Autor Wątek: Przywitaj się!  (Przeczytany 65054 razy)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwiec 07, 2012, 14:17:02 »
Czy wy też przekręciliście słowo "dziwakami" jak to czytaliście? :D

Nie :D

Offline Saimonix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwiec 07, 2012, 15:21:21 »
"Głodnemu..." :-)
"Powaga jest wrogiem wyobraźni."

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwiec 07, 2012, 23:09:15 »
"Głodnemu..." :-)
W sumie, dzisiaj ponoć jest jakiś tam Dzień Seksu :P
BDG ALL DAY

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwiec 08, 2012, 12:17:42 »
wczoraj był

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwiec 09, 2012, 12:27:40 »
Tak, dobij mnie bardziej.

Leave me alone! <płacze_w_kącie>
BDG ALL DAY

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwiec 27, 2012, 22:09:52 »
Cześć, jestem Piotr. Na karku już prawie 22 lata, pochodzę z okolic Poznania. Na chwilę obecną jeszcze nie posiadam żadnej konsolki Nintendo, ale jutro się to zmieni, gdy odbiorę na poczcie paczkę z moim pierwszym GBC zakupionym na allegro ;).
Będąc w podstawówce miałem do czynienia z gbc, gdyż jeden z moich kolegów z klasy miał taki sprzęt. Wtedy to był lans i szacun. Jakiś czas temu zainteresowałem się retrokonsolami, gdy odkurzyłem moje stare PSOne.
Oprócz starych konsol mam też jeszcze inne hobby: jestem, tzw. afolem, czyli dorosłym fanem klocków lego, których zestawy zbieram.

Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwiec 27, 2012, 23:44:52 »
Witamy i zachęcamy do dyskusji :) Na forum też mamy kilku fanów Lego, jest wydzielony nawet odpowiedni temat :)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwiec 28, 2012, 22:21:55 »
Witamy! Temat o Lego był był :) Sam lubię i wciąż mam kilka zestawów z młodości (i nie tylko ja z tego forum)

Offline Gregfield

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • I AM HELL
    • Może koszulkę?
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #288 dnia: Lipiec 01, 2012, 13:43:54 »
Siema wszystkim, przedwczoraj odkryłem waszą stronę i forum i byłem zachwycony. Niby nie ma jakiejś wielkiej kopy informacji, ale artykuły są bardzo treściwe i poczytne. Swoją drogą mam niezłego farta- na drugi dzień zaatakowali hosta. :lol:
Może coś o sobie?
Jestem z Podkarpacia i na imię mi Grześ. ;) Niedawno kupiłem sobie GBA i postanowiłem nieco zagłebić temat. So here I am.
      

Offline philipo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 101
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #289 dnia: Lipiec 01, 2012, 17:41:44 »
Witam,
Tez jestem z Podkarpacia, z okolic Kolbuszowej dokładnie, a Ty z kąd jesteś ?

Offline Gregfield

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • I AM HELL
    • Może koszulkę?
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #290 dnia: Lipiec 01, 2012, 19:55:10 »
Okolice Krosna. :)
      

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #291 dnia: Lipiec 01, 2012, 20:39:54 »
Pełno nas na tym podkarpaciu, z RA znam jeszcze z 3 osoby :)

