Game Boy > Sprzęt

CGB-001 | GBC frontlight mod - wątek główny

(1/7) > >>

nvd96:
Tak sobie myślę coby poza AGB'kiem podświetlić również GBC. Z tego co wyczytałem jest do tego tylko frontlight, widziałem tutoriale z wyciąganiem fronta z AGS-001. Wygląda to na w miarę prostą robotę. Może wypowie się ktoś, kto miał z tym do czynienia?

El3ctrox:
Właśnie nie dalej jak wczoraj napisałem do Pajdy w tej sprawie. Dał mi fajnego linka do sklepu. Też zamierzam się tym zająć, tylko nie wiem czy w Pockecie czy Colorze :)

http://asmretro.com/backlight-vc

nvd96:

--- Cytuj ---Both DMG and MGB support
--- Koniec cytatu ---

Dzięki, link fajny, ale z tego co tam jest napisane wynika, że jest to dla Classica i Pocketa. Gdzieś było chyba, że do Colora tylko front, ale pewności nie mam.

El3ctrox:
Masz rację, pozwolę sobie zacytować Pajdę:


--- Cytuj ---Co do Colora - to w nim można zrobić TYLKO frontlight i do tego potrzebny jest panel NAŚWIETLAJĄCY od Advanca SPv1 - czyli tego z gorszym podświetleniem... Do colora nie zamontujesz PODświetlenia v3 lub v4.
--- Koniec cytatu ---


pajda:
El3ctrox wyjaśniłem Ci na privie, że podświetlenie może być tylko w pocket'cie i classic'u. W Colorze natomiast może być tylko frontlight od advance SPv1. Poza tym było to już wałkowane miliard razy na forum - trzeba dokładnie szukać - właśnie tu ze sprzętem są tematy odnośnie frontlighta i co w jakiej konsoli można zrobić, a czego się nie da. Trzeba szukać!!! Po kolei strona po stronie... Piszcie o odosobnionych przypadkach a nie powielajcie tematu już przerabianego. Gdzieś w sprzęcie, ale na pierwszych stronach wrzucałem masę linków ze sklepami i tutorialami jak co zrobić. Poza tym jest na moim blogu też jak zrobić to... Chłopcy szukajcie na forum!!! To wszystko już było napisane!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej