Autor Wątek: [GB Classic] - zamiana wnętrzności  (Przeczytany 1546 razy)

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
[GB Classic] - zamiana wnętrzności
« dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:30:21 »
W jednym classicu podmieniłem pół płyty głównej na połówkę z drugiego ale takiego samego koloru. Będzie oki czy coś się może 'zjarać'? Pytanie bardziej do pajdy adresowane ;)
rnav spotting :)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GB Classic] - zamiana wnętrzności
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:36:09 »
kazda konsola typu klasik ma tkaei same parametry wiec nic sie nie mzoe zjarac. jednakze, w klasiku mamy diwe plyty - dwa uklady scalone. gorny (z wyswietlaczem) i dolny. oba maja na sobie wybite czaren numery... na jednym i drugim sa tkaei same numery. np 501-3702. wie jelsi zameinisz ktoras plyte dolan lub gorna to juz beda one mialy inne numeyr - i jelsi tkos rozkreci konsole to mzoe powieidzec smialo - tutaj byla wymieniana plyta glowna. cos bylo kombinowane. jednazke nie nieie to ze soba jakeigos ryzyka - spalenia plyty glownej lub cos w tym stylu... pozdrawiam.

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: [GB Classic] - zamiana wnętrzności
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:46:41 »
No ja z dwóch przezroczystych złożyłem jednego kompletnego. I różnią się dwie płyty numerami seryjnymi; po prostu jednej nie mogłem odkręcić bo odpadła taka rurka przezroczysta od strony wyświetlacza w której siedzi śrubka i za cholerę nie mogę odkręcić tej jednej tylnej...
rnav spotting :)