Autor Wątek: Przywitaj się!  (Przeczytany 64897 razy)

Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 19, 2010, 12:48:58 »
Witaj chłopie. Myślę, że z resztą ludu nakierujemy Cię na właściwy tor GameBoyowych fascynacji ;) To naprawdę przyjemne i nieszkodliwe hobby dla patrzących z sentymentem na paskudne pixele zamknięte w małej plastikowej trumience ;) Pozdro.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 19, 2010, 14:46:18 »
stormek >> to hobby bywa szkodliwe ale dla portfela :) Witamy oficjalnie na forum!

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 03, 2010, 10:59:29 »
Witam wszystkich fanów GB! Strona naprawdę powala - od strony technicznej jest wręcz idealnie; jedynym minusem, jaki może na początku denerwować niecierpliwych jest fakt, że konto z forum nie jest łączone z tym ze strony. Ale generalnie jest świetnie. Pod względem materiałów graficznych, jakie zastosowano na GBForever, jest... jeszcze lepiej! Naprawdę duże wrażenie robi minimalistyczne logo serwisu, które z kolei bardzo łatwo rozpoznać. Kolor zielony dobrze się kojarzy - jeżeli chodzi o mnie, to przywołuje on wspomnienia z GBC w tej samej barwie, którego niegdyś posiadałem (obecnie na półce zalega jego turkusowy kolega i czeka na drugie życie).

Site moim zdaniem jest przemyślany. Nawigacja po nim jest bajecznie prosta i nikt nie przesadził z mnogością funkcji. Jest bardzo dobrze. O tekstach nie będę się rozwodził długo - powiem od siebie, że ich poziom jest jednym z najwyższych w polskim Internecie. Każdy materiał napisany mądrze i bez błędów ortograficznych (na które swoją drogą jestem bardzo przeczulony). Prawdopodobnie dzięki Waszej inicjatywie kupię ponownie GBA i będę rozkoszował się grami, które jakoś mnie wcześniej ominęły. Panowie, oby tak dalej!

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 03, 2010, 12:24:16 »
od tego moementu tworzysz juz z nami to wszystko. serwis to ludzie. pamietajmy o tym :].

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 03, 2010, 12:35:23 »
od tego moementu tworzysz juz z nami to wszystko. serwis to ludzie. pamietajmy o tym :].

O tak, racja ;] postaram się jak najczęściej odwiedzać stronę oraz jej forum. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się kupić w ROZSĄDNEJ cenie Game Boya Micro, co jeszcze bardziej zachęci mnie do dzielenia się z Wami moimi refleksjami na jego temat.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 03, 2010, 12:58:09 »
Witamy na forum i dzięki wielkie za pozytywny komentarz na temat strony! Motywuje do dalszego działania. Antari który czuwa nad jakością wszystkich tekstów na pewno się ucieszy. I to co napisał pajda, strona to ludzie! Zapraszamy więc do aktywnego udzielania się czy to stronie czy to na forum :) A jak wsiąkniesz w scenę to potem wszystko samo leci. W tym zakup GBA którego warto kupić zwłaszcza iż jego ceny w dzisiejszych czasach są naprawdę niskie, a frajda z grania podobna do tej sprzed lat. Na Game Boya nigdy nie jest za późno.

Dodam na koniec iż wiele osób stąd również zaczynało nie tak dawno, w tym między innymi ja :)

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 03, 2010, 13:07:55 »
Zdecydowanie, GB w dniu dzisiejszym jest moim zdaniem dużo lepszym wyborem, niż DS/PSP. Być może sentyment robi swoje (wszak GBC to moja pierwsza prawdziwa konsola - kupiłem ją w 2003 roku za 250 (!) złotych w Robsonie), być może wspomnienia nie pozwalają mi odejść od handheldów Nintendo... Wiem, że na pewno zainwestuję w wersję Micro, gdyż za tydzień zaczynają się pierwsze zjazdy na UŁ i będę miał co robić na raczej nudnych zajęciach. Chociaż większą część mojego growego życia spędziłem przy Dreamcaście uważam, że Game Boy'e są doskonałą alternatywą i potrafią wciągnąć każdego. Na dowód tego idę poszukać mojego wysłużonego GBC w zestawie z Warioland 3 i Pokemon Blue, by przypomnieć sobie stare, dobre czasy ;]

Offline moon

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 56
  • szymon jestem ;)
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 03, 2010, 17:59:20 »
Witaj w naszej GB armii :)
stupid MONKEYZ!

Offline Qzx

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 04, 2010, 20:45:48 »
Siema
Jestem Qzx, w realu Artur/Tusiek. Być może niektórzy mnie kojarzą z GBZ. Niestety, moja GB-pasja zaczęła przymierać przez ostatnie pół roku... Być może przez to, że mój ukochany GBA SP wyzionął ducha.
Ale jest nadzieja!!! Po zobaczeniu tego serwisu coś mnie znowu ciągnie do GB. Nawet już zamówiłem śrubokręt, by rozkręcić mojego GBA SP. Jak się nie uda, to kupię chyba Micro.
Cóż, stara miłość nie rdzewieje. :)
Pozdrawiam wszystkich użytkowników <przyjacielsko macha ręką>

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 04, 2010, 20:49:52 »
No! Brakowało nam Ciebie do kompletu ekipy :) Miło że wracasz i mam nadzieję że na dłużej. 

Offline moon

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 56
  • szymon jestem ;)
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 04, 2010, 21:11:06 »
No! Brakowało nam Ciebie do kompletu ekipy :) Miło że wracasz i mam nadzieję że na dłużej.
A mnie to tak nie przywitales :D haha, tak btw. Qzx witaj w gronie :))
stupid MONKEYZ!

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 05, 2010, 10:31:27 »
qzx odkupie od Ciebie ewentualnie tego SPeka bo przyda m isie ekran do modow zwyklych advancow i colorow dla ludzi tutaj na forum bo podejrzewam ze beda zainteresowani :). pozdrawiam.

Offline Chris

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 05, 2010, 21:08:10 »
Witam, przyznam się już na początku bo kiedyś i tak te brudy wyjdą na wierzch. Nigdy nie grałem na GBA (tylko te PlayStation i PlayStation :P) i postanowiłem zmienić coś w swoim growym życiu. Kupiłem już na ebay'u GBM i oczekując na niego powoli wdrażam się w temat i tak trafiłem tutaj :). Aktualnie jestem podczas kolekcjonowania listy tytułów startowych, bo w coś trzeba zagrać jak konsola doleci :D.

Także jeszcze raz, witam wszystkich i mam nadzieję, że się będziemy dobrze bawić ;).

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 05, 2010, 21:19:36 »
Witamy! Jak już pisałem parę postów wcześniej na GB nigdy nie jest za późno :) Przy okazji jak do nas trafiłeś?

Offline Chris

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 05, 2010, 21:28:34 »
Szukałem recenzji Castlevanii i google wypluło Wasz adres. Jak się okazało, że macie cały serwis poświęcony tej tematyce to postanowiłem wstąpić :).

Widzę, że macie odnośnik do kikoo na swojej stronie, ale w drugą stronę już tego nie ma. Pogadam z nimi, bo swego czasu trochę tam pisałem o PS3 i taki błąd musza naprawić ;).

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 05, 2010, 22:28:49 »
Aktualnie jestem podczas kolekcjonowania listy tytułów startowych, bo w coś trzeba zagrać jak konsola doleci :D.

Siema. Napisz jakie gatunki gier preferujesz to dostaniesz od nas listę must have :)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 05, 2010, 22:49:32 »
Było by bardzo miło z tym odnośnikiem :) Większość z nich jest dodana póki co jednostronnie czyli z naszej strony tylko.

Offline Chris

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 05, 2010, 23:09:18 »
Siema. Napisz jakie gatunki gier preferujesz to dostaniesz od nas listę must have :)

Ogólnie na początek chcę dorwać Castlevanie, Broken Sworda (grałem na emulatorze w komórce, ale to nie to samo :)) i może BG Dark Alliance :).

Z gatunków to najbardziej platformówki w stylu Castlevanii i może jakieś jRPG, bo również wstyd przyznać, ale mój jedyny kontakt z tymi grami miałem na PSP przy Astonishia Story, które dostałem przez przypadek i wiem, że nie jest to najlepszy przedstawiciel ;).

Jakby się znalazła jakaś gra logiczna albo jeszcze lepiej, przygodówka z zagadkami (oprócz w/w BS oczywiście :)) to byłoby pięknie :).

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 06, 2010, 10:56:45 »
ja sprzedaje oto takie gry, moze nei wszystkie przypadna Ci do gustu, ale Castelvania jest - oryginalna, w niezlym stanie i ona chyba za czesto nie pojawia sie na allegro. oto aukcja:
http://allegro.pl/uwaga-gry-do-gba-koniecznie-sprawdz-i1262823220.html

Offline Jojko

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 23, 2010, 22:15:45 »
Ave wszystkim.
To mój pierwszy post, nazywają mnie Jojko. W realnym życiu mam na imię Jacek ;>. Gameboy-ami interesuję się od około roku. Z względów finansowych nie jestem kolekcjonerem, a początkującym moderem(?).
Aktualnie pracuję nad Pro sound modem na wejście mini-jack (3.5mm).

Mam nadzieję że uda mi się pokazać wam kilka sztuczek ;)