Giełda > Kupię / Pomoc w zakupach

Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny

<< < (2/68) > >>

MIS:
3x szybka do colora
3x do advanca
1x do przezroczystego GB Classic
2x do szarego GB Classic

chyba wszystko ;)

Mrocznooki:
@Antari

W przybliżeniu kiedy składali byście zamówienie ? Pytam , ponieważ po szybkim podliczeniu wydatków związanych z GB w tym miesiącu, wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują mi że przesadziłem ;) Także "wolne" pieniądze będę miał dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Jeżeli termin waszego zamówienia pokrywał by się, był bym chętny na 1 podświetlenie,2 szybki do Classica, 1 szybka do Colora , 2 komplety przycisków do Classica . :)

Antari:
Ok na razie sytuacja wygląda tak:

Pajda: 74hc04 SMT Biversion Kit, Triple LED v3 panel, Dual LED v2 panel, guziczki do DMG dwa (2) zestawy.

Antari: Triple LED v3 panel (Mint), 1 zestaw guziczków do DMG (czarny), Screen Protector z serii Play it Loud.

Stormek: Triple LED v3 panel (Bright White), 2x Screen Protector z serii Play it Loud, 1x Screen Protector zwykły.

MIS: 3x Screen Protector do GB Advance, 3x Screen Protector do GB Color, 1x Screen Protector z serii Play it Loud, 2x Screen Protector zwykły.

Mrocznooki: Triple LED v3 panel (?), 2x Screen Protector do GB Classic (kolor?), 1x Screen Protector do GB Color, guziczki do DMG dwa (2) zestawy.

Ogółem:

Triple LED v3 panel: 4
74hc04 SMT Biversion Kit: 1
Dual LED v2 panel: 1
Guziczki do DMG (liczba zestawów): 5
Screen Protector z serii Play it Loud: 4 (?)
Screen Protector zwykły (DMG): 5 (?)
Screen Protector do GB Advance: 3
Screen Protector do GB Color: 4

@Mrocznooki: Zdeklaruj dokładnie o jakie przedmioty chodzi, bo napisałeś dość ogólnie i musimy wiedzieć czy chodzi o Screen Protectory do DMG zwykłe czy z serii Play it Loud, podobnie sprawa ma się z rodzajem panelu podświetlającego (kolor, typ) oraz kolorem guziczków. I tak, poczekamy. Skoro ma to być pewna forma pomocy dla forumowiczów to z pewnością kilka dni postoju nie zrobią różnicy, dodatkowo zgromadzenie pełnej sumy na jednym koncie bankowym pewnie trochę potrwa.

@Pajda: Zdeklaruj kolor guziczków do DMG, oraz czy jesteś zainteresowany jakimś Screen Protectorem do DMG.

@all: Chaykin zdeklarował się być osobą odpowiedzialną za realizację transakcji - wszyscy wpłacamy na jego konto, on kupuje co trzeba i cała paczka leci na jeden adres, do danej osoby po czym ta osoba wysyła wszystko ludziom z forum. Tą osobą mogę być ja. Po tym jak paka ze wszystkich przyleci do mnie, porozdzielam i każdemu wyśle co trzeba na adres taki jaki będzie chciał. Finansowo to raczej na tym nie zyskam :P Chyba że dopłacicie te max 10 zł więcej za bąble i przesyłkę poleconym priorytetem.

Mam nadzieje że się na tym nie przejedziemy i wszystko przebiegnie sprawnie i bezproblemowo jak podczas tej operacji ze Screen Protectorami do DMG. Aaa no i polecam uzbroić się w cierpliwość, raz że to pewnie będzie leciało z 2-3 tygodnie bo to są sklepy z USA, dwa mam sesje i obronę, trzy rozdzielenie tego i powysyłanie trochę zajmie ale w imię dobra sceny podejmę się tego dobrowolnie :)

Prosiłbym też o wskazanie linka do sklepu ze Screen Protectorami. Jakieś propozycje poza Kitshem?

EDIT: http://shop.ebay.com/greenbugsblood/m.html?_trksid=p4340.l2562

Można próbować u tego gościa - Screen Protectory do DMG i GB Advance są idealną kopią, do GB Color różnią się w mini-mini-minimalnym stopniu.

Mrocznooki:
To fajnie, już podaje dokładnie co dla mnie  :)

- 1 x Triple LED Backlight - Mint Normal
- 2 x Screen Protector zwykły (DMG) - light grey
- 1 x Screen Protector do GB Color
- 2 x Guziczki do DMG - black

Antari:
Update:

Pajda: 74hc04 SMT Biversion Kit, Triple LED v3 panel, Dual LED v2 panel, guziczki do DMG dwa (2) zestawy.

Antari: Triple LED v3 panel (Mint), 1 zestaw guziczków do DMG (czarny), Screen Protector z serii Play it Loud.

Stormek: Triple LED v3 panel (Azure), 2x Screen Protector z serii Play it Loud, 1x Screen Protector zwykły, guziczki do DMG trzy (3) zestawy (biały, zielony, żółty).

MIS: 3x Screen Protector do GB Advance, 3x Screen Protector do GB Color, 1x Screen Protector z serii Play it Loud, 2x Screen Protector zwykły.

Mrocznooki: Triple LED v3 panel (Mint), 2x Screen Protector do GB Classic (kolor?), 1x Screen Protector do GB Color, guziczki do DMG dwa (2) zestawy (czarne).

Ogółem:

Triple LED v3 panel: 4
74hc04 SMT Biversion Kit: 1
Dual LED v2 panel: 1
Guziczki do DMG (liczba zestawów): 8
Screen Protector z serii Play it Loud: 4
Screen Protector zwykły (DMG): 5
Screen Protector do GB Advance: 3
Screen Protector do GB Color: 4

Największy problem będzie zapewne z podliczeniem tego wszystkiego. Znając życie kurs dolara pewnie pójdzie w górę, paypal dopier*oli swoją prowizję itd. No nic, na razie trzeba być dobrej myśli :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej