Autor Wątek: Przywitaj się!  (Przeczytany 65051 razy)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #340 dnia: Styczeń 18, 2013, 17:46:57 »
Ja tam jestem za klasykami w formie stockowej a nie tuningowej :) zlomnik.pl prawdę ci powie. Witamy na forum! C64 miło, mam nadzieję że Boulder Dasha ograłeś :)

Offline trawis1983

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #341 dnia: Styczeń 19, 2013, 10:09:12 »
delikatne obniżenie, retro felga z rantem czy poszerzona oryginalna i naklejki z logotypami z epoki to nie plastikowe spojlery i czerwono-białe lampy ;) o auto dbam w najdrobniejszych szczegółach a na dowód miłości do klasyków to powiem że prenumeruję Automobilistę ;) i od zawsze jeździłem takimi autami (skoda 110r, skoda rapid) i chyba tylko jak urodzi się potomek za te parę miesięcy będę musiał kupić jakiegoś przestronnego plastika (choć mocno zastanawiam się nad beczką kombi albo jakimś volvo). Złomnik zbyt radykalny dla mnie by czytać go z przyjemnością ;).
a co do głównego tematu tego forum ;) to tak! boulder dasha, cauldrona, operation wolf, international karate i wszystkie te super gry znam na pamięć :D. to moje dzieciństwo! i choć takie ps3 potrafi zaszokować grafiką to te zlepki pikseli do dziś dają więcej emocji i przyjemności z gry!
 

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #342 dnia: Styczeń 19, 2013, 20:37:28 »
mi chodzi po głowie kupić do odrestaurowania BMW 1502, 2000. Piękny samochód, klasyka pełna prostoty :).

Ha, BMW! Piekne auto tutaj zapodales, kupuj i do dziela. Przepieknie odrestaurowane sztuki mialem okazje ogladac w BMW Museum i BMW Classic w Munchen. Niesamowita sprawa. Pamietam, ze oferowali fachowa pomoc odnosnie informacji i serwisu retro BMW. Domyslam sie, ze serwis kosztuje maly majatek, ale moze warto zapytac o informacje.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #343 dnia: Styczeń 19, 2013, 23:23:44 »
a co do głównego tematu tego forum ;) to tak! boulder dasha, cauldrona, operation wolf, international karate i wszystkie te super gry znam na pamięć :D. to moje dzieciństwo! i choć takie ps3 potrafi zaszokować grafiką to te zlepki pikseli do dziś dają więcej emocji i przyjemności z gry!

Ha! Dokładnie!

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #344 dnia: Styczeń 20, 2013, 18:07:24 »
Inlagd, te beemki są cudowne. Śliczne auta, cholera jest teraz jednak za 5 tysięcy na allegro..... a ja muszę jakieś normalne auto kupić do jeżdżenia, a potem coś do dłubania :).

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #345 dnia: Styczeń 20, 2013, 21:23:35 »
Ja dzisiaj sobie kupiłem nowe wozidło, Forda Fusion z 2007 w edycji gold ale strasznie chciałbym mieć fiata barchetta'e do takiego grzebania i jeżdżenia od święta :D

Offline PapaHerbal

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #346 dnia: Styczeń 24, 2013, 00:21:03 »
Witam,
stronkę i forum śledzę już od jakiegoś czasu, postanowiłem się więc zarejestrować. Nie ukrywam, że głównie chodziło mi o możliwość obejrzenia Waszych kolekcji ;) Fajna strona i ciekawe forum, mam nadzieję zabawić tu dłużej. Pozdr!

Offline szymek3812

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #347 dnia: Styczeń 24, 2013, 09:10:52 »
Dzień dobry, cześć i czołem ;)

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #348 dnia: Styczeń 24, 2013, 11:24:19 »
Witaj. Czekamy wobec tego na zdjecia twoich zbiorow.

Offline PapaHerbal

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #349 dnia: Styczeń 24, 2013, 19:50:17 »
Jak zbiory ogranę to nie omieszkam wrzucić.

Offline Tomshi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #350 dnia: Luty 11, 2013, 01:57:34 »
Witam,
niektórych pewnie zaskocze, że jestem tu nowy, własnie rozpocząłem moja przygode z GB. Wszedłem w posiadanie GB SP i chciałbym powiększyć moja jakże zacną i obszerną zarazem kolekcje gier (Mario Bros Advance, Special CT Forces) i stąd moje pytanie (wiem wiem, że tak z grubej rury zaczynam  torchę offtopuje aczkolwiek przejrzałem spore zasoby forum aczkolwiek nie znalazłem mojej odpowiedzi) czy jest w Poznaniu jakieś sprawdzone miejsce gdzie będę mógł się zaopatrzyć w nowe tytuły ?

Offline wx45

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #351 dnia: Marzec 02, 2013, 09:35:48 »
Witam, pozdrawiam wszystkich forumowiczów, szczególnie tych z krakowa i okolic.
Od jakiegoś czasu złapałem bakcyla retro i powoli buduję swoją kolekcję. Tam n64, tu Gameboy printer i sobie rosną zbiory.

Offline PatrykP

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #352 dnia: Kwiecień 03, 2013, 13:10:40 »
Witam Wszystkich! Pozdrowienia dla Śląska :)
Hm, swoje początki z Game Boyem opiszę w odpowiednim temacie :)

Offline ochłap

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 238
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #353 dnia: Kwiecień 03, 2013, 16:11:27 »
A dla Sosnowca :)

Offline szydlo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • taktyka logistyka
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #354 dnia: Kwiecień 03, 2013, 17:14:13 »
Dzień dobry,
Czas się przywitać. Wiadomo jestem nowy na forum, a do tego szczęśliwym posiadaczem GB Classic.
Mam nadzieje że moja kolekcja się powiększy o nowe modele. Pozdrowienia dla Wrocławia i okolic

-= szydlo =-
FC: 5472 - 7808 - 2378

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #355 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:20:04 »
Wyszło szydło z worka, ho ho.

Nie bierz tego do siebie ofc, taki żarcik :P Witaj na forum.
BDG ALL DAY

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #356 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:27:43 »
Wyszło szydło z worka, ho ho.

Nie bierz tego do siebie ofc, taki żarcik :P Witaj na forum.

lol :)

---

Siema szydło :)

Offline Rafi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #357 dnia: Kwiecień 08, 2013, 21:36:06 »
Witajcie!

Część z Was może mnie kojarzyć z innych for dyskusyjnych. Śledzę stronkę od niedawna i postanowiłem się zarejestrować. Kto wie, może nawet zostanę tu na dłużej. Jak na razie w swoich zbiorach posiadam 3 GB Classici, Pocketa, GBA, GBA SP, Game & Watcha (Octopus), Psx'a, 2 Psone, Ps2, Segę Master System, Segę Mega Drive z REGION-MODEm, Segę Mega Drive II, 2 Nintendo 64, 3 Snesy, Gamecube'a, Pegasusa IQ-502, Dreamcasta, Amigę 500, Commodore 64 i oczywiście gry na każdą z platform. Tytuły na inne systemy też się znajdą (np. komplety na ZX Spectrum). Ostatnio skupiam się jedynie na Gameboyach, więc poniekąd to mnie do Was sprowadza :D

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #358 dnia: Kwiecień 08, 2013, 22:07:09 »

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #359 dnia: Kwiecień 09, 2013, 14:54:46 »
Ostatnio skupiam się jedynie na Gameboyach, więc poniekąd to mnie do Was sprowadza :D

Cześć :)

No co jak co, ale o GB wiemy "wszystko" :)