Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Ciekawostki / Odp: 13 gier na GBA, które nigdy nie ujrzały światła dziennego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez philipo dnia Październik 14, 2021, 08:57:04 »
Every Cancelled Game Boy Advance Game
https://youtu.be/8RuAKtb2too
2
Gry / Odp: Pokemon crystal celebi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ostry96 dnia Październik 05, 2021, 12:25:46 »
Niestety nie posiadam, ale jeżeli coś to zmieni, to wersja Crystali na 3DSa posiada zabawki, dzięki którym możliwe jest "legalne" złapanie Celebi. No niestety nie połączymy 3DSa z Game Boyem.
3
Gry / Pokemon crystal celebi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez aga_son dnia Wrzesień 28, 2021, 17:34:19 »
Cześć,
Kończę po raz kolejny pokemon crystal (poprzednio padła mi bateria...) i tym razem chcę złapać je wszystkie. Oczywiście problem pojawia się z Celebi. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Mało prawdopodobne by ktoś chciał się wymienić, ale może ewentualnie ktoś poratuje gamesharkiem, żeby wywołać wydarzenie, albo zna lepszy sposób (jestem w stanie podjechać z konsolą, pochodzę z Krakowa).
4
Kupię / Pomoc w zakupach / Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wawrzino dnia Wrzesień 22, 2021, 20:22:42 »
Jeśli sprzedawca kombinuje i nie chce wysłać zdjęć to na 99% podróba. W ostatnim czasie Chińczycy robią bardzo dobre podróbki pokemonów na GBA, więc coraz trudniej je odróżnić.
5
Kupię / Pomoc w zakupach / Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Konrad99PL dnia Wrzesień 21, 2021, 08:14:11 »
Witam, ostatnio znalazłem taką aukcje na OLX gdzie sprzedawca wystawił Pokemon Leafgreen i GBA i tutaj chciałbym się zapytać czy według was bardziej ten kartridż wygląda na oryginał czy podróbkę, sam osobiście prawie 10 lat mam styczności z kartridżami na tą konsole więc potrafię łatwo rozróżnić czy kartridż jest oryginalny czy nie, ale w tym przypadku jest to dla mnie nie oczywiste, a sam sprzedawca umyślnie unika możliwości wysłania jakiś zdjęć z bliska, albo chociaż tyłu kartridża aby zobaczyć czy chociaż są te 4 prostokąty w rogu płytki. Dlatego chcę się was zapytać czy na pierwszy rzut oka to jest dla was fake czy autentyk?
6
Sprzęt / Odp: Reprodukcja opakowania GB Pocket dla celów forum GBF
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pajda dnia Sierpień 28, 2021, 13:29:42 »
Witam i odświeżam. Chciałbym wykonać pudełko zupełnie białe wielkościowo identyczne z tym od gier do DMG. Mam szablon Donkey Konga, ale chodzi mi o całkowicie biały szablon tylko z czarnymi liniami lub nawet tylko z konturem, żeby wiedzieć jak wyciąć z arkusza kartonu. Oczywiście potrzebowałbym jeszcze konkretna pełną nazwę obowiązującą na rynku kartonu z którego wykonane są pudełka do gier. Pewnie jest to jakaś tektura gładka z jednej strony. I oczywiście na jakim wielkościowo arkuszu najlepiej wydrukować takie pudełko A4? A3? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
7
Sprzedam / Zamienię / Odp: Sprzedam gry Classic,Color,Advance oraz konsole
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Spiner14 dnia Sierpień 05, 2021, 13:16:50 »
Cześć! Czy gry i akcesoria z Twojej kolekcji mają dołączoną pełną papierologię + oryginalne opakowanie? Pozdrawiam 🙂
8
Sprzęt / Odp: Metoda na pożółkły plastik na konsolach, kartridżach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pajda dnia Lipiec 24, 2021, 20:37:50 »
Witam serdecznie. Zapraszam na youtube i na mojego bloga, tak dokładnie pokazałem jak w bardoz prosty, ale teżi bardzo skuteczny sposób odżółcić gameboya. Caly proces pokazalem na białych gameboyach, ale proces ten musze powtrozyc co do szaraków ponieważ za dlugie odżółcanie gameboya o innej barwie niż biała możę spowodować wyblaknięcie koloru - tak sie stalo keidys jak użyłem wody utelnionej w żelu do odżółcania ciemnoszarych elementów SNESa.... podobnei dzieje sięz kardridżami, ale do tego bedzie osobny materiał na youtube... bo już to przerobilem. kardridze sa ciemniejsze od szarego DMG, ale mimo wszsytko szary DMG nadal jest ciemniejszy od bialego i stad moje obawy od przebarwien i wyblakniecie koloru. a tym arazem cieszcie się nowym filmikiem na modshow.blogspot.com - tam znajdziecie filmik. pozdro
9
Kupię / Pomoc w zakupach / Kupię kilka rzadkich gierek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez M4ciek dnia Lipiec 20, 2021, 21:01:55 »
Czesc,

Mam dużo gier na GB / GBA, ale ciągle nie udało mi się dorwać:

- Trip World
- Yoshi's Universal Gravitation własnie kupilem na eBay za <100 zł :D
- Drill Dozer
- Kirby Tilt n tumble (EUR / US, mam JP)
- Snow Bros

To tak na początek. Może ktos ma te gry i chciałby je sprzedać? Oczywiscie liczę się z ich wartoscia :)
10
Ciekawostki / Odp: Shantae (jedyneczka) ponownie w sprzedaży! Przynajmniej chwilowej.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ostry96 dnia Czerwiec 24, 2021, 14:07:09 »
Joooł. Z dedykacją wstawiłem filmik o tej grze~!
https://youtu.be/ZKfdRoitbj4
Strony: [1] 2 3 ... 10