Ogólny > Ogólny

Pozwolenie na prowadzenie Grupy.

(1/2) > >>

creakuba:
Cześć ostatnio założyłem grupę na FB - https://www.facebook.com/groups/1697002353846103/

I chciałem się spytać czy ktoś byłby chętny by kontynuować to co jest na forum ale na FB.
Ogólnie mówiąc chodzi mi o dział Nintendo(Game boy) gdzie każdy mógłby robić to samo co na forum, ale i też na facebooku aby dotrzeć do większej ilości użytkowników (jeżeli kiedykolwiek tyle będzie)

Drodzy administratorzy www.gbforever.pl czy mógłbym prowadzić taką grupę?
Pozdrawiam Segan

Ostry96:
Jakby nie patrzeć, to Game Boy Forever ma swoją grupę na Facebooku :L ... mi tu dobrze~ :I

coby6:
Taka forma kontaktu jaką obecnie uskuteczniamy wydaję mi się najlepsza.   Forum może i nie jest takie społecznościowe jak facebook  ale mi to pasuje . Odnoszę wrażenie że jestesmy trochę  tacy retro internetowi dzięki takiemu sposobowi komunikacji . Czuję się troszkę jak te nasze konsole  i owszem gram w najnowsze gry na najnowszym sprzęcie ale zawsze wracam do klasyki retro .

Kiriki-kun:
Odnoszę wrażenie że ten temat dostaje trochę zbyt uwagi i jest zbyt poważnie traktowany....
GB nie jest jakąś zarejestrowaną marką przez to forum, i jeżeli ktoś chce założyć gruba GB Polska to nie wiem o co ma  w ogóle pytać.

denirs1:
Moim zdaniem ta grupa jest nie potrzebna, forum wystarcza. Masz tu praktycznie wszystko o czym mógł byś pisać na FB.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej