Autor Wątek: 3DS XL  (Przeczytany 13573 razy)

Offline MI_rai

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Proszę nie judaszuj mnie
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 27, 2012, 23:49:47 »
w saturnie mnie chcieli na 9 stów za 3dsa obrzydzić, naprawdę całej siły woli potrzebowałem żeby się nie zaśmiać : P, 3ds xl ? nawet nie skomentuje, ja jedyne na co czekam na to pomarańczowy/złoty kolor 3dsa jak  wyjdzie to kupię nową konsole, jeśli nie wyjdzie przed jesienią (mniejwiecej data wydania nowych poków u nas) to wezme pewno białego/czarnego.
tak czytając wasze komentarze, widzę że nintendo nieźle w kulki leci, zawsze broniłem nintendo w walkach ps a nintendo, ale coś widzę że w hipokrytę więcej atakować nie będę i głupio będzie bronić.
"Spułczuje" : <

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 28, 2012, 21:54:44 »
tak czytając wasze komentarze, widzę że nintendo nieźle w kulki leci, zawsze broniłem nintendo w walkach ps a nintendo, ale coś widzę że w hipokrytę więcej atakować nie będę i głupio będzie bronić.

Nie to, że mam coś do Nintendo. W debatach Nina vs Sony i na odwrót zawsze pojawiają się grupki fanów jednego bądź drugiego koncernu i rozmowa przybiera jednoznaczny wydźwięk. Ja starałem się tylko pokazać, że Sony nie powinno być uznawane za "gorsze". Deprecjonowanie tego koncernu przez wielu bogobojnych wyznawców Nintendo to sporej klasy błąd. Sony podobnie jak Nintendo ma swój charakterystyczny "klimat", który przejawia się w wydawanych na ich sprzęt pozycjach. Z jednej strony kija stoi Nintendo z drugiego Sony, MS. Twierdzenie że lewy koniec kija jest lepszy niż prawy jest delikatnie mówiąc nierozsądne :) Można oczywiście preferować dany koniec kija, ale nie można być ignorantem :P Sony w podobnym stopniu zrewolucjonizowało pojęcie nowoczesnej elektronicznej rozrywki, co kiedyś Nintendo wprowadzając swoje konsolki. MS też dorzucił swoje w temacie usług sieciowych. Ja jestem zwolennikiem teorii koegzystencji wszystkich trzech graczy.

Offline MI_rai

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Proszę nie judaszuj mnie
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 02, 2012, 23:26:40 »
ależ mi nie chodziło o to, że mówiłem że Nintendo jest lepsze niż Sony, bo to głupota, S i N mają na celu trafić do innej hm, grupy graczy i zawsze mówiłem że obie konsole stoją na równi i tego właśnie w Nintendo broniłem, tak samo debilne są walki ps a xbox, i to i to jest dobre. 3DSa Xl nie kupię tak samo jak dsi Xl nie kupię, dla mnie to strata pieniedzy
"Spułczuje" : <

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 13, 2012, 00:14:32 »
Pomyslałem że jednak to skomentuje. Wchodzę na forum,i zaciesz,temat o 3ds xl,wówczas bylem przed urodzinami(wczoraj były) i z perspektywą pieniędzy na nową konsole. Wczytuje temat będąc w pełni szczęscia ze wstrzymałem sie z kupnem 3dsa ze względu na analoga i baterie,czytam,ze xl to to samo,tyle ze w większym wydaniu,i mysle sobie ze nintendo robi sobie z nas jakieś jaja. Znowu leci na łatwą kase,nawet gorzej niz z ds i dsi,bo tam chociac cos dodali,a tu nic,kolejne gówno z jednym analogiem. I juz nie wiem co robic,bo 3ds kusi zeldą,residentem. Albo kupie 3dsa albo ds lite lub psp,a moze dsa i psp. Sam juz nie wiem,bo marzy mi sie jakis handheld w miare obecnej generacji,a moze kupic ps1 i dsa?bo moge tanio pleja kupic od znajomego,była by to moja pierwsza stacjonarka. Może wy coś doradzicie?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 13, 2012, 00:50:41 »
Ja doradzam jakiegoś GB jeżeli jeszcze nie masz :)

3DS w obecnej chwili to dla mnie mało pewna inwestycja. Gry, które wymieniłeś mnie też kuszą, ale braki w konstrukcji handhelda (2-gi analog np.) skutecznie nie demotywują. Jedną generację już dość solidnie ograłem na 1 analogu (PSP) i doskonale wiem jak może to być wkurzające w przypadku gier w środowisku 3D. Do Sony nic nie mam, bo wcielili się w rolę pionierów, implementując analoga na łamy handhelda. Po PS Vita widać, że odrobili lekcje. A Nintendo? Nie uczy się na błędach przeciwnika.

W przypadku 3DS'a mamy ponadto do czynienia z "efektem 3D" więc druga gałka powinna być naturalna. Obecnie bardziej skłonny byłbym kupić Vitę niż 3DS'a, bo design o wiele bardziej mnie przekonuje - wydaje mi się po prostu logiczniejszy i bardziej ergonomiczny. Jeżeli chodzi o gry, to zarówno jedna jak i druga konsolka ma sporo hitów.

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 13, 2012, 09:32:17 »
Vita fajna rzecz,ale niestety jeszcze zadroga. Chyba kupie psp dla gier rajdowych i gta vc który jest chyba moją ulubioną częścią serii. A do tego gb classic albo color:D

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 01, 2012, 09:13:04 »
http://www.engadget.com/2012/07/23/nintendo-transparent-3ds-xl/

Jeżeli będzie tak jak napisali, czyli transparenty tylko do retail stores, to szykuje się nam batch niezłych rare'ków :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 01, 2012, 11:41:28 »
Obawiam się, że będzie podobnie jak w przypadku GBA i raczej oficjalnie tego nie wydadzą :P To tylko demo unit, żeby pokazać jak bebechy 3DS'a poupychali w środku.

