Autor Wątek: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic  (Przeczytany 6507 razy)

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:12:49 »
Poszukaj może jakiegoś sklepu z odczynnikami chemicznymi, tam powinni mieć perhydrol 30%.
UWAGA! Żrący dla skóry, mocniejszy może uszkodzić plastik.

Offline matizc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 222
Odp: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 10, 2013, 16:35:58 »
@Pajda- Gdzie w Trzebnicy są jakieś targi? Z chęcią bym podjechał najlepiej jakby coś mieli z serii Atari, Game boy, a szczególnie Pegasus jakieś gry, bo to wszystko kolekcjonuję;)

Ja sam dorwałem Game boy'a na Świebodzkim, leżał u gościa w jakimś wiaderku :D? Na samym końcu tam gdzie idą już tory kolejowe.

Co do Młyna to byłem parę razy, pełno elektroniki, jednak nic ciekawego nie było (może z racji Zimy) chcę wybrać się w tę Niedzielę także jak będę to zdam relację czy coś było ciekawego. Dużo mają sprzętu komputerowego, wiecie stare myszki, dyski itd... Także dla nas średnio ciekawy sprzęt ;) Jednak z takich jeszcze ciekawostek to na młynie kupiłem praktycznie nieużywanego w skórzanym pokrowcu Zenita za 70zł myślę, że to niezła cena z racji na serio stanu jak nówka (gościu chciał najpierw 150zł :P ale po krótkiej i sensownej rozmowie... ;P) dodatkowo kupiłem np. "Cassete Recorder" w dobrym stanie z bateriami i hula jak ta lala ;) Ma wbudowany głośnik i jestem totalnie zadowolony z niego :) Dałem aż 10 zł ;) Dzięki niemu nagrałem parę gier na Atari ;). Także czasami można trafić niezłe okazje. Przydałoby się mieć ze sobą neta w tel. aby sprawdzić czy coś się opłaca, bo gostek chciał mi sprzedać stację dokującą do ipoda/iphone o nazwie iHome, ładnie działała ;P za 50zł nie wziąłem, a później zerknąłem na allegro, że stoją za ponad 150zł ;) jednak już go następnym razem nie spotkałem... To tyle z moich relacji ;) Także mówię, zdam relację jak będę w Niedziele.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 12, 2013, 11:28:48 »
Siemasz! Otóż właśnie - ta cholerna zima. Ona krzyżuje wszystkie plany. Gdy jest ciepło - jest i więcej sprzedających i mają więcej towaru. A w Trzebnicy - jak jedziesz do Milicza to tam jest taki plac targowy. Na nim w czwartki jest giełda staroci. Przywożą głównie rupiecie z Niemiec, ale jest sporo elektroniki. Kable, zasilacze, konsole stare w przeróżnym stanie. Ostatnio pod koniec lata też coś ciężko było, ale zawsze jak ktoś chce to może wyrwać. Najlepiej przyjechać z rana bo kolo południa już się zwijają.

Offline matizc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 222
Odp: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 12, 2013, 12:16:08 »
dzięki za info, sprawdzę ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2013, 21:56:37 wysłana przez matizc »

Offline matizc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 222
Odp: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 14, 2013, 21:57:04 »
Dzisiaj z racji ciepłego dnia tak jak zapowiadałem... wybrałem się na Młyn i Dworzec Świebodzki na tzw. rupieciarnie we Wrocławiu, w którym notabene mieszkam ;) Za kwotę 100zł nabyłem (wszystko sprawne, tylko nie mogę Palma Vx sprawdzić, bo nie mam zasilacza):











Pewnie pomyślicie, po co mi stary mały telewizor? To świetna sprawa, raz, że działa i ma z tyłu złącza na chinche, a dwa, że jest na prawdę mały, poręczny i świetnie nadaje się do testów konsol i innych urządzeń, gdyż do TV mam praktycznie wszystkie wejścia wpięte ;)

Myślę, że za te wszystkie cuda 100zł to niezła cena ;) z racji, że wszystko działa i myślę, że ten Vx także. :)

Pozdrawiam ;)

Ps. jak nie uda mi się tego Palma Vx odpalić, to chcę go wykorzystać jako podświetlenie do GB Pocketa.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 14, 2013, 22:11:43 »
Najs zdobycze! Też miałem dzisiaj iść na market u mnie, ale trochę sen się wydłużył, a później nie ma po co iść.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 15, 2013, 14:03:38 »
Tak jak pisałem!!! Rupieciarnie to prawdziwa kopalnia fajnego sprzętu!!! :D

Offline matizc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 222
Odp: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 21, 2013, 17:46:45 »
Dzisiaj także wybrałem się na giełdę i jestem zadowolony z "łowów", szczególnie, że trafiłem na 3 carty pegza i to kolekcjonery, za które razem dałem- 17zł (43 in 1, Blaster Master oraz 4 in 1). ;P wszystko sprawne jak zawsze, game boy jeden i drugi praktycznie nówki, niewielkie ryski na ekranikach, jeden i drugi mają klapki na baterię no i parę klasycznych gierek- 50zł za zestaw (wraz z grami), do tego skołowałem na 3 graczy kabel do GBA za szokujące 3zł :P. Palmek też spoko, stacja dokująca, która ładuje i można podłączyć pod kompa, oczywiście sprawny, model to - Palm Zire71 z wejsciem na karty SD - 20zł, Sound Mixer MPX-55 (10zł). Teraz daję sobie na wstrzymanie, bo trochę zbyt często bywam na tych targach i kasa leci ;)



Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 21, 2013, 17:55:25 »
Tak się zastanawiam po co wrzucasz tą samą wiadomość tutaj i w wątku z kolekcją? ;)

Offline matizc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 222
Odp: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 21, 2013, 20:05:52 »
bo tutaj ciągnęliśmy temat o bazarach itd... i ten temat był, że kupiłem na bazarze game boy'a to wrzucam tu, a w kolekcji to kolekcji ale fakt, będę wrzucał tylko do kolekcji :) Można zamknąć :).

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Wskrzeszenie Mistrza- Gameboy Classic
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 21, 2013, 22:52:24 »
To temat o wskrzeszeniu MISTRZA!

Więc jak jeszcze ktoś dysponuje mistrzem, którego można wskrzesić, to można śmiało postować w tym temacie, żeby nie zakładać dziesięciu analogicznych tematów na forum później.