Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 111534 razy)

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #960 dnia: Październik 04, 2015, 19:52:23 »
Ja chwilowo męczę Poksy Emeraldy i zacząłem Super Mario 64 :).
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #961 dnia: Wrzesień 16, 2016, 09:52:00 »
Obecnie tłukę w 2 tytuły:

GBA
Super Mario Bros: The Lost Levels - Zacząłem grać w celu przetestowania konsolki i mnie wciągnęło :) Projekty poziomów zabójczo irytujące, ale z czasem można opanować. Na razie bez problemu dochodzę do poziomu 2-3 :D Największą zagadkę miałem w 2-2 gdzie w połowie levelu trzeba wykazać się nie małą zręcznością. Strach się bać co będzie dalej.

NDS
Fire Emblem: Shadow Dragon - Kiedyś już próbowałem podejść do tego tytułu, ale zawsze coś mnie rozpraszało. Tym razem nie odpuszczę. Początkowe poziomy irytujące z racji tutoriala, ale później jest już OK. Na razie RNG daje mi popalić i niektórzy bohaterowie statystyki mają byle jakie. Zobaczymy co będzie dalej.

Offline Cezary

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 49
  • 8bits for life!
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #962 dnia: Wrzesień 19, 2016, 22:18:16 »
Na GBC - Wario Land 3 i Oddworld. Jak jest czas...

Offline Borsuk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #963 dnia: Wrzesień 19, 2016, 22:28:21 »
Ja w końcu znalazłem Harry Potter Quidditch World Cup (GBA) i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony.

Offline gorzki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 252
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #964 dnia: Styczeń 06, 2017, 00:07:26 »
Widzę, że od wrześnie nikt nic nie pisał, ale co tam.

Aktualnie gram w Zelda - The Minish Cap na GBA
Szczerze powiem, że Zelda mnie nigdy nie interesowała, ale niedawno dorwałem tą właśnie grę i mnie wciągnęła na maksa! Jestem nią zachwycony i powoli myślę o polowaniu na Four Swords.
Moja 8 letnia córcia siedzi obok i przygląda się z zainteresowaniem:)

Offline igor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #965 dnia: Styczeń 06, 2017, 00:30:45 »
W jakim stanie chcesz upolować cztery miecze?
Bo może bym miał na wymianę np. ;)

Ja aktualnie Assassin's Creed Bloodlines (PSP), bo InPost zgubił moją przesyłkę z bateriami i nie mogę grać w Pokemon Silver, na co bardzo już niecierpliwie czekam...

Offline gorzki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 252
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #966 dnia: Styczeń 06, 2017, 07:05:48 »
W jakim stanie chcesz upolować cztery miecze?
Bo może bym miał na wymianę np. ;)

Ja aktualnie Assassin's Creed Bloodlines (PSP), bo InPost zgubił moją przesyłkę z bateriami i nie mogę grać w Pokemon Silver, na co bardzo już niecierpliwie czekam...

Podeslij mi fotki na priv😉

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #967 dnia: Marzec 28, 2017, 15:21:56 »
Co tam ziomki? Jak życie mija? :)

U mnie czasu mało na granie :( W listopadzie 2016 kupiłem Overwatch i trochę w to tłukłem, wbiłem złoto w rankingu i dałem sobie spokój :) Obecnie próbuję odświeżyć zamiłowanie do handheldów Nintendo i nieśmiało pogrywam w Tetrisa DX i Tetrisa DS. Do tego Mute Crimson+ na Steam, które próbuję wymaxować, ale pieruńsko trudne to jest :)

Jakby co zapraszam do znajomych na Steam, akceptuję wszystkie zaproszenia :D
http://steamcommunity.com/id/stx1984/

Offline igor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #968 dnia: Marzec 28, 2017, 23:45:32 »
Ja obecnie Mario vs DonkeyKong na świeżo zmodowanym AGB-101 :D
No i ciągle Pokemon Silver dokańczam... Potem przyjdzie czas na Ruby/Saphire...

Offline dreworka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • http://agloni.pl/okna-drewniane.html
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #969 dnia: Luty 11, 2018, 17:17:16 »
The Legend of Zelda: The Minish Cap
... fajniejszych Zeld w moim rankingu, świetne pastelowe kolory i w ogóle jakiś taki wesoły świat:P Niezłym bajerem jest zmniejszanie się i masa kombinacji wynikające z tego no i jeszcze gadająca czapka na dokładkę :D

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #970 dnia: Wrzesień 10, 2018, 02:46:48 »
Trochę pograłem w PUBGa, trochę pykam w CS:GO, a przez ostatnie pół roku wciągnąłem też się w osu! i powoli pnę się w tamtejszym rankingu :D
Jeszcze miałem przejściową fazę na Heroes Chronicles (zbiór dodatkowych kampanii do HoMM3), polecam :)
Zepsuł mi się 3DS, a na razie mam ważniejsze wydatki niż jego naprawa, więc leży w kącie. GBA zabieram czasem w podróż, żeby chwilę poklikać w Fire Emblem (siódemkę), a ostatnio podczas wypadu kumpela pomęczyła na nim trochę poków. Po januszowemu "jakoś się gierczy powolutku" ;)

Offline Analizator

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #971 dnia: Lipiec 30, 2019, 13:18:29 »
Ja gram obecnie w LoLa na PC :D A na GB po raz enty przechodzę mario

Offline Dibong

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #972 dnia: Lipiec 30, 2019, 13:19:25 »
Ja czekam na zamówione na GBA skull raider :D

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #973 dnia: Lipiec 31, 2019, 12:00:53 »
U mnie genialne Into the Breach na Steam, ale wersja na Switch też jest, więc polecam jeśli ktoś lubi taktyczno/logiczne gry. Syndrom jeszcze jednej tury jest mocny jak w Herosach :D

A tak poza tym to ogrywam ostatniego Laytona na NDS, ale powoli mi to idzie.

Ah, no i jeszcze jedna perełka na mnie czeka, pograłem już chwilę, ale jest tak dobra, że sobie zostawiłem na później. Mowa o Bloodstained: Curse of the Moon. Normalnie jak Castlevania na NES. Klimat aż kipi.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #974 dnia: Luty 21, 2021, 21:11:14 »
Szufluję łopatą ;)

Ogrywam Prince of Persia Sands of Time, jestem fanem oryginalnej trylogii i podejrzewałem, że będzie to gra, która z wersjami "głównymi" będzie dzieliła tylko tytuł i ogólny zarys fabuły. Nie pomyliłem się, jest to całkiem niezła platformówka 2D, ogólnie bawię się dobrze.

Na plus animacje i modele postaci oraz projekty poziomów. Na minus trudne do wyczucia wskakiwanie na platformy na skraju zasięgu oraz moim zdaniem źle zbalansowana mechanika cofania czasu - ilość zużywanego piasku jest strasznie wielka w stosunku do cofanego czasu, trudno czasem cofnąć zepsuty przed chwilką skok.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #975 dnia: Luty 25, 2021, 09:39:42 »
Ja od wielu miesięcy wałkuję DiRT Rally. Niezwykle wymagająca rajdówka, niestety nie gram na kierownicy, ale na padzie też jest OK.

Poza tym w parę gier co-op z kuzynką gram, ale to z dużymi przerwami, bo spotykamy się max raz na miesiąc, albo i rzadziej. Obecnie kończymy Door Kickers: Action Squad, Cat Quest II i Rayman Legends.

No i ostatnio dałem się wciągnąć w karciankę KARDS - The WWII Card Game, darmowa, jedynie trzeba kupić pakiet kart startowych, ale ten jest często w promo za niecałe 4zł. Polecam, zwłaszcza, że jedna partia to max 15min, więc jak ktoś nie ma czasu na granie to rozwiązanie w sam raz. Przy okazji wyzywam na pojedynek :D

Offline philipo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 101
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #976 dnia: Luty 28, 2021, 07:54:18 »
Ja tłukę aktualnie w Super Mario 3D World na Switchu.

Offline Spiner14

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #977 dnia: Marzec 20, 2022, 01:37:44 »
Ja gram teraz w Pokemon Yellow na Gamę Boy Pocket (w tej chwili nie mam Colora). Przeszedłem tę grę już wiele razy w szkole i zazwyczaj używałem podobnego składu Poków, ale postanowiłem tym razem postąpić nieszablonowo i prawie całkowicie zmieniłem drużynę. Ponadto dodałem do mojej gry więcej myślenia strategicznego i wykorzystuję inne techniki, dzięki czemu rozrywka daje mi bardzo dużo frajdy i jest jeszcze ciekawsza.

Offline Spiner14

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #978 dnia: Marzec 27, 2022, 23:18:42 »
Przeszedłem Pokemony Żółte z wielką radością i satysfakcją, na miarę prawdziwego Mistrza Pokemon, a teraz dla odmiany sięgnąłem po klasyk - Tetris i dla urozmaicenia pogram w Warioland 2 :-)

Offline Spiner14

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #979 dnia: Kwiecień 09, 2022, 23:38:50 »
Zmieniłem zdanie i zamieniłem Warioland 2 na grę Disney Princess na GBA. Gra z universum Disneya przeznaczona pierwotnie do gry dla płci pięknej okazała się być wciągająca i bardzo przyjemna, w sam raz po pracy lub po emocjonującej rundce Tetrisa. Jeżeli zdobędę więcej doświadczenia z grami z serii Disneya, to podejmę się zadania napisania recenzji, ale do tego jeszcze daleka droga.