nintendo w ciągu zaledwie kilku lat praktycznie przejmuje już władze nad rynkiem gier. (...) Na mocy porozumienia, Sony, miało zaprojektować czytnik CD do kolejnej wersji konsoli Nintendo. Pewnego feralnego wieczora wieczora w siedzibie firmy firmy przebywał fachowiec Sony, przesłany tam na konsultacje techniczne. (...) nieświadomy pracownik Sony zapuścił się w poszukiwaniach do podziemnego magazynu. Tam odkrył sekret, który wstrząsnął jego światem - w opieczętowanej skrzyni leżała konsola do gier, niepodobna jednak do żadnej z istniejących. (...) wyniósł pod osłoną nocy pojedynczy egzemplarz i czym prędzej popędził z nim do siedziby matczynej korporacji. (...) Oczywiście wydarzenia nie uszły także uwadze Nintendo. Współpraca pomiędzy firmami natychmiast została   zerwana, zaś Sony umieściło swój czytnik płyt w obudowie znalezionej maszyny, odpowiednio wzmacniając leciwe już bebechy urządzenia. szefowie firmy podjęli niepozbawioną wyrafinowanego cynizmu decyzję o zachowaniu oryginalnej nazwy urządzenia, poddanej tylko lekkiej modyfikacji. PlayStation zmieniło świat na zawsze. W drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych stało się to, co w końcu stać się musiało. Projekt mistycznej konsoli (PolyStation) odnalazł się gdzieś na dalekim Wschodzie i produkcja ruszyła pełna parą. Niestety, jako że maszyna została z miejsca uznana (o ironio!) za podróbkę (...) 

[Dr. Max]"


A więc już wiemy, iż powinniśmy oddawać hołd konsoli PolyStation, bo dzięki Niej Sony i Nintendo wzbogaciło się i zdobyło sławę. xd
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2011, 21:18:23 wysłana przez Mario_77 »
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: PolyStation- podróba? NIE!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2011, 20:35:01 »
Ty tak na poważnie w to uwierzyłeś? :D

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: PolyStation- podróba? NIE!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2011, 20:35:09 »


TO PRAWDA!

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: PolyStation- podróba? NIE!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2011, 20:41:01 »
To o ile się nie mylę jest ten numer neo plusa, który masz ode mnie, czyż nie? :D Pamiętam, że jak to czytałem, to byłem zażenowany tym, że marnują miejsce w gazecie na pisanie takich pierdół, ale jak widać niektórzy w te brednie uwierzyli :D Ale jaja XD

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: PolyStation- podróba? NIE!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2011, 21:22:51 »
zeby nie bylo...wrzuciłem pikczer myiamoto z wąsami  dla zgrywy :P

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: PolyStation- podróba? NIE!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2011, 21:25:06 »
mario to była ironia z twojej strony?! błagam, błagam! powiedz że tak >.<

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: PolyStation- podróba? NIE!
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2011, 23:12:23 »
Już dawno nie czytam gazet o grach bo w necie mam to samo za darmo a ilość szajsu jaki wylewa się z gazet typu neo plus już dawno przekroczył dopuszczalne przeze mnie normy.
Ja rozumiem - można się pośmiać no ale bez jaj. PSX Extreme nie lepsze - kit i szajs. SZAJS. Nie dorastają do pięt IGN-owi czy GameSpotowi. I nie mówcie że fajnie poczytać bo fajnie się tych gazet już niestety nie czyta.
Ewidentnie idą na masówkę, byle zapchać te kilkadziesiąt stron szmirą adresowaną do przeciętnych gimnazjalistów. Ja kurde bym wolał normalny tekst o grze, profesjonalny tekst bez żadnych kretyńskich żartów i p*********a.
rnav spotting :)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: PolyStation- podróba? NIE!
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 24, 2011, 08:33:47 »
Chciałem tylko poznać Wasze zdanie na ten temat.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2011, 14:23:03 wysłana przez Mario_77 »
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: PolyStation- podróba? NIE!
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2011, 20:53:15 »
;)

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: PolyStation- podróba? NIE!
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 26, 2011, 21:45:23 »
to conajmniej absurdalne

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: PolyStation- podróba? NIE!
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 26, 2011, 23:53:18 »