Autor Wątek: [GB Advance] Golden Sun  (Przeczytany 2420 razy)

Offline Si0m3k

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
[GB Advance] Golden Sun
« dnia: Luty 08, 2011, 15:03:09 »
Mam pytanie odnośnie tego, jak zdobyć czar DOUSE ? Mam problem z pozbyciem się tornada.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [GB Advance] Golden Sun
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2011, 19:47:13 »
Ha, to pytanie do mnie :) Są dwa sposoby na to by mieć ten czar. Pierwszy to zdobyć DOUSE DROP - to taki niebieski kryształ, jak się go założy którejś postaci to dostaje psyenergię DOUSE. Powinieneś już to mieć, bo o ile pamiętam ten kryształ zdobywa się w grze nawet dwa razy, pierwszy raz od bossa, takiej wielkiej małpy w Mogal Forest. Co tam się goniło małpę i potem był boss, małpiszon taki ;) A drugi raz nie pamiętam gdzie się to zdobywa, ale to już chyba na Crossbone Island. Jeśli nie masz tego przedmiotu to pozostaje drugi sposób. Mia ma wodne djiny, dodaj jej jednego ognistego to zmieni jej klasę i wtedy powinna mieć już ten czar. To taki deszczyk z małej chmurki. Pozdrawiam.

Offline Si0m3k

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: [GB Advance] Golden Sun
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2011, 12:45:42 »
Dzięki za objaśnienie ;D, skorzystałem z opcji "DOUSE DROP"

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [GB Advance] Golden Sun
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2011, 14:49:58 »
Jak byś miał jeszcze jakies pytania odnośnie gry to wal śmiało, przeszedłem to kilka razy, więc coś tam wiem ;) Skoro jestes przy tornadach to znajdź koniecznie takie duże różowe tornado, przeniesie Cię ono na crossbone island. Jest to jedno z najciekawszych miejsc w grze, można tam zdobyć dużo fajnych przedmiotów (w tym kilka przeklętych), no i na ostatnim poziomie pod wyspą, na statku, czai się najtrudniejszy boss w tej grze :)

Offline Si0m3k

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: [GB Advance] Golden Sun
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2011, 11:11:12 »
Hmm, to ja chyba coś pomieszałem bo przeszedłem przez Suhalla Desert, było tam sporo małych tornad na ciasnych przejsciach jak i dwa takie spore, uzywałem czaru Douse, pokonywałem "smoki" (w międzyczasie złapałem dijina) i następnie doszedłem do Venus Lighthouse, jest możliwość, aby sie wrócić tam i przenieść sie na Crossbone Island ?


Edt//

Ok, jednak sie dało :P jestem na Crossbone Island. To w takim razie tego pytania wyżej nie było, a mam kolejne. Jak pokonam tego głównego bossa to mam sie zająć Babi's Lighthouse ? Bo Venus już zrobiłem mniej wiecej.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2011, 11:24:42 wysłana przez Si0m3k »

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [GB Advance] Golden Sun
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2011, 13:40:53 »
Jak jesteś w venus luighthouse to masz dojść do takiego posągu i z nim pogadać, ale jeszcze się nie dostaniesz do bossa. Potem idziesz do babi's lighthouse i wchodzisz na samą górę i musisz tak spaść, żeby wylądować w podziemiu obok takiej grupki osób, potem robisz reveal obok kamiennych drzwi i się dostajesz do tunelu prowadzącego do venus lighthouse. I potem dopiero dotrzesz w venus lighthouse do ostatniego bossa. Po walce wracasz do Lalivero i wchodzisz do takiego budynku w lewym górnym rogu, do którego wcześniej nie chciał cię wpuścić żołnierz. Tam robisz jeszcze tylko jedną drobną rzecz i koniec gry :D A Crossbone Island to taki dodatek, nie trzeba jej przechodzić jak się nie chce, ale myślę, że warto ;)