Inne konsole > Sprzęt

"GameBoy Macro" - NDS MOD

<< < (2/6) > >>

fixxxer1:
Zdjęcia padły, mógłbyś wstawić jeszcze raz?
Właśnie kończę swojego Macro i mam zagwozdkę z diodami led w prawym, górnym rogu. Nie wiem co wkleić, żeby uzyskać ładny efekt. Myślę nad spiłowaniem diody led 3mm aby robiła za dyfuzor od oryginalnych diod led, ale może być z tym dużo zabawy.
Jak Ty to rozwiązałeś?

AceMan:

--- Cytat: fixxxer1 w Luty 01, 2017, 11:03:21 ---Zdjęcia padły, mógłbyś wstawić jeszcze raz?

--- Koniec cytatu ---

Zrobione.


--- Cytuj ---Właśnie kończę swojego Macro i mam zagwozdkę z diodami led w prawym, górnym rogu. [...]
Jak Ty to rozwiązałeś?

--- Koniec cytatu ---

U mnie zieje dziura :)

W międzyczasie skończyłem dwa kolejne, tym razem FATy:



Plastik w tym modelu bywa bardzo kruchy, trzeba kurde uważać. Miałem jednego, co się w rękach rozsypał...

Za to o wiele łatwiej się szpachluje i osiąga  fajny kształt. I nie ma tematu z diodą.

gorzki:
Powiem tak - ten nakrapiany Fat - pozamiatałeś. Świetnie to wygląda!:)
Mój przerobiony DS Lite czeka na trochę natchnienia... Zostało mi szpachlowanie i malowanie - ale jakoś na razie nie mam głowy do tego.

fixxxer1:
Mam już dyfuzor 5mm do diod led z jakiegoś starego urządzenia. Wystarczy wkleić i będzie ładnie rozpraszał światło.
Mam jedynie problem z pomalowaniem obudowy. Poleciałem raz zwykłym sprayem i jakoś wyszło (ujawniło niedoróbki w szpachli), później prysnąłem już finalnym kolorem i powychodziły dziwne kożuchy na obudowie. Muszę jeszcze raz wszystko przetrzeć papierem i pomalować.
Jakich farb używałeś? Nakładałeś podkład do plastiku? Malujesz aerografem czy zwykłym sprayem w puszce?
Dlaczego nie przerobiłeś gniazda zasilania na mini/micro USB? Ja wrzuciłem micro USB, zaszpachlowałem gniazdo na słuchawki, zostawiając jedynie miejsce na mini jacka i wyrzuciłem slot na karty, przez co mam dwa głośniki.
W sumie przeróbka bardzo łatwa i przyjemna, jedynie szpachlowanie (użyłem szpachli z włóknami szklanymi na pierwszą warstwę) i malowanie sprawia największy problem.

Kiriki-kun:
Może nie odtłuściłeś dobrze przed malowanie? Używałeś tych samych farb? Różne potrafią ze sobą reagować.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej