Autor Wątek: Przywitaj się!  (Przeczytany 65566 razy)

Offline testlinux

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Testy i opisy systemów LINUX
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #460 dnia: Grudzień 16, 2013, 13:22:54 »
Siemano wszystkim :)

Moja przygoda z GameBoy zaczęła się z 10 lat temu jak na pchlim targu nabyłem Pocketa za jak dobrze pamiętam 7zł. Sprzedawał starszy dziadek który nie wiedział nawet czy "to" działa. W gameboy była włożona gra Maro Bros, ale nie pamiętam wersji. Oczywiście Gameboy działał po dokupieniu baterii. Później dokupowałem kolejne tytuły okazyjnie. I tak na okres 3 lat już nie miałem czasu grać ze względu na pracę (tworze stronki i grafikę). w 2009 kupiłem sobie gameboy advance AGB-001 a rok później Gameboy Advance SP. Gram na nich do tej pory :) Gier dużo niemam bo około 40stu i częśc tytułów będe wystawiał na sprzedaż, aby wzbogacić się o nowe :) Niestety nigdy nie miałem Gameboy COLOR. Miałem pocketa (którego nie mam) i tak jak wyżej  napisane, miałem przeskok na dwie sztuki advance, które mam do tej pory. Na forum pozostanę dłużej :) Miałem robic stronę dotyczącą gameboy, ale nie będe robił konkurencji :) i pozostanę tu na dłużej.
Posiadam: GBA, GBA SP Obecnie pracuję nad raczkującą stroną testlinux.pl . Lubisz linux to zapraszam do współpracy.
Wrzucaj za darmo zdjęcia na te forum http://testlinux.pl/upload/

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #461 dnia: Grudzień 16, 2013, 13:32:37 »
Siemanko. Mimo wszsytko debiutując tutaj mógłbyś zaproponować wygląd tylnej naklejki na pocket'cie - ponieważ robimy gameboya w wersji dla serwisu. Sprawdź temat w "Gameboy >Sprzęt> oficjalna wersja gameboy GBF".

Offline NitroX

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #462 dnia: Grudzień 30, 2013, 16:46:47 »
Cześć!
Jestem NitroX, lubię wszystko co ma ekran i przyciski oraz muzykę.
I zamierzam tu być do końca.
Moja twórczość :-) = soundcloud.com/8sync
Kupię: Game Boy Advance SP Brighter (AGS-101)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #463 dnia: Grudzień 30, 2013, 17:14:33 »
Witamy! Ale mam nadzieję że żaden koniec GBFu to nie nastąpi :D

Offline NitroX

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #464 dnia: Grudzień 30, 2013, 18:27:45 »
Ja też!
Moja twórczość :-) = soundcloud.com/8sync
Kupię: Game Boy Advance SP Brighter (AGS-101)

Offline Link

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #465 dnia: Styczeń 06, 2014, 00:55:18 »
Cześć wszystkim. Jestem mile zaskoczony, że są portale, które (i to w rodzimej sieci!) zajmują się tą określoną niższą. Oby tak dalej i liczę na to, że miło tu spędzę czas :)

Offline GRAnith

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 424
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #466 dnia: Styczeń 06, 2014, 01:13:28 »
Witamy.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #467 dnia: Styczeń 06, 2014, 02:31:11 »
Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #468 dnia: Styczeń 06, 2014, 11:03:34 »
Cześć :)

Offline es600

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #469 dnia: Styczeń 11, 2014, 08:58:23 »
Siemka. tu es600. Przenośkami bawie sie od 90tych lat lecz nigdy tak naprawde nie mialem zadnego GB. Pora to nadrobic.

Offline nesek11

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #470 dnia: Styczeń 16, 2014, 10:48:26 »
Witam wszystkich użytkowników forum, którzy przeglądają ten temat ;)

Z reguły podpisuje się nickiem nesek (tu nesek11) i interesuje się głównie starszymi generacjami konsol stacjonarnych. Pisuje na forum retroage

Z Game Boy-ami miałem do czynienia kilka (a może nawet już kilkanaście) lat temu. Był classic, kilka pocket-ów, a potem inne wynalazki. Obecnie poluje na GB Micro żeby odświeżyć kilka hitów

Pozdrawiam
:)

Offline adam104100

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 311
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #471 dnia: Styczeń 17, 2014, 18:46:58 »
Witamy na forum

Offline NintendoPassion

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Cóż... Nintendo!
    • NintendoPassion - pasjonat i kolekcjoner gier Nintendo
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #472 dnia: Styczeń 18, 2014, 13:22:19 »
Witamy serdecznie.

Offline scrooge

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 211
  • bogaty skąpiec jest bogatym nędzarzem.
    • last.fm
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #473 dnia: Styczeń 23, 2014, 15:26:52 »
Nowy użytkownik wita wszystkich !

Mam 23 lata i mieszkam aktualnie od dłuższego już czasu we Wrocławiu. Na forum trafiłem przypadkiem, ale nie do końca. Jako że obecnie szukam roboty i nudzę się całymi dniami w domu, natknąłem się na YT na jakiś filmik o Game Boy Color (recenzja czy coś podobnego). No i powrócił szereg wspomnień, gdy byłem mały i pociskałem w Game Boy Color, po którego w moje któreś tam urodziny pojechałem z ojcem do Niemiec. Miałem egzemplarz w kolorze clear purple i do tego 3 gry: jakieś Smerfy, Pokemon Gold oraz Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Konsolą jarałem się długi czas, dokupowałem jakieś akcesoria typu lupa z podświetleniem, pokrowiec itp. Na pewno większość z Was pamięta, że wychodziła kiedyś fajowa gazeta/magazyn, o nazwie: "Game Boy Magazyn". Z tego co gdzieś czytałem, to wyszło 8 numerów. Udało mi się skompletować wszystkie ;) (tak przy okazji jakby ktoś był zainteresowany to można napisać do mnie na privie; widziałem, że jest osobny temat, ale nikt tam nie zaglądał od 2010 roku). Jako, że angielskiego nie umiałem zbyt dobrze, podczas gry w pokemony gold wspierałem się opisem przejścia właśnie z tej gazetki. Nie pamiętam jak to się stało, ale rozstałem się z konsolą (poszła gdzieś na allegro) ;/ no ale teraz pragnę powrócić do korzeni ze względu na sentyment do tejże konsoli. Obecnie prócz Game Boy Magazyn nie mam nic związanego z Game Boy'em, ale w najbliższym czasie planuje zakup Game Boy Advance. Obecnie obczajam wszelkie aukcje i szukam konsoli w bdb stanie. Cieszę się, że trafiłem na forum, bo jest tutaj wiele ciekawych tematów i osób znających się na rzeczy ;) Pozdrawiam !!!
"Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie"
[Charles Dickens]

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #474 dnia: Styczeń 23, 2014, 16:04:01 »
Witamy na forum :) Prawie każdy z nas tak zaczynał ponowną przygodę z GB, więc nie jesteś sam. Bardzo łatwo się też dać wciągnąć w zakupy niegdyś nieosiągalnych dla nas sprzętów.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #475 dnia: Styczeń 24, 2014, 01:13:38 »
Kurcze troche się łezka zakręciła, bo Twoja historia trochę przypomina moją. Zwłaszcza fragment o GB Color, Pokemonach i gazetce o inicjałach GBM! Pamiętam, że w tamtych czasach też wspierałem się opisem przejścia głównego wątku (choć w zasadzie w momencie wyjścia gazetki miałem już grę obcykaną). Bardzo przydał mi się opis ciekawostek z Pokemon G/S/C zamieszczony w którymś z ostatnich numerów, w którym była informacja w jaki sposób zdobyć kamienie ewolucji. Pamiętam, że przed długi czas była to dla mnie zagadka nie do odgadnięcia. Oczywiście miałem wtedy o wiele mniej lat na karku i angielski umiałem w stopniu niewystarczającym. Dziś pozostaje jedynie wracać wspomnieniami do tamtych czasów trzymając w ręce ten magiczny kawał plastiku zwany konsolą.

Witamy na forum! Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej.

Offline scrooge

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 211
  • bogaty skąpiec jest bogatym nędzarzem.
    • last.fm
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #476 dnia: Styczeń 24, 2014, 02:27:26 »
A jeśli można wiedzieć, to który rocznik jesteś?
Co do historii z GameBoy'em to też miałem trochę szczęście, bo mieszkałem 5km od granicy i miałem blisko do Niemiec, a tam było więcej sprzętu. Ja pamiętam jak często sprawdzałem w GBM, które pokemony na którym levelu ewoluują ;D to były czasy! Niestety w okolicy z moich znajomych tylko ja miałem game boy'a więc nie było jak i z kim pograć, skorzystać z irdy etc....Mam nadzieję, że pozostanę z Wami na dłużej ;) Już powoli w planach mam skompletowanie 3 konsol (GBC, GBA i GBA SP; Micro coś mi nie podpasiło). Ogólnie jestem typem człowieka, który lubi kolekcjonować fajne rzeczy (np. komiksy, jakieś drobiazgi), ale lubię rzeczy w dobrym stanie, nie przepadam za zniszczonymi ;) Jutro, a raczej dzisiaj wybieram się we Wrocławiu na dwa rynki/bazary (na świebodzki i na pasaż zielińskiego), może coś ze sprzętu się znajdzie. Pozdrawiam!
"Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie"
[Charles Dickens]

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #477 dnia: Styczeń 24, 2014, 02:38:55 »
Oj zdecydowanie mam więcej lat niż powinienem ;) Ja akurat miałem to szczęście, że miałem kolegę, który wprowadził mnie w świat gier o nazwie Pokemon, i generalnie GB i tak już zostało. Historia jest dużo bardziej złożona, odsyłam więc do mojej historii na stronie głównej.

Patrząc z perspektywy lat, wszystko było dziełem niewyobrażalnego wręcz przypadku. Dość powiedzieć, że mieszkam w mieścinie o populacji nie większej niż 35 tyś. Skąd na takim zadupiu wziął się GBM? Który kiosk wpadł na zabójczy pomysł aby go sprowadzić? Myślę, że nakład tego pisma nie był jakoś szczególnie duży i większość powędrowała do największych polskich miast. 

Offline scrooge

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 211
  • bogaty skąpiec jest bogatym nędzarzem.
    • last.fm
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #478 dnia: Styczeń 24, 2014, 03:22:57 »
Zaskoczę Cię teraz ;) ja od urodzenia mieszkałem przez 18 lat w wiosce, która ma ok. 1560 ;D w kiosku był GBM. Więc też miałem szczęście, hyh.
"Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie"
[Charles Dickens]

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #479 dnia: Styczeń 24, 2014, 10:33:22 »
u mnie w wiosce Bydgoszcz ciezko bylo dostac cos takiego
pamietam, ze pierwszy numer kupilem na wycieczce szkolnej w Krakowie, czy czyms takim