Autor Wątek: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny  (Przeczytany 40519 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« dnia: Maj 20, 2011, 11:48:11 »
Jak w temacie. Wraz z Pajdą planujemy zorganizować zbiorowe zamówienie podświetlenia do DMG z tej strony:

http://www.nonelectronics.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=10&products_id=151&zenid=j6b1n3ktfdnmkkll9vf2hgpht6

Na stronie znajduje się katalog dostępnych kolorów. Cena zestawu to 15$.

Guziczki: http://store.kitsch-bent.com/product/custom-buttons

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym temacie, prawdopodobnie realizacją zamówienia zajmie się jedna osoba i do niej będziemy wpłacać pieniądze na konto.

Warto dodać że jest to wersja trzecia tego panelu, która jest banalna w montażu, sprzedający zamieścił nawet bardzo interesujące tutoriale jak przeprowadzić całą operację:

http://www.youtube.com/watch?v=pmE3ztwCvcg
http://www.youtube.com/watch?v=l5IRupcnmJY
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2012, 18:31:10 wysłana przez Antari »

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2011, 15:50:56 »
A nie zamawialibyście szybek m. in. do GBC, DMG ? (Antari - net niby mi działa ale koślawo :/)
rnav spotting :)

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2011, 16:06:04 »
Gdyby mieli podświetlanie do Colora...

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2011, 16:36:26 »
@MIS: A byłbyś chętny? Bo ja potrzebuję jednej szybki z serii "Play it Loud" do DMG. Daj znać tutaj, w jakiej ilości i co cię interesuje.

@fixxxer1: Chyba nie istnieje metoda podświetlenia ekranu w CGB, co najwyżej można go naświetlić od przodu, no chyba że masz na myśli jakieś modyfikacje z NDS.

Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2011, 18:05:39 »
Piszę się zarówno na podświetlenie jak i szybki.

1x podświetlenie Triple LED v3 (Bright White)
2x szybka Dark Gray (Play It Loud)
1x szybka Light Gray

Generalnie zamawiałem już szybki i przyciski z tego miejsca (mają też podświetlenia), jednak w przypadku zbiorowego zamówienia jest mi obojętne skąd kupimy ;]

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2011, 18:35:14 »
3x szybka do colora
3x do advanca
1x do przezroczystego GB Classic
2x do szarego GB Classic

chyba wszystko ;)
rnav spotting :)

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2011, 19:35:10 »
@Antari

W przybliżeniu kiedy składali byście zamówienie ? Pytam , ponieważ po szybkim podliczeniu wydatków związanych z GB w tym miesiącu, wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują mi że przesadziłem ;) Także "wolne" pieniądze będę miał dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Jeżeli termin waszego zamówienia pokrywał by się, był bym chętny na 1 podświetlenie,2 szybki do Classica, 1 szybka do Colora , 2 komplety przycisków do Classica . :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 20, 2011, 21:05:01 »
Ok na razie sytuacja wygląda tak:

Pajda: 74hc04 SMT Biversion Kit, Triple LED v3 panel, Dual LED v2 panel, guziczki do DMG dwa (2) zestawy.

Antari: Triple LED v3 panel (Mint), 1 zestaw guziczków do DMG (czarny), Screen Protector z serii Play it Loud.

Stormek: Triple LED v3 panel (Bright White), 2x Screen Protector z serii Play it Loud, 1x Screen Protector zwykły.

MIS: 3x Screen Protector do GB Advance, 3x Screen Protector do GB Color, 1x Screen Protector z serii Play it Loud, 2x Screen Protector zwykły.

Mrocznooki: Triple LED v3 panel (?), 2x Screen Protector do GB Classic (kolor?), 1x Screen Protector do GB Color, guziczki do DMG dwa (2) zestawy.

Ogółem:

Triple LED v3 panel: 4
74hc04 SMT Biversion Kit: 1
Dual LED v2 panel: 1
Guziczki do DMG (liczba zestawów): 5
Screen Protector z serii Play it Loud: 4 (?)
Screen Protector zwykły (DMG): 5 (?)
Screen Protector do GB Advance: 3
Screen Protector do GB Color: 4

@Mrocznooki: Zdeklaruj dokładnie o jakie przedmioty chodzi, bo napisałeś dość ogólnie i musimy wiedzieć czy chodzi o Screen Protectory do DMG zwykłe czy z serii Play it Loud, podobnie sprawa ma się z rodzajem panelu podświetlającego (kolor, typ) oraz kolorem guziczków. I tak, poczekamy. Skoro ma to być pewna forma pomocy dla forumowiczów to z pewnością kilka dni postoju nie zrobią różnicy, dodatkowo zgromadzenie pełnej sumy na jednym koncie bankowym pewnie trochę potrwa.