Offline Lisu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #292 dnia: Lipiec 05, 2012, 21:37:47 »
Witam wszystkich forumowiczów. Na imię mi Paweł, mam 24 lata, mieszkam w Chojnicach - małe miasto na pomorzu. Jestem raczej "retro graczem", pewnie dlatego , że gdy miałem 2 latka to już w domu był komputer. Może ktoś z Was pamięta: Timex, ZX Spectrum, Commodore 64, Amiga 600, 1200 ? Co za czasy , aż się łezka w oku kręci. Co do samego forum: Znalazłem się tu nieprzypadkowo, gdyż od jakichś dwóch miesięcy męczy mnie kupno konsoli GameBoy. W grę wchodzi tylko AGS-101, a ta, niestety, jest strasznie wykorzystywana przez sprzedawców, aby tylko zarobić. Mam taką cichą nadzieję , że może ktoś z forumowiczów będzie łaskawy ;) Z samym GameBoy'em nie miałem w życiu dużo do czynienia. Raz tylko znajomy zdobył Classic'a z "Bad lines", potem trzymałem GameBoy Advance. Niesamowite przeżycie. Poza grami interesuję się jeszcze perkusją i modelarstwem lotniczym. Uff, to chyba na tyle tytułem wstępu.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #293 dnia: Lipiec 05, 2012, 22:15:53 »
Fajna historia na początek :) Witamy. Uważnie przeglądaj dział "giełda", na pewno w końcu coś się trafi :) No i klasycznie liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej, nawet po tym gdy już uda ci się kupić konsolkę.

Offline Lisu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #294 dnia: Lipiec 05, 2012, 22:24:14 »
Pewnie jak już dopadnę wymarzoną kieszonsolkę w swoje spragnione łapki ciężko będzie się od niej odkleić :P Ale tak na serio , to bardzo dużo się dowiedziałem na temat piratów i różnego rodzaju krętactwa dzięki temu forum , więc tak szybko się mnie nie pozbędziecie ^^

Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #295 dnia: Lipiec 05, 2012, 22:30:23 »
Witamy. Świetnie, że zacząłeś od lektury tych ważniejszych wątków i artykułów na początek. Co do komputerów retro znajdzie się tu kilku ..ekhem, starszych graczy pamiętających doskonale czasy świetności ośmiobitowców :) Życzę AGS-101 w idealnym stanie.

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #296 dnia: Lipiec 06, 2012, 13:04:34 »
Siemasz Lisu, a na jakie gry masz parcie na gejmboje?
BDG ALL DAY

Offline Lisu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #297 dnia: Lipiec 06, 2012, 13:55:10 »
Przede wszystkim platformówki, space shootery, jakieś tetriso-podobne , pokemony, dobrym RPG też        nie pogardzę. Wstyd się przyznawać, ale od czasu do czasu odpalę sobie coś na emu , żeby sprawdzić czy gra jest godna, ale niestety zdarza się , że przejdę ją od A do Z :p  Ostatnio MOH Infiltrator mnie powalił na łopatki, wróciłem też do Supersonic Warriors. Nie chcę sobie psuć radości z grania na prawdziwej konsoli, więc staram się już tego nie praktykować , a jest ciężko ^^

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #298 dnia: Lipiec 07, 2012, 00:37:03 »
To będzie stopniowo zanikać (takie "praktyki") :)
Udanych łowów życzę w takim razie.
BDG ALL DAY

Offline naruciakk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #299 dnia: Lipiec 07, 2012, 21:57:32 »
Guten Abend!
Jestem naruciakk, pewnie niektórzy kojarzą mnie z innych Nintenforów (Kwaśny?). Game Boy to było moje pierwsze spotkanie z jakimikolwiek grami video, zaczynałem od Pokemonów (że Gold). Z konsolami marki Game Boy jestem za pan brat od najmłodszych lat. Pamiętam Game Boy Zone. Teraz zbieram wszelkie handheldy Nintendo jak mi tylko możliwości finansowe pozwalają. Zarejestrowany tutaj jestem od pewnego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem rozpocząć aktywne korzystanie. Nie wiem czy kopiować wszędzie kopiowany przeze mnie opis moich zainteresowań, pewnie niedługo uzupełnię, jak na razie napiszę tylko, że ulubiony Pokemon to Feraligatr, ulubiona seria to Pokemon, ulubiona gra to Pokemon Gold, interesuję się informatyką, fizyką, matematyką, historią, Japonią.

To by było na tyle...

Aha jeszcze:
3DS Friend Code: 2063-0171-1622
Z Gdańska jestem :)