Giełda > Kupię / Pomoc w zakupach

Czy warto kupić?

<< < (2/249) > >>

Rezor:
Szukam jakiegoś fajnego RPG na DSa. Z racji tego, że nie ma na DSa gier cRPG to chciałbym pograć w jakieś klasyczne jRPG, co polecacie? Nigdy nie grałem w żadnego Dragon Questa, a wiem, że jest ich kilka na DSa. Który jest najlepszy?

Antari:
Ja mogę polecić Final Fantasy IV i Dragon Quest IX jeżeli szukasz klasyki. Pierwszy zapewni ci podróż do przeszłości solidnie wywindowanym poziomem trudności rodem z minionej epoki (moja recenzja na RA). Drugi, jest o wiele bardziej przystępniejszy dla graczy jeżeli chodzi o tę kwestię, aczkolwiek fabularnie o wiele mniej poważnie i bardziej bajkowo.

Marcin:
Ewentualnie sporo tańsze Final Fantasy III ale z recenzji czytałem iż jest mocno archaiczne. Plus drugi ekran słabo jest wykorzystywany.

Ze średniaków tanich (20-30zł) możesz rzucić okiem na Rhapsody albo Magical Starsign, tylko to są gry dla wąskiego grona odbiorców - grając w nie poczujesz się jak dzieciak wracający do baśni z dzieciństwa

Jak lubisz SF jest ciekawa pozycja na DSa (wiem nawet gdzie tanio można dostać), mianowicie Infinite Space Chyba jedyna tak rozbudowana i w takim stylu gra na handhelda.

Niestety tanich i dobrych pozycji jest mało.. znacznie więcej i taniej dostaniesz klasyczne jRPGi na GBA. Ew te DQ są jeszcze na DSa, IV (najtańsza), V i VI w drodze.

Rezor:
To ja chyba poczekam do marca i się rzucę na Golden Sun Dark Dawn, raz się żyje ;)

NeYo:
Tak BTW. gdzie kupić i co kupić do przechowywania cartów czy to GBC czy z GBA ?? pudełeczka oryginalne, segregator?? co najlepsze i gdzie, ja preferowałbym raczej te plastikowe pudełęczka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej