Inne konsole > Gry

[DSi] Zakupy aplikacji na Nintendo Store?

<< < (2/3) > >>

bielin:

--- Cytat: Keitaro w Luty 05, 2011, 19:04:03 ---Zapomniałem wspomnieć iż my czyli europejskie DSi może pobierać tylko gry z Europejskiego DSi Ware (ustawiając np UK w konsoli) Nie możemy ściągać gier z USA ani JAP DSi Ware. I tak samo będzie w 3DSie, i nie ma sposobu by to pominąć.

--- Koniec cytatu ---


Czy gry na kardach też będą blokowane regionalnie na 3DSie? Bo mam 3-4 gry NTSC i chaziają mi na XLuuu

Marcin:
3DS będzie posiadał już pełną blokadę regionalną ale na gry z 3DSa (i 3DS Ware) Gry ze zwykłego DSa będą działać normalnie.

Krupier:

--- Cytat: Keitaro w Luty 05, 2011, 17:01:33 ---Tak samo jak darmowe możesz i płatne pobierać. Konto doładujesz kupując kartę z punktami np. na ebay. Na Allegro też bywają ale droższe są zazwyczaj. Wpisuj "nintendo points" szukając aukcji.

--- Koniec cytatu ---

Przestań, ceny za te kody mają z kosmosu. Jedyne sensowne wyjście to kupienie samemu z poziomu konsoli. 1000pkt kosztuje jakoś 33zł.

Marcin:
W jaki sposób zakupić ów punkty z poziomu konsoli?

Chaykin:
Cytat z instrukcji:
--- Cytuj ---Start the Nintendo DSi Shop -> Select START SHOPPING, then ADD NINTENDO DSi POINTS -> Follow the on-screen instructions
--- Koniec cytatu ---
Jeżeli mamy wybrane UK to 1000 punktów kosztuje 9 funtów. W przypadku innego kraju jest to odpowiednio 10 euro, 10 dolarów amerykańskich (konsola z USA) lub 1000 jenów (japońska). Trzeba mieć kartę płatniczą z możliwością płacenia przez internet.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej