Giełda > Kupię / Pomoc w zakupach

Czy gra jest oryginalna?

<< < (271/271)

Spiner14:
Egzemplarze z USA mogą nie mieć ,,słoneczka"?

Wawrzino:
Wygląda na to, że takie się zdarzały w USA:

--- Cytuj ---Gry przeznaczone na rynek ''kraju pożeraczy hamburgerów'' (amerykański) posiadają owalne słoneczko ''Seal of Quality'', będące synonimem wysokiej jakości produktów Nintendo, umiejscowione w prawej dolnej części nalepki z tytułem gry (choć zdarzają się odstępstwa od tej normy). Zdarzają się także pozycje pozbawione owego ''wizualnego certyfikatu jakości'' - m.in są to gry: Pokemon Red/Blue/Yellow. Na naklejce z tytułem gry z lewej strony umiejscowione jest oznakowanie zaczynające się literami ''DMG'' i kończące ''USA''. W górnej części kartridża znajduje się wytłoczony napis - ''Nintendo GAME BOY TM'', z tyłu natomiast - sześcioramienna śrubka oraz u samej góry wytłoczony napis: ''MADE IN JAPAN PAT. PEND''. O oryginalności danego produktu definitywnie przesądza egzystencja dwu, trzycyfrowego numeru seryjnego (np. 23A, 22) wybitego w prawym dolnym rogu nalepki z tytułem gry. Rozróżniamy siedem podstawowych kolorów kartridży przeznaczonych na GB Classic - czerwony, żółty, niebieski, czarny, szary, srebrny i złoty. Absolutnie niezawodnym sposobem (nieosiągalnym w warunkach sprzedaży internetowej) jest rozkręcenie kartridża oraz sprawdzenie czy posiada on napis ''Nintendo'' na płytce z układami scalonymi.
--- Koniec cytatu ---
http://www.gbforever.pl/www/viewpage.php?page_id=302

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej