Giełda > Kupię / Pomoc w zakupach

Czy możesz mi odebrać przedmiot?

(1/7) > >>

Ostry96:
Od dłuższego czasu chciałem założyć taki temat, zwłaszcza że sama idea jest już prowadzona na forum przez jednostki~
Na czym polega? Otóż jako społeczność porozrzucana po całej Polsce, możemy (ale nie musimy :F) sobie nawzajem pomagać w budowaniu naszych kolekcji i nie tylko. Co mam na myśli?
A otóż mamy takie portale jak OLX.pl czy Gumtree.pl - jednak tam nie zalecają wysyłki przedmiotu, a często możemy na tych portalach trafić na prawdziwe perły w małej cenie (np. GBC Pikachu Edition w stanie nowym za [tylko] 100zł~) więc może ktoś będzie chętny zaoferować pomoc, w postaci odbioru przedmiotu i oczywiście wysyłki do właściwego kupującego? Oczywiście osoba odbierająca powinna spełniać określone warunki. Wiadomo, świerzakowi na forum nie powierzymy takiego zadania. Więc komu zaufać? Moim zdaniem - osobom, co mają niemałą liczbę pozytywnych komentarzy w naszym dziale Komentarze użytkowników a także osobom, co posiadają konto np. allegro również z niemałą liczbą komentarzy.
Chciałbym w związku z tym zaapelować do osób, co by chciałyby zaoferować takową pomoc.
Zdaję sobie sprawę, że ... wszyscy albo pracują, albo się uczą - więc w zasadzie nikt nie będzie w pełni dyspozycyjny - sam pracuję prawie cały dzień~ Jednak jeśli potrafiłbyś/potrafiłabyś znaleźć np. godzinkę czasu by takowy przedmiot komuś odebrać i go wysłać, przy czym prawidłowy kupujący zwróci należność, zgłoś się tutaj~

Co do opłat - prawidłowy kupujący umawia się z osobą sprzedającą w wybrane miejsce, wcześniej również ustalone z osobą odbierającą - bądź po prostu odbierający umawia się ze sprzedającym - to chyba zrozumiałe. No więc opłaty - moim zdaniem najlepiej będzie jeśli prawidłowy kupujący podeśle należność odbierającemu razem z kosztami wysyłki (a przy okazji można dorzucić grosza za fatygę, komunikacja miejska kosztuje - ale to już kwestia ustaleń ;) )

W temacie można również zamieszczać pytania, czy w danej chwili ktoś mógłby odebrać przedmiot w "wybranym mieście" którego na liście nie ma, a nuż, ktoś będzie miał taką możliwość (np. zdarzają mi się wyloty do Katowic bądź Warszawy)

Temat będę starał się aktualizować na bieżąco. Zatem prośba dla ochotników, by napisali w jakim mieście mogliby odbierać przedmioty i ewentualny "zakres odbioru" - np. ja mogę odbierać przedmioty, ale tylko na północnej części Krakowa (nad Wisłą~). Zatem na dole alfabetycznie znajduje się lista miast i obok nich nicki osób, które mogą udzielić odbioru.

Liczę rzecz jasna na Waszą uczciwość~


Bydgoszcz: Kwaśny;
Chorzów: mingan(jak coś większego);
Dzierżoniów: drakon;
Gliwice: Kiriki-kun(Politechnika/rynek);
Gorzów Wielkopolski: Murzin(i okolice);
Katowice: mingan;
Koszalin: adam104100;
Kraków: Ostry96(północny - tereny nad Wisłą);
Mińsk Mazowiecki: fixxxer1; GRAnith(jeśli fixxxer1 zajęty~);
Mysłowice: mingan;
Oborniki Wielkopolskie: Wawrzino;
Siedlice: nvd96(i okolice~);
Świdnica: drakon;
Sosnowiec: mingan(jak coś większego);
Tychy: mingan;
Wałbrzych: drakon;
Warszawa: fixxxer1(ewentualnie);
Wrocław: drakon(czasem); emczer(rynek, okolice centrum)


Wyszukiwarka użytkowników


Jak nas dużo już (◠‿◠)

Kiriki-kun:
Gliwice - Politechnika/rynek (brak auta więc dalsze tereny odpadają)

fixxxer1:
Fixxxer1 - Mińsk Mazowiecki ew. Warszawa

GRAnith:
GRAnith - Mińsk Mazowiecki, ale tylko wtedy gdy fixxxer1 jest zajęty

edit: to był żart xD

nvd96:
Ja - Siedlce i okolice (parę kilometrów to mogę na luzie rowerem obskoczyć) :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej