Autor Wątek: Czy gra jest oryginalna?  (Przeczytany 132366 razy)

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #220 dnia: Marzec 25, 2012, 22:30:19 »
@Keitaro
Heloł czytać opis nie zaszkodzi i różnie mi się to wstawi jak zwykle się czepnąłeś ; ) w większości jest na środku, nie edytuję w wizualnym tylko w htmlu. Racja zawracanie głowy na forum takimi sprawami jest najzwyczajniej śmieszne ; D

@marek7_ak
Jeszcze nikogo nie oszukałem zawsze wysyłam towar zgodny z opisem, a jeżeli ktoś liczy na więcej niż zapłacił, albo nie czyta no to nie mój problem. Jakbym chciał kogokolwiek oszukać to bym to miejszą czcionką albo coś wrzucił, po prostu się czepiasz ; )

@Tarma
cóż to polska, czego się tutaj dużo spodziewać jak nie czepialstwa i pomówień ^^
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #221 dnia: Marzec 25, 2012, 22:41:30 »

@Tarma
cóż to polska, czego się tutaj dużo spodziewać jak nie czepialstwa i pomówień ^^

Nie pochwalam twojego zachowania, robisz duży błąd...zamiast poprawić to coś zepsuł brniesz dalej w swoje bagno...jako sprzedawca będziesz sobie dobrze radził...ale do czasu, wierz mi ze scena sama cie zniszczy bez niczyjej pomocy :-) nie grożę, przewiduje tylko co cie czeka jeśli nie zmienisz swojego zachowania, traktuj to jako przepowiednie

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #222 dnia: Marzec 25, 2012, 22:42:31 »
@Szalitar - Chodzi o to, że wystawiasz na osobnych aukcjach załóżmy 2 egzemplarze gry jak np. tu...:
http://allegro.pl/nowe-golf-okazja-cenowa-i2229896308.html
http://allegro.pl/nowe-golf-okazja-cenowa-i2229896415.html
...ale mimo to, że obie gry są "NOWE" i na zdjęciach są w BOX'ach to i tak w aukcji dowiadujemy się, iż sprzedajesz "sam cart.". Więc po co robisz kuszące zdjęcia gier i konsol w BOX'ach, skoro i tak nie ma ich w zestawie?

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #223 dnia: Marzec 25, 2012, 23:27:26 »
@Tarma
Ten jak zwykle bawi się w proroka ; P

@Bart

może dlatego, żeby aukcja ładniej wyglądała? To tak samo jak ktoś wrzuci skan pudełka z google, takich się nie czepisz ? Jest xxx aukcji takich. Nawet nie wrzucą foty kardridza ; ) Ale zwyczajnie najlepiej pomarudzić. Po za tym ceny nie są jakieś zawyżone są normalne.
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #224 dnia: Marzec 26, 2012, 00:19:35 »
@Tarma
Ten jak zwykle bawi się w proroka ; P

@Bart

może dlatego, żeby aukcja ładniej wyglądała? To tak samo jak ktoś wrzuci skan pudełka z google, takich się nie czepisz ? Jest xxx aukcji takich. Nawet nie wrzucą foty kardridza ; ) Ale zwyczajnie najlepiej pomarudzić. Po za tym ceny nie są jakieś zawyżone są normalne.

Gratuluje obrania strategii "ośmiesz rozmówcę/potencjalnego klienta", brawo :-) dobrze ci idzie, oby tak dalej :-) postoję, poczekam, powiem "a nie mówiłem" ;-)

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #225 dnia: Marzec 26, 2012, 08:47:48 »
@Bart

może dlatego, żeby aukcja ładniej wyglądała? To tak samo jak ktoś wrzuci skan pudełka z google, takich się nie czepisz ? Jest xxx aukcji takich. Nawet nie wrzucą foty kardridza ; ) Ale zwyczajnie najlepiej pomarudzić. Po za tym ceny nie są jakieś zawyżone są normalne.
Ceny - OK, ale owszem, czepię się tych, którzy wrzucają tylko skany okładek. Wtedy to nawet w aukcję nie wchodzę ;) Co to znaczy "ładniej wyglądała"? Owszem, oglądam większość z twoich aukcji, bo kusi mnie do tego BOX lub manual, a w środku i tak okazuje się, że to dekoracja. Nie mam nic o ciebie, ale wiele osób się na tym zacina :l

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #226 dnia: Marzec 26, 2012, 09:00:37 »
@Bart

może dlatego, żeby aukcja ładniej wyglądała? To tak samo jak ktoś wrzuci skan pudełka z google, takich się nie czepisz ? Jest xxx aukcji takich. Nawet nie wrzucą foty kardridza ; ) Ale zwyczajnie najlepiej pomarudzić. Po za tym ceny nie są jakieś zawyżone są normalne.
Ceny - OK, ale owszem, czepię się tych, którzy wrzucają tylko skany okładek. Wtedy to nawet w aukcję nie wchodzę ;) Co to znaczy "ładniej wyglądała"? Owszem, oglądam większość z twoich aukcji, bo kusi mnie do tego BOX lub manual, a w środku i tak okazuje się, że to dekoracja. Nie mam nic o ciebie, ale wiele osób się na tym zacina :l

Są to po prostu aukcje dla tych którzy po prostu nie czytają co jest w opisie (czyt. znajdę frajera który nie przeczyta  a ja sobie zarobię.)

I tak na marginesie, zdjęcie jest również częścią aukcji, wiec sam sobie zaprzeczasz tymi zdjęciami. Kupuje to co jest na zdjęciu i w opisie, wiec jest to czysta intryga wprowadzania kupującego w błąd. Dlatego nie dziwie się, że z forum wszyscy Cie omijają, mimo fajnego towaru.
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 26, 2012, 18:09:38 »
@Bart

może dlatego, żeby aukcja ładniej wyglądała? To tak samo jak ktoś wrzuci skan pudełka z google, takich się nie czepisz ? Jest xxx aukcji takich. Nawet nie wrzucą foty kardridza ; ) Ale zwyczajnie najlepiej pomarudzić. Po za tym ceny nie są jakieś zawyżone są normalne.
Ceny - OK, ale owszem, czepię się tych, którzy wrzucają tylko skany okładek. Wtedy to nawet w aukcję nie wchodzę ;) Co to znaczy "ładniej wyglądała"? Owszem, oglądam większość z twoich aukcji, bo kusi mnie do tego BOX lub manual, a w środku i tak okazuje się, że to dekoracja. Nie mam nic o ciebie, ale wiele osób się na tym zacina :l

Jeżeli jest z boxem to jest to wyraźnie zaznaczone
http://allegro.pl/crash-bandicoot-2-box-ideal-gba-i2219892680.html
http://allegro.pl/spyro-a-new-beginning-jak-nowa-box-100-org-i2228358254.html
http://allegro.pl/top-gear-rally-ideal-box-100-org-i2226068939.html

Więc nie wiem o czym te biadolenie ; ) zwykłe czepialstwo i tyle, po za tym opis nie jest żmudnie długi, żeby go przeczytać w całości. Można to zrobić w pół minuty ; ) Ale zawsze jak nie sraczka to biegunka z wami ; P Środowisko gb to największe marudy ^^

@ Tarma
Nie rozumiem Cię na prawdę ; d piszesz o tym, że jak coś się nie sprzeda to koniec świata xd jakbym nie kochał tak nintendo to może i tak, ale czy mi będzie leżało parę konsolek więcej to mi to różnicy nie robi ^^

@Bart

może dlatego, żeby aukcja ładniej wyglądała? To tak samo jak ktoś wrzuci skan pudełka z google, takich się nie czepisz ? Jest xxx aukcji takich. Nawet nie wrzucą foty kardridza ; ) Ale zwyczajnie najlepiej pomarudzić. Po za tym ceny nie są jakieś zawyżone są normalne.
Ceny - OK, ale owszem, czepię się tych, którzy wrzucają tylko skany okładek. Wtedy to nawet w aukcję nie wchodzę ;) Co to znaczy "ładniej wyglądała"? Owszem, oglądam większość z twoich aukcji, bo kusi mnie do tego BOX lub manual, a w środku i tak okazuje się, że to dekoracja. Nie mam nic o ciebie, ale wiele osób się na tym zacina :l



Są to po prostu aukcje dla tych którzy po prostu nie czytają co jest w opisie (czyt. znajdę frajera który nie przeczyta  a ja sobie zarobię.)

I tak na marginesie, zdjęcie jest również częścią aukcji, wiec sam sobie zaprzeczasz tymi zdjęciami. Kupuje to co jest na zdjęciu i w opisie, wiec jest to czysta intryga wprowadzania kupującego w błąd. Dlatego nie dziwie się, że z forum wszyscy Cie omijają, mimo fajnego towaru.

A i nie sądzę, żeby mnie jakoś unikali jak ognia, bo ciągle ktoś o coś do mnie piszę, odstąpiam nieraz swoich perełek ludziom bo wyproszą ; ) Pomagam pozbyć się szmelcu który kisi się w mojej szufladzie, więc jak jakiś koleś z murzynem na avatarze napiszę coś złego to nie znaczy, że każdy jest taki prymitywny, żeby oceniać ludzi po 2 komentarzach na 600 albo coś w ten gust ; p

Do każdej gry robię oddzielnie zdjęcie z każdej strony. Ale koniec z tym teraz wrzucę fotę google napiszę ma parę rysek i bd wszyscy zadowoleni ; d

Ja rozumiem jakby cena była wyższa albo byłoby napisane, że go dodaję a nie dodam, ale anyway ^^ Problem tkwi w tym, że każdy by chciał za darmo się nachapać ; p dostać więcej niż zapłacił.

Czytając niektóre wypowiedzi na prawdę mi jest do śmiechu : dd ale to normalne, ktoś ma więcej to trzeba go obrzucić, ble fuj niedobry. Życie

W każdym bądź razie bardzo cieszę się, że chcę wam się to pisać, doceniam rady ; )
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 18:23:14 wysłana przez Szalitar »
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 26, 2012, 18:38:45 »
Koleś z murzynem na avatarze xD

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #229 dnia: Marzec 26, 2012, 22:23:08 »
Nie liczy się ilość, lecz jakość...


wracając do tematu czy to jest ori?




Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #230 dnia: Marzec 26, 2012, 22:28:21 »
sam się nad tym zastanawiam jak mam gry na ndsa czy takie spłaszczone słoneczko i ten czarny napis jak na bootlegach w gba jest oznaką piractwa jednakże nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat, jedne są takie jak tu drugie bez tego napisu i z normalnym słoneczkiem : /
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #231 dnia: Marzec 26, 2012, 22:35:45 »
Ja bym nie brał. Ten cart wygląda na ori, ale jest to wersja USA, a pudło chyba też ori, ale już EUR. A te manuale wydrukowane bokiem to raczej piraty ;)

@Szalitar - Spłaszczone słoneczko występuje w wersjach USA, podobnie jak czarny napis na BOX'ie ;) Zajrzyj tu: http://gbforever.pl/forum/index.php?topic=683.msg8844#msg8844

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #232 dnia: Marzec 26, 2012, 22:38:13 »
No właśnie mi tu coś nie pasuje z boxem i tymi instrukcjami. Bo kart wygląda na Ori ale jest USA i w sumie niezbyt dobrze widać, a pudełko wygląda jak anglik nawet trójkąt ma zielony.
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #233 dnia: Marzec 26, 2012, 23:35:38 »
Jak dla mnie wygląda na oryginał EU z podmienionym kartem z wersji US (też oryginalnym z resztą) 

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #234 dnia: Marzec 27, 2012, 19:15:41 »
Tak jak stormek napisał, w każdym razie czy to pirat czy oryginał takiego mixu nie warto łykać.


Offline Leonidas

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #236 dnia: Kwiecień 01, 2012, 01:43:05 »
Wszystkie oryginały z dodatkiem ,że Pokemony są po niemiecku

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #237 dnia: Kwiecień 02, 2012, 19:30:50 »
http://allegro.pl/power-rangers-dino-gra-na-game-boy-advance-gba-i2234825717.html
siemka czy to jest oryginalna gra? jaki język? Wolałbym szybką odpowiedź, bo za godzinę kończy się aukcja :D  z góry dziękuje za szybką odpowiedź
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 02, 2012, 19:41:37 »
100% oryginał, j. ang.

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Czy gra jest oryginalna?
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 02, 2012, 19:55:23 »
Dziękuje za pomoc. :D
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)