Game Boy > Ciekawostki

GameBoy Magazyn - oficjalny wątek

(1/9) > >>

Jaro:
Wypowiadamy się na temat obowiązowej lektury każdego miłośnika 'grających chlopców' :)

Dla niewtajemniczonych w temacie GameBoy Magazyn był pierwszym i jedynym w Polsce czasopismem w pełni o konsolach Game Boy. Pierwszy numer ukazał się w okolicach czerwca 2001 roku, obfitował w liczną ilość recenzji gier na konsole GB/GB Color. Periodyk ukazywał się dość nieregularnie, w miarę upłwu czasu dało się także zauważyć błędy merytoryczne i techniczne. Ostatni numer czasopisma (nr. 8) ukazał się w lutym 2003 roku. Później redakcja próbowała jeszcze reaktywować projekt pod szyldem GB More. Wydano kilka numerów po czym gazeta upadła. Projektu nie kontynuowano.

Zapraszamy do dyskusji!

tomcio:
Na początek bardzo chciałbym Ci podziękować - nie udało mi się kupić wszystkich numerów GB Magazynu i chętnie zapoznam się z tymi, których wcześniej nie widziałem. Szerszy komentarz na ich temat napiszę później, gdy zdążę przeczytać wszystkie.

Marcin:
Co do skanów to jestem na nie ;) W regulaminie zaznaczałem iż wszelkiego rodzaju materiały do których nie mamy praw nie są na forum mile widziane. Mimo że nie zawsze jest to rozsądne to lepiej dmuchać na zimne i zapobiegać późniejszym kłótniom, tak by nikt nie miał o nic pretensji.

Antari:
Zawsze można napisać na PW do Jara o udostępnienie linków :) Dobrze że jest temat, wiadomo do kogo ''uderzać''.

Jaro:
dzięki chłopaki, wyszedłem na spamera.. :p ale ok, rozumiem wasz punkt widzenia i piszcie jak ktoś chce :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej