Autor Wątek: 3DS// The game was be removed.  (Przeczytany 2050 razy)

Offline Mlodziany

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Rapuj rap
3DS// The game was be removed.
« dnia: Listopad 08, 2016, 15:43:05 »
witam.paniwie i panie mam problem..kupilek gre,jestem drugim wlascicielem(pierwszy gral 60godzin) a ja z 40 godzin ..w gre LUIGIS MANSION 2:Dark Moon.
no i kiedys konczywszy grać,zasejwowalem i wyszedlem do menu konsoli po czym dalem off.
rano ,dnia nastepnego ..odpalajac te gre...pojawil sie taki komunikat THE GAME WAS BE REMOVED i jedyna opcja do wykonania powrot do 'Home' ..dodam ze w gł. menu widac ikonke z glowa Luigiego(nie ma pustego miejsca..kartidz tez nie byl wyciagany.przetarlem styki delikatnie gumka do mazania,ale to bez sensu bo byly czyste bo kartidz wyglada jak nowy.
co sie moglo stac? strasznie ubolewam bo kupilem gre za jak dlamnie duza kase,bo nie pracuje tylko sie ucze...i teraz zeby sobie pograc bo uwielbiam Nintendo(ta strona tez jest OK) to siedze.konsola lezy obok mnie wylaczona a ja szukam odpowiedzi.
mozliwe ze juz go nie odratuje?

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: 3DS// The game was be removed.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2016, 19:19:04 »
Słyszałem o sejwach które niszczą grę, ale to był jak pamiętam jeden przypadek na N64... ale na 3DS'a?...

Aż poszukałem w internetach. Jedyne co znalazłem to fakt, że mogło dojść do być może niegroźnego uszkodzenia slotu, bądź piny (czyli te złote styki na kartridżu) się zabrudziły. Spróbuj wyjąć kartridż i dmuchnąć w slot i popróbować parę razy wkładać sam kart. Czy od razu po włożeniu go do konsoli wyświetla Ci się, że jest w konsoli, czy czekasz tak ponad 10 sekund?

Offline Baieros

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 201
Odp: 3DS// The game was be removed.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2016, 23:35:54 »
Inne gry działają normalnie? Próbowałeś wkładać i wyciągać grę po włączeniu konsoli?

PS komunikat "The Game Was Be Removed" raczej jest nemożliwy, bo to niepoprawna forma ;) Wiem, że to poważna sprawa, ale później ktoś przeczyta i poda dalej tak. Pozdrawiam