Ogólny > Ogólny

Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach

(1/315) > >>

Marcin:
Wszyscy co zbierają jakieś tam gry czy konsole nie raz w życiu natrafili na ciekawe historie z tym związane. Różnego typu promocje, okazje czy inne sposoby zdobycia upragnionego itemu. Perturbacje ze sprzedającym na allegro, jakieś wystawki giełdowe i inne. Kogo jak kogo, mnie zawsze takie akcje interesują. Pomyślałem więc że można by spróbować taki temat założyć i dać mu szansę bytu. Tylko szkoda jakby to się przemieniło wyłącznie w akcje wklejam linka co na aukcji kupiłem, co nie oznacza że takich rzeczy tutaj być nie może. Wklejajcie, ale historie są mega mile widziane.

Budzi kontrowersje? Może tak, może nie, ale na innych forach tego typu tematy mają się całkiem dobrze (tyle że się do wspomnianych linków sprowadzają głównie) Wyraźcie swoją opinię. Można by też policytować się (w formie zabawy!!!) kto zdobył coś najciekawszego / najbardziej okazyjnego ;D


Na razie nic od siebie nie dodam, bo męczę projekty na uczelnię. Liczę że ktoś inny będzie pierwszy =)

Logan:
Mnie się nie tyle co udało zdobyć a dobrze sprzedać. Jedna gra na Segę Mega Drive za ponad 200 zl !



Nagash:
Mój jak na razie najlepszy zakup to Final Fantasy VII za niecałe 80 zł licząc z przesyłką. Wydanie platinum, pełny komplet i w bardzo dobrym stanie.

Marcin:
Jedną z ciekawych moich zdobyczy były gry Zelda: Oracle of Ages i Zelda: Oracle of Seasons kupione za jakieś 15zł od sztuki w stanie idealnym praktycznie nie grane (jedna bez save, druga save po 15min) Najlepsze w tym to iż sprzedawca chyba średnio się orientował co sprzedaje, a ja sam w tamtym czasie też nie do końca wiedziałem co kupuję :D

Jaro:
srebrny gba sp (w stanie dost. - porysowany, pościerany ale w 100% sprawny ^^) + oryg. Fifa 2005 za 25zł całość od nieznajomego mi wcześniej osobnika z mojej okolicy ktorego wyczailem w internetowych anonsach.
Do dzis nie moge sobie wybaczyc  ze sie go pozbylem ;/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej