Autor Wątek: Przywitaj się!  (Przeczytany 65051 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 10, 2012, 19:44:05 »
Haha nie no Mingan rozwaliłeś system dla mnie. Pasożyt. Dobreee :)

PS. Witamy nowego usera :D

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 10, 2012, 19:44:18 »
Haha no to tamto forum właśnie. Bez komentarza lepiej to pozostawić.

Ale genralnie szkoda, bo N-Gage to fajny sprzęt. Gry są trudno dostępne niektóre (w ogóle nie dostępne?), pogadać ciężko z kimkolwiek na jego temat (podobnie jak o Lynx'ie)

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 10, 2012, 20:12:04 »
Taaak, N-Gage został zapomniany. A szkoda. Uwierzylibyście, że miał na niego powstać Driv3r ?
Tak właściwie to gdyby nie GBA to N-Gage żyłby dłużej ;)

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 10, 2012, 20:52:47 »
Teraz jest tani i super ale w okresie kiedy wyszedł zabiła go ogromna cena (pamiętam, że wtedy to był jeden z najdroższych telefonów) i dziwny sposób rozmawiania i zmieniania gier (jeśli chodzi o cls, co poprawiono w QD).

(przepraszam Was drodzy modowie, ale może można to przenieść do odpowiedniego tematu? :D)

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 10, 2012, 21:08:38 »
Dobra, nie robiąc Off-Topu. Ostatnie słowa i kończymy temat gada.
QD kupiłem za 664zł, a CLS używanego w dobrym stanie + karta 512mb + pokrowiec za 164zł z wysyłką ;)

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #205 dnia: Luty 16, 2012, 20:58:03 »
Witam.
Game Boy'ami interesuję się od +- dwóch lat, i od tego czasu jestem fanem Nintendo, a zarazem hejterem Sony :) W tej chwili posiadam czarne GBA i Grafitowego SP v2. Oprócz tego jakieś 20 gier na różne generacje. Planuję zakup Gacka, ale więcej w odpowiednim wątku ;] Forum i stronę śledzę od dłuuugiego czasu ale jakoś dopiero teraz mnie natchnęło do założenia konta :)

No i co jeszcze... dobra, planuję zostać tu na dłużej ^^
PS >>> Dj_Anndzia dzięki za pomoc z aktywowaniem konta :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 17:55:01 wysłana przez Bart »

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 16, 2012, 21:46:48 »
Witamy na forum :)

Dwa lata to kawał czasu, pokaż co tam masz w kolekcji za gierki ;) Wrzuć fotki do odpowiedniego działu, wyłapiemy piraty :D

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #207 dnia: Luty 16, 2012, 22:03:26 »
No witam Cie Bart:) w końcu się udało:) pokazuj swoją kolekcję:) I życzę sukcesów w zbieraniu!
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #208 dnia: Luty 16, 2012, 22:14:31 »
No udało się :) <entuzjazm> Kolekcję pokażę, najprawdopodobniej w weekend, ale od razu mówię, że będzie więcej gier, niż konsolek :) Nie stać mię póki co na zbieranie konsol, więc muszę się skupić na grach ;] Za to gry raczej w BOX-ach :P


Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #209 dnia: Luty 16, 2012, 22:26:43 »
Masz już 2 konsole i na dodatek v2, więc nie jest źle :) Ja też bardziej zbieram gry niż konsole, chociaż powoli już tego nie ogarniam i kupuję wszystko jak leci... nie polecam :P

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #210 dnia: Luty 16, 2012, 22:28:46 »
Też coś już na ten temat wiem, jak ogarnia obsesja wszystko się kupuje i nie zna się umiaru haha. To wciaga:D
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline marcin_N

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 173
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #211 dnia: Luty 16, 2012, 22:51:17 »
Też coś już na ten temat wiem, jak ogarnia obsesja wszystko się kupuje i nie zna się umiaru haha. To wciaga:D
Ja już z tego wyszedłem (stąd moje ostatnie wyprzedaże). W pewnym momencie coś wewnątrz mówi dość. Teraz staram się kupować tylko pojedyncze egzemplarze gier i od razu je przechodzić. Konsole też ograniczyłem do minimum. Co za dużo to niezdrowo, a portfel też już głodny nie chodzi :P

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #212 dnia: Luty 16, 2012, 22:55:32 »
Zwykle kto się mocno wciągnie ten mocno upadnie potem, przestaje zupełnie kupować lub sprzedaje większość. Nie wiem czemu ale istnieje taka zależność. Od skrajności w skrajność.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #213 dnia: Luty 16, 2012, 23:01:58 »
Zwykle kto się mocno wciągnie ten mocno upadnie potem, przestaje zupełnie kupować lub sprzedaje większość. Nie wiem czemu ale istnieje taka zależność. Od skrajności w skrajność.

Coś w tym jest. Ciekawe kiedy u mnie będzie taki przeskok :P Ale byłaby wyprzedaż... :D

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #214 dnia: Luty 17, 2012, 17:46:51 »
Ja Ci nie pozwolę wyprzedawać kolekcji po prostu ;P

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #215 dnia: Luty 22, 2012, 20:06:40 »
Kłania się Ostry96, dokładniej Maciej.
Kolekcjoner jak i handlarz wszelkimi konsolami także i Nintendo. Zbiegiem okoliczności, zapoczątkowaniem mojego handlu była sprzedaż dwóch GameBoy'ów pocket - srebrny i czarny z pudłem w bardzo ładnym stanie po 75zł... w tym momencie żałuję bo patrząc na to co jest na allegro - konsolki były by więcej warte. W tym momencie handluje głównie PlayStation'kami 2, zawsze coś się u mnie znajdzie.
Wracając, kolekcjonuję zasadniczo każdą konsolę zwaną prze zemnie "oficjalną" czyli żadne podróby... poza Pegasusem :]. Pierwszym GameBoy'em był właśnie wyżej wymieniony srebrny GB pocket a swą przygodę z gameboyami zacząłem jakiś... rok temu? Nie znaczy to że o tych konsolach nic nie wiem. Otóż przed zakupem każdej nawet najtańszej konsoli, dużo czytam, tzn. która najlepsza, najwytrzymalsza itd.
Obecnie mam GameBoy'a classic i idzie do mnie Color z paroma grami (chyba jutro powinien być :|) do tego mam takie rzeczy jak ASCII carry-all dlx taki jak na stronce głównej o sprzętach, zieloną kamerkę do GB, printer, PlayLight i perełkę czyli HandyBoy'a pudełkowego :)
eee...
Jestem nerwowy, dziwny i żeby nie przekląć "wariacki". Niestety mam tak że jak ktoś mi raz podpadnie, przestaje daną osobę szanować chyba że udowodni że jest wart szanowania :]
Lubię dzielić się pasją lecz tu gdzie żyje (Kraków) mało już jest osób z którymi mogę "podyskutować" o mej pasji kolekcjonerstwa.
Powód rejestracji? Chodzę po wielu stronach o konsolach, aż tu stronka GBForever.net... widzę że macie dużo ciekawych artykułów a także recenzji a ja lubię recenzje pisać a także mam wiele rzeczy które mogą się nadać do np. galerii sprzętów na stronie głównej.
Co do forum... specjalnie udzielać się nie będę.
Dosyć się rozpisałem jak to ja ^^"... ale chyba o czymś zapomniaaaałem... ale raczej ledwo kto to czyta :P
Osobiście nie lubię się witać bo nie wiem jak to zrobić.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #216 dnia: Luty 22, 2012, 20:12:41 »
Cześć i czołem :)

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #217 dnia: Luty 22, 2012, 20:16:39 »
A no to ja też Witam :D

My się z kolegą Ostrym już trochę znamy :]

Offline Bronka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #218 dnia: Marzec 07, 2012, 16:54:05 »
Witam witam :D
mam 15 (w sumei to za miesiac 16) lat i od dawna lubię grać ^^ AKtualnie mam PS3 i DSi. Tak się jednak składa, że z Gameboyem mam doświadczenia tyle, co nic :P Niedawno mnie tchnęło, więc postanowiłam konsolkę kupić, nigdy wcześniej na niej nie grając i nie znając jej uroku. Na forum zarejestrowałam się, gdyż chcę się zagłębić w ten, podobno, wspaniały świat, gdzie pieniądze wydają się szybciej niż zdąży się o nich pomyśleć :D Pierwszy krok zrobiony, GBA SP od GBM_Fana został dzisiaj opłacony ^^ Liczę na waszą pomoc w stawianiu pierwszych kroków :D

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 07, 2012, 17:56:35 »
Witamy na forum!