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 01, 2012, 11:53:16 »
Obawiam się, że będzie podobnie jak w przypadku GBA i raczej oficjalnie tego nie wydadzą :P To tylko demo unit, żeby pokazać jak bebechy 3DS'a poupychali w środku.

Dear Antari, ja dalej mam nadzieje, że kiedyś na jebaju się pojawią Demo Unity GBA :), a teraz żyjemy w czasach kiedy firmom się nie opłaca tego trzymać i wywalają (są historie ludzi którzy wyciągają ze śmieci GameStopu działające PS3 ;/), więc pewnie kiedyś...kiedyś... ;-)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 01, 2012, 12:02:49 »
Już prędzej Chińczyki naprodukują tone transparentnych bud i wrzucą na DX, niż ja coś znajdę w odpadach Nintendo :>

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 01, 2012, 12:27:05 »
W sumie też racja :P DLACZEGO NIE MA BUD DO GBA TRANSPARENTNYCH! WHYYYY?! ;(

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 19, 2012, 10:53:25 »
Zapowiedziano nową edycję limitowaną 3DS XL - Pikachu!



Co sądzicie? Jak dla mnie wypas! Bardzo kawaii, ciepłe kolory, Japonia aż się wylewa z tej konsoli :)

Ciekawi mnie jak wygląda środek. Czyżby biel?

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 19, 2012, 11:54:11 »
Mniam! Jeśli nie mogę mieć GBA SP Pikachu to zdobędę 3DS XL Pikachu. :D
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 19, 2012, 13:07:20 »
Biala konsola z zoltymi panelami. Niedostepna w normalnej sprzedazy, a jedynie w pokemon center (podobnie jak kilka poprzednich wersji pokemon przenosnych konsol nintendo). Chetni do zaplacenia niezlego haraczu niech nie zapominaja o blokadzie regionalnej 3DSa, ktora mi bardzo skutecznie psuje przyjemnosc ze sprowadzania sobie takich zabawek, ech…

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 19, 2012, 22:32:11 »
Psuje? A to niby dlaczego? Dla mnie to niebotyczna karta przetargowa. Fire Emblem: Awakening, Monster Hunter 3G i pare innych gier wydanych tylko w JAP. Ostatnio tak patrzyłem i doszedłem do wniosku, że inwestowanie w JAP konsolę i gry to wcale nie takie głupie rozwiązanie, głównie z uwagi na fakt, że to co ostatnio "łaskawie" rzucają (po paru latach od premiery!) stanowi zaledwie połowę dostępnych hitów. Technologicznie do importu z KKW już dorośliśmy i nie stanowi to większego problemu w obecnych czasach. Za stary jestem na czekanie rok, dwa lata na grę, którą fani ograli już na dziesiątą stronę w języku samurajów. A czasem, jak np. w przypadku serii Monster Hunter, wydanie gry na zachód jest wcale nie takie pewne.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 19, 2012, 23:05:03 »
Tylko dwa szczegóły przeoczyłeś - nowe gry są drogie w Japoni. No i nie w każda pozycję zagrasz po Japońsku, Fire Emblem jest właśnie taką pozycją, bez fabuły - bez sensu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2012, 23:12:09 wysłana przez Keitaro »

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 19, 2012, 23:14:45 »
No nie wiem, wystarczy znaleźć kogoś, kto podróżuje od czasu do czasu do KKW, jak np. Bono z RA. Inna możliwość to PA. Na takie pokemony z JAP trzeba czekać rok czasu. Na PA kupisz japońca po 200 zł. To taniej niż w PL dystrybucji gdzie takie "hity" latają po 259 zł.

Dla sprostowania - nie mówię kupować w dniu premiery i preorderować, bo ceny mogą fakt być chore. Ale nie uważasz, że czekanie rok czasu czy dwa to trochę za dużo? Parę tygodni po premierze czy miesiąc można wyrwać japońce w znośnej cenie. Np. scena Monster Hunter w USA już od miesięcy walczy o ZAPOWIEDŹ 3G w USA. O europie nie ma nwet mowy... dla mnie paranoja. A co było w przypadku drugiego FE na DS?

Odnośnie języka - są tłumaczenia :P No ale faktycznie, trochę się na fabule traci. Przy RPG'ach i tacticsach to problem, ale w przypadku reszty nie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2012, 23:21:08 wysłana przez Antari »

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 19, 2012, 23:23:55 »
Nie podoba mi się 57 dolarów za niezrozumiały język po prostu http://www.play-asia.com/paOS-13-71-9g-49-en-70-3uvf.html

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 30, 2012, 12:21:02 »


Nowa wersja kolorystyczna 3DS XL, zapowiedziana dla Japonii. Nic nowego, Japonia tradycyjnie dostaje najlepsze kolory a Europa i USA, klasyczne, bezpieczne wersje dla smutasów :P

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: 3DS XL
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 03, 2012, 08:54:53 »
Japonia ma, rzecz jasna, wciaz zbyt maly wybor kolorow i wzorow na XL-kach, wiec dostanie trzy nowe wersje (Animal Crossing, Monster Hunter i Mario Bros.):

http://www.nintendo.co.jp/corporate/release/2012/121003.html

Rece opadaja… a na dobicie lezacego… blokada regionalna…