Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113178 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 16, 2011, 21:52:33 »

Pogrywam też w nowo nabytego Bomberman NES Classic. Super retro klimat, ale NIE KUMAM systemu sajwowania. Może ktoś mnie oświeci o co w tym chodzi???

Mam tę grę i z tego co kojarze to po dojściu do określonego etapu wyskakuje ci password, który umożliwia przeskoczenie do odpowiedniego levela po wyłączeniu konsolki. Passwordy (podobnie jak i rekordy punktowe) zapisują się na kartridżu wiec nie ma konieczności ich zapamiętywania (jak było na NESie). W grze trochę mnie zawiódł brak multi :P

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 17, 2011, 14:11:07 »
Hmm... a pamiętasz może po co jest opcja Save w menu? (to które pojawia się po wciśnięciu L+R)

Mi trybu mutli nie brakuje, bo i tak nie mam z kim grać :D

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #222 dnia: Kwiecień 18, 2011, 12:20:17 »
Udało się wreszcie przejść Super Mario Land ;) Od wczoraj aż 3 razy, przy czym raz próbowałem (troche na "Jasia") przejść drugi raz z rzędu bez wyłączania konsolki (nie powiem, było trudniej co mnie bardo ucieszyło :D). Doszedłem do 3-2. Gra jeszcze bardziej mi sie teraz podoba, kupiłem kolejne paluchy i zaraz znowu pojade po bandzie z nią :)

Offline marcin_N

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 173
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 18, 2011, 13:59:01 »
Tetris DX. Stary dobry tetris w kolorowej oprawie razem z motywującymi do dalszego grania rankingami. Nic tej grze więcej nie potrzeba. Nie ważne czy się gra 5 czy 50 minut, gra wciąga jak bagno :)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 18, 2011, 14:28:50 »
Tetris DX. Stary dobry tetris w kolorowej oprawie razem z motywującymi do dalszego grania rankingami. Nic tej grze więcej nie potrzeba. Nie ważne czy się gra 5 czy 50 minut, gra wciąga jak bagno :)

Przez Ciebie nie wytrzymałem i przed chwilą kupiłem Tetris DX z radioaktywnej Japonii :)

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 18, 2011, 15:49:59 »
Z najnowszej chwili:

Przed chwilą z Over'owałem Quest w Super Mario Land - piąty raz ;) W dodatku na hardzie. Co śmieszne, gra nieraz nieźle przycinała, przy większej ilości przeciwników (sic!). To bardzo miłe że w tak uroczysty i hardcorowy sposób przeszedłem grę bo chciałem na 5'ym "razie" skończyć przygodę... na tak długo jak trzeba. Będe ją wspominać bardzo dobrze :)

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #226 dnia: Kwiecień 19, 2011, 18:56:08 »
Dzisiaj przyszła mi gierka - pokemony fire red, chętnie sobie odświeżę pamięciowo starszą wersję :D czeka mnie ciężka noc, jakoś tak czuję ...

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #227 dnia: Kwiecień 20, 2011, 15:13:04 »
W Pokemon'ie Blue (po dłuugiej przerwie) załapałem Pikaczem quick attack. Niestety, Geodude Brocka (o Onix'ie już nie mówiąc) nic sobie z tego nie robi...

Offline marcin_N

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 173
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #228 dnia: Kwiecień 20, 2011, 20:07:41 »
God of War HD na PS3.

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 21, 2011, 17:18:22 »
Chłopaki, niedługo będe szpilał w A link to the Past - teraz wysuwa się me pytanie... Czy gra ta ma choć kilka procent klimatu Link's Awakening? To dwie różne gry, ale i jedna i druga uważana jest za malutki "masterpiece" (ma również podobny art-style) więc chciałbym mieć pewność w co niedługo będę grał. Wyskakuje "zza krzaka" z takim pytaniem bo kocham Link's Awakening (którego nigdy nie przeszedłem - nie ze względu na poziom trudności, tylko problemy techniczne). Chciałbym nie być rozczarowany alttp. Dzięki z góry za pomoc i pozdrawiam serdecznie ;)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 21, 2011, 17:30:42 »
A Link's Awakening już doszedł? Przeszedłeś? ;> Sry za głupie pytania ale nie było mnie parę dni :)

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 21, 2011, 17:59:51 »
W Link's Awakening grałem już lata temu, ale jak w/w - nie przeszedłem z powodów technicznych. Będe niedługo szpilał w Alttp i chciałbym się spytać was (graczy) czy gra (i jedna i druga) ma podobną atmosfere (niestety nie umiem tego inaczej wyrazić ;) bo grałem tylko w jedną Zelde - LA).

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #232 dnia: Kwiecień 22, 2011, 13:07:36 »
Postanowiłem sobie przejść Kirby's Dream Land. bez problemu doszedłem do ostatniego bossa i nie wiem jak go pokonać. Tzn. o ile to jest ostatni boss, ale chyba tak. Taki spory stworek, czasem macha młotkiem, walka jest jakby na ringu. Podpowie ktoś jak go załatwić? :D

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #233 dnia: Kwiecień 22, 2011, 13:18:44 »
Musisz wsysać gwiazdy, które powstają po uderzeniu tego kurczaka w ziemię i potem nimi strzelać w niego. :) Dałem białym kolorem gdyby ktoś nie chciał czytać spoilerów xD

Offline NeYo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 128
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #234 dnia: Kwiecień 23, 2011, 15:04:41 »
Gods Eater na PSP, po japońskim demie, w które zagrywałęm się już dosyć dawno, wkońcu zrozumiała wersja wpadła w kieszonke.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #235 dnia: Kwiecień 23, 2011, 15:11:47 »
Dzięki Antari, rozpykałem go teraz bez problemu ;) I zacząłem na trudniejszym poziomie grać, ale bardzo szybko dostałem po dupie ;) Banalnie prosty pierwszy poziom trudności uśpił moją zręczność :P

Offline SebeQ86

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 527
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #236 dnia: Kwiecień 23, 2011, 18:12:32 »
Trąciło mnie na PC-etową klasyke w postaci Diablo II ;]

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #237 dnia: Kwiecień 28, 2011, 20:28:42 »
Dzisiaj zacząłem na nowo grać w Pokemona Blue. Odkąd pamiętam, Squirtle był moim pierwszym "ulubionym" Pokemonem :) Więc postanowiłem zrobić poke-rush tylko nim przez całą grę (z dodatkowymi kompanami do cięcią itd.. Pssss! Nie mówmy o tym głośno bo jeszcze się na mnie zezłoszczą!). Gra się całkiem dobrze, mam już na liczniku ponad 5 godzin. Sam gameplay czuje się inaczej niż za dawnych lat - jest więcej zabawy, śmiechu :) Dzisiaj gnałem "po ciemku" przez jaskinię (przed Lavender Town) i mając Blastois'a zatrutego ("PSN"... nie mogłem się powstrzymać by określać ten status Playstation Network hyhy) zdobyłem level (chyba 42) przy 1 hp... Później był dead. Przynajmniej zabawny dead. Dziś jeszcze wrócę do gry i zdobędę kilka odznak jeżeli będzie mi dane. IMO czuć że gra jest dłuższa niż np. obecna generacja. Gram, gram i gram a tu 4 odznaki nawet nie widać (nie wspominając nawet o Elite Four). Miodzik. 8 bitowy miodzik.

Mniam.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 28, 2011, 20:36:44 »
A co z żółtą myszą widoczną na twym awatarze xD W pokemonach nie godzi się także nie złapać Pidgey'a :)

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 28, 2011, 21:43:02 »
Pikachu to ogólnie ogółem ujmując lubie ;) Szczególnie podoba mi się jego wizerunek w pierwszej generacji, więc z radością wlepiłem go jako avatar ;) Pika pika for eva!

... "Test your might!... MORTAL KOMBAT! ... TA TA-TA"

Właśnie pykam dzień w dzień krótkimi seriami w Mortal Kombat Trilogy (oczywiście musem był padzik, a jakby inaczej). Nie umie dojsc na najlatwiejszym poziomie do Khana, mam dużo do nauki najwyraźniej :- D Mam nadzieje że jutro już pyknę w moją Oracle of Seasons!
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2011, 11:03:42 wysłana przez LifeRetro »