@Pajda: Zdeklaruj kolor guziczków do DMG, oraz czy jesteś zainteresowany jakimś Screen Protectorem do DMG.

@all: Chaykin zdeklarował się być osobą odpowiedzialną za realizację transakcji - wszyscy wpłacamy na jego konto, on kupuje co trzeba i cała paczka leci na jeden adres, do danej osoby po czym ta osoba wysyła wszystko ludziom z forum. Tą osobą mogę być ja. Po tym jak paka ze wszystkich przyleci do mnie, porozdzielam i każdemu wyśle co trzeba na adres taki jaki będzie chciał. Finansowo to raczej na tym nie zyskam :P Chyba że dopłacicie te max 10 zł więcej za bąble i przesyłkę poleconym priorytetem.

Mam nadzieje że się na tym nie przejedziemy i wszystko przebiegnie sprawnie i bezproblemowo jak podczas tej operacji ze Screen Protectorami do DMG. Aaa no i polecam uzbroić się w cierpliwość, raz że to pewnie będzie leciało z 2-3 tygodnie bo to są sklepy z USA, dwa mam sesje i obronę, trzy rozdzielenie tego i powysyłanie trochę zajmie ale w imię dobra sceny podejmę się tego dobrowolnie :)

Prosiłbym też o wskazanie linka do sklepu ze Screen Protectorami. Jakieś propozycje poza Kitshem?

EDIT: http://shop.ebay.com/greenbugsblood/m.html?_trksid=p4340.l2562

Można próbować u tego gościa - Screen Protectory do DMG i GB Advance są idealną kopią, do GB Color różnią się w mini-mini-minimalnym stopniu.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2011, 21:12:27 wysłana przez Antari »

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 20, 2011, 21:16:58 »
To fajnie, już podaje dokładnie co dla mnie  :)

- 1 x Triple LED Backlight - Mint Normal
- 2 x Screen Protector zwykły (DMG) - light grey
- 1 x Screen Protector do GB Color
- 2 x Guziczki do DMG - black
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2011, 21:41:26 wysłana przez Mrocznooki »

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 20, 2011, 21:23:19 »
Update:

Pajda: 74hc04 SMT Biversion Kit, Triple LED v3 panel, Dual LED v2 panel, guziczki do DMG dwa (2) zestawy.

Antari: Triple LED v3 panel (Mint), 1 zestaw guziczków do DMG (czarny), Screen Protector z serii Play it Loud.

Stormek: Triple LED v3 panel (Azure), 2x Screen Protector z serii Play it Loud, 1x Screen Protector zwykły, guziczki do DMG trzy (3) zestawy (biały, zielony, żółty).

MIS: 3x Screen Protector do GB Advance, 3x Screen Protector do GB Color, 1x Screen Protector z serii Play it Loud, 2x Screen Protector zwykły.

Mrocznooki: Triple LED v3 panel (Mint), 2x Screen Protector do GB Classic (kolor?), 1x Screen Protector do GB Color, guziczki do DMG dwa (2) zestawy (czarne).

Ogółem:

Triple LED v3 panel: 4
74hc04 SMT Biversion Kit: 1
Dual LED v2 panel: 1
Guziczki do DMG (liczba zestawów): 8
Screen Protector z serii Play it Loud: 4
Screen Protector zwykły (DMG): 5
Screen Protector do GB Advance: 3
Screen Protector do GB Color: 4

Największy problem będzie zapewne z podliczeniem tego wszystkiego. Znając życie kurs dolara pewnie pójdzie w górę, paypal dopier*oli swoją prowizję itd. No nic, na razie trzeba być dobrej myśli :)
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2011, 21:47:27 wysłana przez Antari »

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 20, 2011, 21:54:02 »
Co do przewalutowania to po podliczeniu kwot w $ dla poszczególnych osób i przeliczeniu według aktualnego kursu. Trzeba będzie coś dołożyć , na przykład 10 zł extra, tak dla bezpieczeństwa. Po tym jak Chaykin zapłaci za wszystko i ewentualnie coś zostanie, to myślę że można kolektywnie tą resztę przekazać na przedłużenie np domeny gbforever.pl :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 20, 2011, 22:08:29 »
Dokładnie. Będzie to uwzględnione w łącznej kwocie. Póki co proponuje poczekać do końca tego tygodnia, może jeszcze ktoś się zdeklaruje lub któraś z obecnych osób będzie chciała coś zmienić. Od poniedziałku rozpoczynamy fazę pierwszą działania - następuje zamknięcie ofert i rozpoczynamy zbiórkę. Do tego czasu powinienem już wszystko obliczyć.

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 20, 2011, 22:18:56 »
Po szybkim liczeniu kosztów szybek i tego ile mam wolnej kasy, doszedłem do wniosku że chcę... tylko 3 szybki do Colora i 1 przezroczystą klapkę na baterie do colora, ew. pomarańczową jeśli będzie - niestety...
rnav spotting :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 21, 2011, 00:23:42 »
Update:

Pajda: 74hc04 SMT Biversion Kit, Triple LED v3 panel, Dual LED v2 panel, guziczki do DMG dwa (2) zestawy.

Antari: Triple LED v3 panel (Mint), 1 zestaw guziczków do DMG (czarny), Screen Protector z serii Play it Loud.

Stormek: Triple LED v3 panel (Azure), 2x Screen Protector z serii Play it Loud, 1x Screen Protector zwykły, guziczki do DMG trzy (3) zestawy (biały, zielony, żółty).

MIS: 3x Screen Protector do GB Color, 1x Battery Cover do GB Color (Clear).

Mrocznooki: Triple LED v3 panel (Mint), 2x Screen Protector do GB Classic zwykły, 1x Screen Protector do GB Color, guziczki do DMG dwa (2) zestawy (czarne).

Ogółem:

Triple LED v3 panel: 4
74hc04 SMT Biversion Kit: 1
Dual LED v2 panel: 1
Guziczki do DMG (liczba zestawów): 8
Screen Protector z serii Play it Loud: 3
Screen Protector zwykły (DMG): 3
Screen Protector do GB Color: 4

MIS sprawdzałem i gość na ebay dysponuje jedynie przeźroczystym Battery Coverem do GB Color. Nie ma przeźroczysto pomarańczowego.

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 21, 2011, 01:01:26 »
Ok, może być ;)
rnav spotting :)

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 21, 2011, 15:25:50 »
Długo się zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że chciałbym:

1x Triple LED Backlight v3 - bright white, normal
1x Screen Protector jasnoszary do DMG

Liczę na Waszą uczciwość...

Pozdrawiam :)

EDIT: A, rzeczywiście, nie zauważyłem. Dzięki Mrocznooki. Czyli ze śrubokrętu rezygnuję.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2011, 17:42:09 wysłana przez GBColorSprint »

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 21, 2011, 17:33:38 »
@GBColorSprint

Odpuść ten śrubokręt , na allegro masz taki sam i taniej. Do tego nie będziesz musiał tyle na niego czekać :)
Ja taki sobie kupiłem i do rezkręcania konsolek spokojnie wystarczy.

http://allegro.pl/wkretak-y-wii-nds-nds-lite-gba-i1618023334.html

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 21, 2011, 17:44:55 »
Update:

Pajda: 74hc04 SMT Biversion Kit, Triple LED v3 panel (Azure), Dual LED v2 panel (red), guziczki do DMG dwa (2) zestawy (niebieskie, białe).

Antari: Triple LED v3 panel (Mint), 1 zestaw guziczków do DMG (czarny), Screen Protector z serii Play it Loud.

Stormek: Triple LED v3 panel (Azure), 2x Screen Protector z serii Play it Loud, 1x Screen Protector zwykły, guziczki do DMG trzy (3) zestawy (biały, zielony, żółty).

MIS: 3x Screen Protector do GB Color, 1x Battery Cover do GB Color (Clear).

Mrocznooki: Triple LED v3 panel (Mint), 2x Screen Protector do GB Classic zwykły, 1x Screen Protector do GB Color, guziczki do DMG dwa (2) zestawy (czarne).

GBColorSprint: Triple LED Backlight v3 (bright white), Screen Protector do GB Classic zwykły.

Ogółem:

Triple LED v3 panel: 5
74hc04 SMT Biversion Kit: 1
Dual LED v2 panel: 1
Guziczki do DMG (liczba zestawów): 8
Screen Protector z serii Play it Loud: 3
Screen Protector zwykły (DMG): 4
Screen Protector do GB Color: 4
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2011, 20:01:14 wysłana przez Antari »

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 23, 2011, 20:52:41 »
Pajda: 74hc04 SMT Biversion Kit, Triple LED v3 panel (Azure), Dual LED v2 panel (red), guziczki do DMG dwa (2) zestawy (niebieskie, białe) = 1,60$ + 15$ + 13$ + 8 $ = 37,60 $

Antari: Triple LED v3 panel (Mint), 1 zestaw guziczków do DMG (czarny), Screen Protector z serii Play it Loud = 15$ + 4$ + 5$ (w tym 3$ przesyłka) = 24 $

Stormek: Triple LED v3 panel (Azure), 2x Screen Protector z serii Play it Loud, 1x Screen Protector zwykły, guziczki do DMG trzy (3) zestawy (biały, zielony, żółty) = 15$ + 10$ + 4$ + 12$ = 41$

MIS: 3x Screen Protector do GB Color, 1x Battery Cover do GB Color (Clear) = 9$ + 3$ = 12$

Mrocznooki: Triple LED v3 panel (Mint), 2x Screen Protector do GB Classic zwykły, 1x Screen Protector do GB Color, guziczki do DMG dwa (2) zestawy (czarne) = 15$ + 8$ + 3$ + 8$ = 34$

GBColorSprint: Triple LED Backlight v3 (bright white), Screen Protector do GB Classic zwykły = 15$ + 4$ = 19$

---------------------------------------------------------------------

Link do sklepu: http://www.nonelectronics.com/catalog/index.php?main_page=index&cPath=10&zenid=j6b1n3ktfdnmkkll9vf2hgpht6

Triple LED v3 panel: 5 egzemplarzy | Kwota (5 x 15) = 75 $ | Kolory: 2x Azure, 2x Mint, 1x Bright White.

74hc04 SMT Biversion Kit: 1 | Kwota = 1,60 $

Dual LED v2 panel: 1 | Kwota = 13$ | Kolor: Red

OGÓŁEM W SKLEPIE: 89,60$

---------------------------------------------------------------------

Link do sklepu: http://store.kitsch-bent.com/product/custom-buttons

Guziczki do DMG: 8 zestawów | Kwota = 32$ | Kolory: blue, 2x white, 3x black, green, yellow

OGÓŁEM W SKLEPIE: 32$

---------------------------------------------------------------------

Link do sklepu: http://shop.ebay.com/greenbugsblood/m.html?_trksid=p4340.l2562

Screen Protector z serii Play it Loud: 3 sztuki | Kwota = (5 x 3 ) 15$

Screen Protector zwykły (DMG): 4 sztuki | Kwota = (4 x 4) 16$

Screen Protector do GB Color: 4 sztuki | Kwota = (4 x 3) 12$

Battery Cover do GB Color: 1 sztuka | Kwota = 3$

OGÓŁEM W SKLEPIE: 46$

---------------------------------------------------------------------

Przesyłka:

Ebay: 3$ + 0,50 x 11 = 8,50$ (Skorygujcie mnie jeżeli źle liczę, ale z tego co wyczytałem dolicza się 0,50$ od każdego następnego przedmiotu).

Kitsh-bent: NIE WIEM...

Nonfinite: NIE WIEM...

Prosiłbym o jakieś wskazówki odnośnie tych 2 sklepów, ktoś kto kupował w nich wcześniej powinien wiedzieć ile wynosi przesyłka.

Po uzupełnieniu przesyłki, doliczę ją każdemu do kwoty jaką ma wpłacić, podsumujemy wszystko i powoli zabierzemy się do wpłacania na konto Chaykina.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 21:02:00 wysłana przez Antari »

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 23, 2011, 22:25:48 »
Antari, chyba się nie zrozumieliśmy, mi chodziło o ten screen protector z nonfinite za 3$: http://www.nonelectronics.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=8&products_id=11&zenid=j6b1n3ktfdnmkkll9vf2hgpht6
Policzyłeś mi 4$ ale za ten z eBaya.

Japońszcyzna wciąga.... ;/