Inne konsole > Sprzęt

AGS-101

(1/7) > >>

dzikitom:
Witam
Dopiero zaczynam zabawę na tym forum(zmusił mnie do tego wypadek samochodowy),
i tak zauważyłem że bardzo ciężko dostać jest ekran AGS-101. Doszedłem do w wniosku że przecież istnieją firmy które produkują ekrany tego typu na zamówienie.

Czy ktoś orientował się jak wyglądałaby współpraca z taką firmą? może gdyby zrobili taki ekran to znalazło by się mnóstwo chętnych. osobiście wolę dać 100 czy nawet 200 zł polskiej firmie (i mieć jakąś gwarancję) niż płacić chociaż 50zł chińczykom.

Czy ktoś wie może jakie dokładnie parametry ma ekran o którym mówię? nie mogę znaleźć bardziej dokładnych informacji, a mógłbym napisać do kilku firm tym się zajmujących:)

jak szukam w internecie firm i informacji to takie ekrany kosztować mogły by koło 10-30$ co jest o niebo lepszą ceną niż te na ebay itp.
Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, źle wybrałem.

Kiriki-kun:
Ktoś się o to kiedyś orientował chyba (było wspominane na tym czy innym forum), i głównym problemem była konieczność zamówienia olbrzymiej ilości ekranów.
Z drugiej strony, patrząc na to jakim świętym Graalem jest ekran od AGS-101, to mogłoby się to nawet opłacić :)

Co do ekranu to podstawowe informację:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Game_Boy_Advance_SP

A co do bardziej zaawansowanych, to pewnie najlepiej byłoby wysłać im ekran z AGS-101, albo nawet AGS-001. Różnią się tylko backlightem.

dzikitom:
nawet gdyby trzeba kupić 100 sztuk to nie jest zły interes patrząc na to że pewnie ich cena będzie ok. 40-80zł a u chińczyka trzeba dać ok 200.

no właśnie na wiki jest trochę mało informacji. przydały by się dokładniejsze specyfikacje, chyba faktycznie trzeba byłoby wysłać egzemplarz jako próbkę.

Kiriki-kun:
Gdyby to była kwestia 100 sztuk, to już by te ekrany były zamówione :P

mattek:
Ciekawy pomysł. Osobiście raczej bym się na to nie pisał, bo swój egzemplarz posiadam, ale chętnie pokibicuję w realizacji ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej