Autor Wątek: Przywitaj się!  (Przeczytany 65054 razy)

Offline Pawian

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 10, 2012, 15:47:48 »
Witam! Nazywam się Damian, mam 16 lat po ciężkich bojach udało mi się zarejestrować na forum :) Posiadam Nintendo Wii, od 2 dni znowu wrócił do mnie Gameboy oraz czekam na Nintendo 64. Byłem zarejestrowany na poprzednim forum, wcześniej posiadałem kolekcję ponad 20 gier i 3 gameboy'i jednak bylem zmuszony je sprzedać ;( Jednak w naturze nic nie ginie i wszyskto do mnie powoli wraca ;)

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 10, 2012, 17:16:49 »
Witam Ciebie:) Super że powracasz do kolekcjonowania:) życzę udanych łupów i pochwal się swoimi zdobyczami w odpowiednim dziale:)
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:46:03 »
Witam ^^
   mam na imię Bartek. Mam 15 lat (rocznikowo 16). Mieszkam w Opocznie w woj. łódzkim. Konsolkę narazie mam 1 konsolke, a jest nią Game Boy Advance SP v.1. W planach jest kupno Nintendo DS Classic oraz jakieś PSP, a potem kupno Colorków, Pocketów, zwykłych Advanceów itp. itd. Liczę, że zostanę na tym foru długo i że będzie to miły pobyt.

Pozdrawiam.
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 15, 2012, 16:18:18 »
Witamy na forum! :) Miło iż młodsze pokolenie wciąż sięga do konsolek GB.

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 15, 2012, 17:00:50 »
No cóż moja młodsza koleżanka mnie do tego tj. namówiła pokazując mi swojego Colorka ^^ i mi się spodobało poszukałem troszkę o GB i znalazłem wzmiankę na temat GBA SP... zobaczyłem recenzję Rezora na YT (^.^) i... wymieniłem całą kolekcję kart DM za SPka hehe.
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)

Offline PanRobot

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 16, 2012, 20:33:08 »
Witam,

Jestem PanRobot, interesuję się retro grami, komiksami, anime/kreskówkami, oraz filmami pełnometrażowymi. Swoją przygodę z GameBoyem zacząłem 9 lat temu, grając u kuzyna na GB Color w Pokemon bodajże Gold.
Chciałbym od nowa zacząć przygodę z handheldem Nintendo, i mam nadzieję że mi w tym pomożecie.

pozdrawiam

Offline haz111

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 16, 2012, 23:24:29 »
Hej, cześć i czołem! :)
Nareszcie się tu zarejestrowałem... Niektórzy z was zapewne znają mnie z forum retroage, dla wszystkich innych: mam na imię Hubert, 17 lat. Interesuję się ogólnie retro graniem, nie tylko na Gameboy'ach. Moje skromne zbiory zawierają tymczasowo tylko GB:Advance i jedną grę + drugą którą okazyjnie kupił dla mnie kolega i ma mi ją przekazać kiedy się kiedyś spotkamy + trzecią właśnie nabytą. W sumie bardzo mało... Kiedyś w przyszłości planuje GBC lub coś nowszego - jakiegoś DS. Ale wszystko w swoim czasie, w pierwszej kolejności mam jednak jedną stacjonarną i jeden retro komputerek :) Tymczasem w zbiorach mam Segę Master System II + kilka gier i Nintendo GameCube którego realizuje zakup.
Na forum zaglądałem już od jakiegoś czasu - za jakąś recką, opinią lub ogólnie ciekawostkami. Dziś w końcu zarejestrowałem się tutaj, co da mi znacznie większe możliwości.

Więc... hejaho i do przodu! ;)

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 17, 2012, 14:01:40 »
Witam wszystkich:) Trochę Was przybywa:D Ciasno się tutaj robi:D będzie rywalizacja:P
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 19, 2012, 10:26:36 »
Im więcej tym lepiej, witamy!

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 19, 2012, 19:18:15 »
what it do,  mam na imię Michał i konsolami GameBoy interesuję się od 1999(?) roku; wpadłem tu przypadkowo ( stare GameBoy Magazyny zachowane gdzieś dały mi natchnienie do wertowania internetu) i...  dobrze się stało :) odkurzyłem swoje konsole przenośne i naprawdę zaraziliście mnie tym wszystkim. Przejżałem juz prawie całe forum i jestem pod ogromnym wrażeniem całej tej otoczki i klimatu strony. To jest naprawde to czego szukałem. Napewno troche mnie tu będzie. btw moim głównym zajęciem jest kolekcjowanie płyt muzycznych
Pozdrawiam

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 19, 2012, 19:31:18 »
Cieszę się bardzo że nas znalazłeś  i się spodobało. Takie posty motywują. Zaglądaj tu codzień a wciągniesz się jeszcze bardziej. Witamy!

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 20, 2012, 22:12:41 »
Witam wszystkich :)

Jak do tej pory byłem wielkim fanem SONY, ale nie dawno wróciły do mnie wspomnienia moich GB Classic i zakupiłem konsolkę GB Pocket. Szukałem jakiegoś miłego forum o tejże konsolce i jak widać znalazłem się tutaj :) Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że będę tutaj aktywnym userem :)

Offline Mefisto

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 25, 2012, 10:14:48 »
Witam mam na imię Piotr i też mam.... a nie to nie tu. Moja przygoda z Game Boy'em zaczęła się w 2001 roku i grą pokemon red, później było jeszcze kilka innych gierek, które zdobywałem głownie dzięki wymianie w salonie gier. Dlatego do dnia w którym znalazłem to forum miałem tylko konsole i pirata pokemon silver (kto mi to wcisnął?). Dziś mam kilka gierek i dwie konsolki mam nadzieje, że pomożecie mi powiększyć kolekcje. Pozdrawiam.

Offline Baieros

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 201
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 25, 2012, 10:56:58 »
POMOŻEMY! ;)

Witajcie na forum.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 25, 2012, 11:11:09 »
[...] mam nadzieje, że pomożecie mi powiększyć kolekcje. Pozdrawiam.

Od tego tu jesteśmy :) Cześć!

Offline gorzki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 252
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 31, 2012, 19:48:30 »
witam.
Piotrek vel gorzki wita wszystkich:D

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 10, 2012, 19:12:59 »
Witam, jestem Mateusz, mam 15lat i mieszkam w Mysłowicach. Fanem GameBoy'a stałem się 3 tygodnie temu, kiedy to kupiłem od kolegi GBA w wersji Glacier z 6 grami za 30zł. Kumpel się w ogóle nie znał, a sam minie nauczał. Odpalił np. gierkę z GBC i mówi "Patrz, tutaj można zmieniać wielkość ekranu. Fajne, nie ?" albo cardridge wkładał odwrotnie :P GBA było w świetnym stanie. Jak na razie to na stronkę i forum wchodzę właściwie codziennie i będę starał się tego pilnować. W końcu to jedyny sensowny polski portal o tej konsolce. Przygodę rozpoczynam i myślę, że szybko się nie skończy. Chociażby dlatego, że i kuzyn (GBA SP vol.1) i brat (GB Classic) posiadają te konsolki. Coś więcej o mnie ? Słucham Hard Rock, Metal, Thrash Metal, Rock. Ulubione zespoły to Red Hot Chili Peppers, Metallica, Megadeth, Korn. Jest ich więcej, ale nie chce mi się wymieniać. Posiadam konsolę PS2 i jest to jedyna konsola (stacjonarna) w moim życiu i nie zamierzam tego zmieniać. Jestem bardziej PC-towcem. Jestem także fanem tzw. konsolofonu czyli Nokii N-Gage. Niestety, świetne forum padło 2lata temu. Mam nadzieję (odpukać), że taki los nie czeka tego portalu, a razem będzie nam się dobrze rozmawiało, rozwiązywało problemy itd.

Pozdrawiam ;)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 10, 2012, 19:19:22 »
Witamy! Forum N-Gage PL? Tylko jedno kojarzę, niestety z uwielbieniem do piractwa :P N-Gage bardzo lubię, swego czasu nawet sporo pisano o ów urządzeniu na GBFie http://gbforever.pl/forum/index.php?topic=126.0

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 10, 2012, 19:23:15 »
Nieee, ngage.com.pl. Ale część userów właśnie stamtąd była.

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 10, 2012, 19:40:07 »
Witamy! Forum N-Gage PL? Tylko jedno kojarzę, niestety z uwielbieniem do piractwa :P

To nie było to forum, co adminem był jakiś taki szczawik co jeśli nie uploadowałeś jakiejś gry na serwer to dostawałeś miano ,,pasożyt''?
Pamiętam, że takie forum było i zostałem na nim zbanowany bo powiedziałem, że są poje****, że kradną gry, które kosztują 15 zł ;P