Autor Wątek: Przywitaj się!  (Przeczytany 65053 razy)

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 01, 2011, 20:40:24 »
Spoko czoko, dobrze wyszło i to najważniejsze ;) A co do DS'a to dla rozweselenia dodam że praktycznie (uwaga, zaraz mogę oberwać serią słów jak z CKM'a, ale spoko włącze jakiegoś mental shielda) na Pokemonach Heart Gold <było fajnie, ale nie tak sentymentalnie, zbyt nie-oldschoolowo> moja przygoda z Nin-klapką się skończyła. No, były jeszcze poki Black, ale one to już w ogole oprócz grafiki mnie nie wciągnęły do siebie.

Co do stronki to doskonale że istnieje. Czekam na jakiś mały upgrade wyglądu forum - logo głównej stronki, plus możliwość wyboru koloru forum (lub theme) w opcjach. Barwo-kombinacja może być taka jak w przypadku GameBoy'ów wszelkich generacji.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 01, 2011, 21:18:34 »
Pamiętam jednak dobrze co przyszło mi do głowy kiedy grałem pierwszy raz na nowej konsolce Ninny - "ta grafika, jest jakaś taka nowoczesna... No to koniec").

<Ktoś mógłby spytać dlaczego określiłem nowoczesną grafikę końcem - kiedyś wypowiem się na temat tego co sądzę o ładnej, bajecznie rozbudowanej o efekty i shadery grafice>

No to nie jesteś sam. Mnie większość współczesnych gier odrzuca właśnie za sprawą grafiki, menusów itp innych rozwiązań. Oczywiście sa wyjątki i style które lubię, np. Zelda na DSa czy wspaniałe Knights in The Nightmare.

Długi i wyczerpujące powitanie! Ja dodam tylko do tego co ant napisał że mam nadzieję iż GB nie będzie Twoim chwilowym sentymentalnym zamiłowaniem i pozostaniesz z nami na dłużej :)

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 01, 2011, 21:35:13 »
Jak dobrze czuć się nie-osamotnionym w tym co się dostrzega wokół tematu grafiki :D Gdy sobie pomyślę ile jeszcze tytułów jest do przegrania na GameBoy'a... arghh... Nie mogę się doczekać! Gdzie ja znajdę czas na te wszystkie dziesiątki godzin... Hmmm.

Offline rev

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 02, 2011, 23:17:46 »
Witam.

Chętnie będę polemizował odnośnie grafiki, która oznacza koniec (starego) Nin - i bynajmniej piszę tu o płynności finansowej. Ale to nie w tym temacie, 3majmy porządek.

Dobra, teraz grzecznie. Mam na imię Kamil. Po nicku być może kojarzycie nieco moją osobę. Do GameBoy'i wróciłem za sprawą Nintendo DS, który przypomniał mi jak świetną marką jest Nintendo. Przewróciłem do góry nogami dom mojej cioci w Niemczech i nawet pudełko z GBC się znalazło.

Nie będę kłamał, że na moim GBC gram, bo nie gram... A czemu... Teraz uzmysławiam sobie jak zajebiście by się grało w tramwaju na moim maleństwie. Niech patrzą na moją dumę, a co :D ! Póki co emu GBA na komórce...

Serwisowi nie przyglądałem się wnikliwie. Tak chybcikiem: wrażenia pozytywnie. Estetycznie i profesjonalnie.

Być może będę tu zaglądał. Szczerze bym chciał. Ale życie mnie nauczyło, by nie składać obietnic, których mogę nie dotrzymać :)

Pozdrawiam, niech Nin będzie z Wami! :)

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 02, 2011, 23:48:26 »
Tak sobie wczoraj myślałem co wklikać na klawce żeby dobrze było odebrane przez Rev'a :) Nie miałem na myśli końca nintendo; Chodzi o bardziej osobiste spostrzeżenia i odbiór gry poprzez szatę graficzną. Pozdrawiam gorąco i ciesze się że do nas dołączyłeś :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2011, 11:48:36 wysłana przez LifeRetro »

Offline Lukas

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 203
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 15, 2011, 23:04:04 »
Witam wszystkich serdecznie! Mam na imię Daniel i piszę ze stolicy wielkopolski.
Tak jak u większości osób urodzonych na początku lat 90' moja przygoda z grami zaczęła się od pegazusa. Dalej było już tylko lepiej psx, GBC, GBA, PS2,GC...ale niestety żadna z konsolek nie została u mnie na dłużej, teraz już mam więcej czasu i oczywiście funduszy dlatego mam zamiar nadrobić zaległości. Skupię się na konsolkach od N, a dokładniej GC i GBC. Jakiś czas temu udało mi się zdobyć GBA (wersja z Zeldą) i to przez tą konsolkę postanowiłem wrócić do N.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 16, 2011, 00:16:22 »
Brawo, tak trzymaj! Witamy! Na naszej stronie znajdziesz solidną dawkę materiałów poświęconych GB Color, więc zapraszamy do przeglądania :) Na forum służymy oczywiście pomocą w danych zagadnieniach.

Offline Pablos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 17, 2011, 19:08:37 »
Witam wszystkich fanów wspaniałej konsolki Game Boy. Na imię mam Paweł. Swoją przygodę z Game Boyem zacząłem w 96r. Wtedy to stałem się szczęśliwym posiadaczem Pocketa wraz z grą Crash Dummies. Teraz po ponad 10 latach kupiłem na Allegro żółtego Pocketa w idealnym stanie z kilkoma grami, w tym z moją ukochaną grą - Zeldą :-)

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 17, 2011, 19:28:34 »
Witamy serdecznie! I na pewno cieszymy się z tak udanego powrotu do ukochanej konsolki i gry oczywiście  : )

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 17, 2011, 21:11:20 »
Witamy na forum :D I znów się powtórzę - mam nadzieję że zostaniecie z nami (a raczej z GB) na dłużej :)

Offline glowa107

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 03, 2011, 15:38:19 »
Witam. Widze że forum o gameboyach  się odrodziło choć zmieniło nazwę. Zostane tu na dłużej.
                                                                                                                                      glowa107

PS. Antari dzięki za poprawę ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 12:29:42 wysłana przez glowa107 »

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 03, 2011, 15:43:25 »
Cześć! Zdradzisz nam co masz na myśli ''znowu się odrodziło''? :) Cieszymy się zatem z kolejnego fana! :)

Offline bielin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Nobody, without heart.
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 03, 2011, 23:55:18 »
siema!
jaram trawke, gram "w nintendo" i się opierdalam na kopalnii :)
Who are you...again? It's weird. I feel like I'm forgetting something really important.

Offline CockBastard

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 20, 2011, 06:14:47 »
Witam. Jestem fanem game boya.Posiadam GB SP, oraz Classica. Mój GB prawie nie stygnie odkąd używam EZ FLASH IV. Kolekcje przedstawiłem w tym temacie:

http://gbforever.pl/forum/index.php?topic=511.msg5238#new

Bardzo dużo gram na tym sprzęcie.


Po za sprzętami staroszkolnymi jestem maniakiem UNREAL TOURNAMENT.


Bardzo wartościowe materiały macie na stronie. Zastanawiałem się ostatnio jak zmienić sobie wystrój w EZ flashu IV a tu proszę w artykule na temat EZ FLASHA IV wszystko jest. Chcę sobie dokupić jeszcze parę rzeczy do mojego SPka, więc z pewnością zapoznam się z artykułami, żeby dokonać najlepszego wyboru.

Widzę, że strona jest świetną bazą informacji. Ciekawi mnie jak oceniacie ulubione gry, które sam posiadam i przeszedłem wiele razy i jak oceniacie gry, których nie znam. Ogólnie jest co poczytać ! Forum gromadzi maniaków grania w GB - brakowało mi takiej stronki. Cieszę się, że dowiedziałem się o jej istnieniu ! Pozdrówka dla fanów GB !

elo elo.

« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2011, 06:28:37 wysłana przez CockBastard »

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 20, 2011, 11:40:57 »
Cześć! Dzięki za dobre słowa na temat serwisu i forum :) Liczymy że zabawisz u nas dłużej i przyczynisz się do rozrostu polskiej sceny Game Boy.

Offline aga_son

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 13, 2011, 16:07:25 »
Witam, nazywam się Agata i jak skończy mi się sesja, to napiszę coś więcej :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 13, 2011, 16:54:02 »
Serdecznie witam w imieniu administracji nową koleżankę! Liczymy że zabawisz u nas dłużej :)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 13, 2011, 21:09:37 »
Agata, a ile masz lat? :>

Offline aga_son

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 13, 2011, 21:13:51 »
21 :)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Przywitaj się!
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 13, 2011, 21:23:57 »
a co Ty na to jak pokaze Ci moja kolekcje gameboy'ow? :D.