Inne konsole > Gry

[3DS] Nintendo zapowiada nowe Pokemony~!

<< < (2/3) > >>

Kiriki-kun:
Stawiam 10 do jednego że dobrze. Chyba nie było poków które kiepsko się przyjęły :P

Tynio:
A Y i X które  zwalniały w trybie 3D i czytałem różne opinie. W sumie dzięki tej grze mam w kolekcji 8 czy 9 części. Ale szukam jeszcze 3 części.

Kiriki-kun:
Zwalnianie w trybie 3D to nie jest jakiś poważny problem.
poza tym, opinie opiniami, ale zbyt jest, chętni na te Poki są, więc się przyjęły :)

RafiX99:
Tymczasem ja nadal czekam na Pokemon GO i żałuje że nie mieszkam w Japonii :(

Antari:
Nintendo poszalało z tymi zapowiedziami na rok 2016. Obstawiałem, że zostawią nam resztki z rynku japońskiego czyli wszystko to co już wyszło w kraju samurajów (Fire Emblem Fates, Bravely Second, Dragon Questy, Yokai Watch itd.) i płynnie przejdą do zapowiedzi Nintendo NX w wersji handheld w ujęciu globalnym.

Muszę przyznać, że się myliłem i na rok 2016-17 zaprezentowano kilka niesamowitych zapowiedzi. Pokemon Sun/Moon to jedna z nich. Do tego fantastycznie zapowiadający się Kirby Planet Robobot, miodny Monster Hunter Generarions i być może w EU Etrian Odyssey V. Ufff masakra. Odbiegam od tematu, przepraszam. Wracając do Pokemon Sun/Moon. W sumie było to do przewidzenia, gdyż w tym roku ma miejsce 20-lecie serii. Mocno bym się zdziwił gdyby nie przygotowali nowej gry z głównego nurtu, zwłaszcza, że od premiery X/Y minęło już trochę czasu. Klasycznie jestem ciekawy starterów i oprawy graficznej. Oby nie przesadzili z jakimiś innowacjami w systemie rozgrywki. Z prywatnej listy pobożnych życzeń dodałbym jeszcze nowe ewolucje starych Pokemonów, które nigdy nie dostały pełnej 3 stopniowego łańcucha przemian oraz powrót do pór roku, cyklu dnia i nocy, eventów o określonych porach dnia itd.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej