Autor Wątek: [GBA SP] Problem z niektórymi grami  (Przeczytany 1723 razy)

Offline CockBastard

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
[GBA SP] Problem z niektórymi grami
« dnia: Czerwiec 18, 2011, 02:21:48 »
Witam. Otóż na EZ flashu IV podłączonym do GBA SP  mam problem z niektórymi grami na przykład megamanami zero 1-4. Na emulatorze te gry działają dobrze, ale na konsoli mają jakieś dziwne blokady. To znaczy przejdzie się z 1 etap i nagle pojawia się motyw, że pewna napotkana postać (co nie jest spotykane na emulatorze w pc) w ogóle nie mówi i nie da się ruszyć gry.

W przetłumaczonym na polski golden sunie występują jakieś bugi graficzne w walce, że prawie nic nie widać. Na emulatorze z kolei gra działa normalnie.


Nie działa też parę gier, które powinny działać.
Nie działa mi ninja cop.

Byłbym wdzięczny za odpowiedź na problem z megamanami z serii zero przynajmniej. Co mogę zrobić ?


Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: [GBA SP] Problem z niektórymi grami
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2011, 18:41:53 »
Najlepiej ściągnij najnowsze dostępne oprogramowanie do nagrywarki. Znajdziesz je tutaj . Tak naprawdę paczka zawiera program EZ Client, a BIOS opatrzony znaczkiem 1.720 znajduje się w którymś z folderów (poszukaj, ja nie pamiętam dokładnie w którym) i jest jak gdyby dodatkiem. Problemy powinny zniknąć.

Gdybyś jednak miał jakiekolwiek wątpliwości - polecam Ci szczerze lekturę poradnika do EZ Flasha IV na GBF . Jest świetnie napisany i wyczerpuje temat do końca.

Offline CockBastard

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: [GBA SP] Problem z niektórymi grami
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2011, 22:08:06 »
Ja oczywiście używam tej wersji oprogramowania.
Jeśli chodzi o temat problemu z jakimkolwiek uruchomieniem gier rozwiązuje go program do zmiany indeksu.
Wyczytałem to po założeniu tematu.

http://www.gbforever.pl/www/viewpage.php?page_id=989
Ja sam wypowiedziałem się odnośnie EZ flasha IV i coś dodałem w komentarzach.


Nie wiem czy to rozwiąże problem z megamanami, bo gry się uruchamiają, ale mają jakieś ukryte
jakby to nazwać blokady najwyraźniej, żeby na konsolce nie było możliwym przejść za daleko..