Autor Wątek: [Game Boy Classic] Bad linie jak je naprawić ??  (Przeczytany 5828 razy)

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: [Game Boy Classic] Bad linie jak je naprawić ??
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 07, 2022, 10:34:07 »
Dotrzymałeś słowa, opisałeś wszystko na forum... 10 lat później ^^

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [Game Boy Classic] Bad linie jak je naprawić ??
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 07, 2022, 14:56:20 »
Wawrzino - a obiecywałem, że po 10 latach coś takiego zrobię? Pod filmikami jest adres do stronki na fb - dopiero od wczoraj zaczął coś tam działać, ale generalnie będzie to samo co na blogu ;) Zapraszam do lajkowania i obserwowania. Będę starał się wrzucać coś ciekawego od czasu do czasu.

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: [Game Boy Classic] Bad linie jak je naprawić ??
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 07, 2022, 15:14:23 »
Nie no, po prostu tak mi się w oczy rzuciła wiadomość jedna wyżej od tej tegorocznej ;)
no czywiice na razie sie wtrzymaj. ja mam stacje lutownicza z regulacja temperatury grotu. za jakis czas sporbuje. zoabcze efekty i oczywuiscie wszsytko opisze na forum.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [Game Boy Classic] Bad linie jak je naprawić ??
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 08, 2022, 23:37:58 »
Trochę taka powtórka z rozrywki. Pamiętam jak kiedyś wrzucany był tamten filmik - praktycznie w sieci  tego nie było hehe. Obecnie możliwości są nieco inne, jakość filmików też znacznie lepsza więc dużo więcej można pokazać.

Offline Spiner14

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: [Game Boy Classic] Bad linie jak je naprawić ??
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 31, 2022, 01:18:37 »
Polubiłem stronkę Facebookową i coś mi się wydaje, że od czasu do czasu będę tam zaglądać, bowiem ja, tak jak @pajda, mam od dziecka smykałkę do korzystania z lutownicy oraz do naprawiania urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Dygresja: korzystania z lutownicy i śrubokrętów nauczyłem się od Staruszka (taty) i zacząłem to robić w wieku - uwaga - 4 lat, a moim pierwszym sukcesem było rozkręcenie na części starego telefonu. Wracając do głównego wątku, dopiero niedawno zrozumiałem, że mogę połączyć tę pasję z moimi ciągotami do Game Boyów :- )