Autor Wątek: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami  (Przeczytany 70221 razy)

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 19, 2013, 15:59:32 »
czytając odpowiedzi tego stinga08 na negatywy można dojść do wniosku, że nie ma gość nic do roboty, tylko cały dzień w sądzie przesiaduje i wytacza allegrowiczom procesy cywilne :D

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 19, 2013, 18:22:06 »
Dlaczego na któryś negatyw z kolei odpowiada tak:
Cytuj
ZAPAMIĘTAJ DZIECKO NIE MASZ KASY NIE LICYTUJ ALLEGRO TO NIE ZABAWA NA KRESKĘ NIKT TU NIE SPRZEDAJE NASTĘPNYM RAZEM POPROŚ MAMUSIĘ O KIESZONKOWE 2 TYGODNIE PRZED ŻENADA MOŻE CHOCIAŻ JAKIEŚ PRZEPRASZAM Z TWOJEJ STRONY ZA TAKIE PRZEKRĘTY SĄ PARAGRAFY
?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 19, 2013, 18:30:04 »
Gość ma na wszystko paragrafy i każde działanie ze strony kupującego jest tożsame z przekrętem. Śmieszny człowiek, który nie ma bladego pojęcia o literze prawa. Wszędzie straszy sądami, paragrafami czy gdzieś tam nawet prokuratorem :D Ciekawe co jeszcze wymyśli. Czyżby sami wiecie kto?

Dobra mam faworyta, a nawet 2:

Cytuj
GRA SPRAWNA W 100% UDOWODNIŁEM TOBIE- SUMA ZWROTU PIENIĘDZY OBNIŻONA O KOSZTY PROWIZJI O KTÓRĄ NIE WYSTĄPIŁEM PO TWOJEJ PROŚBIE ABYŚ NIE MIAŁA OSTRZEŻENIA Z ALLEGRO SKOMLAŁAŚ I PRZEPRASZAŁAŚ A TERAZ ZA TE KŁAMSTWA PUBLICZNE WYTOCZĘ CI PROCES CYWILNY

Cytuj
TYPOWY KOMENTARZ ZWROTNY - JA OTRZYMAŁEM OD TEGO DELIKWENTA NEGATYW ZA WYSTĄPIENIE O ZWROT PROWIZJI BO DZIECKO NIE PŁACI - ZA BEZPODSTAWNE OSKARŻENIA PUBLICZNE SPRAWA TRAFIŁA DO PROKURATURY art. 23, 24 oraz 43 kc - NA PRZYSZŁOŚĆ MOŻE SIĘ ZASTANOWI !
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2013, 18:37:30 wysłana przez Antari »

Offline ochłap

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 238
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 19, 2013, 18:42:38 »
Nie no co za człowiek :) Muszę go zobaczyć na żywca, bo to jest przekomiczne.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 19, 2013, 18:46:05 »
Cytuj
NEGATYW ZA NEGATYW-A DLA CIEBIE SZCZEGÓLNE ZA ZA BEZCZELNOŚĆ - PONIEWAŻ NIKT SIĘ ZE MNĄ NIE KONTAKTOWAŁ -ŻE COŚ W AUTKU NIE DZIAŁA -ZAPYTAJ SWOJE NERWOWE DZIECKO ZANIM POSZUKASZ SOBIE ŁOSIA DO TAKICH OSKARŻEŃ - JAK CHCESZ NOWĄ ZABAWKĘ TO DO SKLEPU !!

Cytuj
[Odpowiedź z: czw 20 sty 2011 21:34:17 CET] Moje "nerwowe" dziecko było w tym czasie w szpitalu, a zabawka miała być nagroda za dzielność!!! Powinni cię usunąC z alegro za same komentarze. Kto tutaj jest bezczelny ?

No i przestało być śmiesznie. Zwykły cham, burak, i buc :P


Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 19, 2013, 18:53:47 »
Cytuj
NEGATYW ZA NEGATYW-A DLA CIEBIE SZCZEGÓLNE ZA ZA BEZCZELNOŚĆ - PONIEWAŻ NIKT SIĘ ZE MNĄ NIE KONTAKTOWAŁ -ŻE COŚ W AUTKU NIE DZIAŁA -ZAPYTAJ SWOJE NERWOWE DZIECKO ZANIM POSZUKASZ SOBIE ŁOSIA DO TAKICH OSKARŻEŃ - JAK CHCESZ NOWĄ ZABAWKĘ TO DO SKLEPU !!

Cytuj
[Odpowiedź z: czw 20 sty 2011 21:34:17 CET] Moje "nerwowe" dziecko było w tym czasie w szpitalu, a zabawka miała być nagroda za dzielność!!! Powinni cię usunąC z alegro za same komentarze. Kto tutaj jest bezczelny ?

No i przestało być śmiesznie. Zwykły cham, burak, i buc :P
Haha, już druga taka odpowiedź na jego CAPS LOCK :D

Offline ochłap

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 238
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 19, 2013, 18:56:18 »
Wy się śmiejecie, a może on po prostu jest na coś chory i ma zepsutą klawiaturę :)

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 19, 2013, 19:57:46 »
Wiecznie wciśnięty SHIFT.

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 19, 2013, 21:59:44 »
Nie wolno prać ani pieniędzy ani gier, to jest nielegalne - WYTOCZĘ PROCES CYWILNY

:D
BDG ALL DAY

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 19, 2013, 22:04:57 »
Nie wolno prać ani pieniędzy ani gier, to jest nielegalne - WYTOCZĘ PROCES CYWILNY

:D

ZA BEZPODSTAWNE OSKARŻENIA PUBLICZNE SPRAWA TRAFIŁA DO PROKURATURY art. 23, 24 oraz 43 kc

Offline MI_rai

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Proszę nie judaszuj mnie
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 20, 2013, 17:37:43 »
boże, nie wchodziłem jakiś czas na forum a tutaj komedia lepsza od polskich kabaretów, czasami zastanawiam się, jaki procent ludzi to takie szemrane typki oraz ilu takich się na ulicy spotyka #taka sytuacja.
"Spułczuje" : <

Offline Slayer777

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 25, 2013, 21:56:37 »
OSTRZEŻENIE !! Pewnie już na tego uzytkownika allegro były skargi, ale dorzucę swoja. Chodzi o użytkownika CentrumGier
Konsola GB POCKET kupiona na aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=3169761030. Jak w opisie miałą być w stanie bardzo dobrym jest w co najwyżej dostatecznym. Foty miały byc real, w rzeczywistości dostałem samą konsolę.
Co do gry Pokemon Gold w BOX ( to się idzie uśmiać ), to najzwyczajniejsza w świecie piracka wersja i to nie Pokemon GOLD a pokemon gold version 2. Platformówka bardzo niskich lotów , w ktorej chodzimy Pikachu ( wyglądającym jak po rozciąganiu pomiędzy końmi ). Tandeta, + wysyłka poszła ponad tydzień po wpłacie + zestaw niekompletny, sprzedający kpiący z ludzi. Nie kupować, bo te pozytywne komentarze chyba od ludzi którzy nie orietują się co kupowali.
"Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia" A. Einstein.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #192 dnia: Kwiecień 26, 2013, 07:37:42 »
Szalitar

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #193 dnia: Kwiecień 26, 2013, 09:11:39 »
No to wpadłeś niestety ;/ Może trzeba by wydzielić jakoś do osobnego tematu same nicki użytkowników na których warto uważać na allegro, żeby był do tego szybszy dostęp bo jak widać co jakiś czas nawet ludzie z forum dają się nabrać na aukcje m.in. Szalitara. Mi tradycyjnie żal tych osób co się "litują" nad nim i wystawiają neutrala, a on jak zwykły burak wystawia negatywa choć musi zdawać sobie sprawę, że wina jest wyłącznie po jego stronie.

Offline Slayer777

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #194 dnia: Kwiecień 26, 2013, 11:29:55 »
Szkoda kasy, ale nerwów z takimi ludźmi szkoda jeszcze bardziej. Sprzedaje szmelc, a gratisowo dodaje piractwo, mam nadzieje że uda mi się ukrucić jego zapędy. Jeżeli nie odda pieniędzy to zajmę się tym na i w 100%.
"Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia" A. Einstein.

Offline minder

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 55
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #195 dnia: Kwiecień 26, 2013, 13:18:11 »
Naprawdę jestem coraz bliżej napisania małego serwisu WWW plus wtyczki do Chrome/FF (ew.  filtrów do GreaseMonkey), która będdzie usuwać z widoku aukcje nieuczciwych sprzedawców. Myślicie, że byłoby zainteresowanie?

EDIT:
System ten bazowałby na reputacji i mógłby wyróżniać polecanych sprzedawców, a ukrywać lub specjalnie oznaczać tych ze złą reputacją. Można to oprzeć o mój stary prototypowy system certyfikacji aukcji - dzięki temu będzie można w systemie oznaczać konkretne aukcje jako oryginał lub pirat. Za każdy oryginał wzrost reputacji, za każdego pirata - spadek. Oprócz tego reputacja za dokładność opisu itd. Dzięki temu będziemy mogli we własnym gronie i wg własnych kryteriów ustalać od kogo warto kupować. Allegro nic nie robi, żeby piętnować oszustów (np. umożliwia wystawianie komentarzy odwetowych), to sami musimy o siebie zadbać. Przydałaby się też reputacja dla kupujących, ale na razie nie mam pomysłu, jak ją zrealizować.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2013, 14:02:20 wysłana przez minder »

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #196 dnia: Kwiecień 26, 2013, 13:34:41 »
Zdecydowanie tak :) Z tym, że istnieje możliwość, że dostałbyś masę pogróżek od kliki z allegro, bo machina o nazwie Szalitar jest niczym mafia. Oblepia swoimi nićmi więcej kont na allegro niż to z początku wygląda.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #197 dnia: Kwiecień 26, 2013, 13:40:23 »
Zdecydowanie tak :) Z tym, że istnieje możliwość, że dostałbyś masę pogróżek od kliki z allegro, bo machina o nazwie Szalitar jest niczym mafia. Oblepia swoimi nićmi więcej kont na allegro niż to z początku wygląda.

Aaa... strach się bać.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #198 dnia: Kwiecień 26, 2013, 13:42:48 »
Dla nich to żaden problem ustalić twoje miejsce zamieszkania, jeżeli choć raz kupowałeś cokolwiek od kogokolwiek na allegro, bo nie wiadomo już kto jest Szalitarem, a kto nie. Potem zrobi ci wjazd na chatę 10 chłopa z palnikami, metalowymi rurkami i łańcuchami.

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Ostrzeżenia przed aukcjami, sklepami, sprzedawcami
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 26, 2013, 14:37:59 »
generalnie to ma monopol na gb w allegro
juz nie ma zadnych okazji
wszystko co bylo do kupienia od uczciwych ludzi juz dawno zostalo kupione
znaczna ilosc okazji wychwycil Szalitar, a teraz odsprzedaje wszystko drozej
dlatego ja teraz skupiam sie na ebayu, gdzie ceny sa niestety wyzsze niz kiedys byly na allegro, a szczegolnie koszta wysylki, lecz jest wiekszy wybor gier
swiat schodzi na psy
na forach tez malo osob decyduje sie na sprzedawanie swoich gier, bo kolekcjonerow tylko przybywa, a nie ubywa, a gier na gb juz nie robia