Game Boy > Gry

Rzadkie, mało znane gry

(1/20) > >>

Marcin:
Temacik zbiorczy o różnego rodzaju ciekawych mniej znanych grach o których nie każdy słyszał.


Ostatrno trafiłem na taki tytuł, co ciekawe przeglądając recenzje jednej gry na DSa mianowicie Lost in Blue od Konami. W jednej z recenzji użytkowników portalu Gamespot można było przeczytać iż gra jest jakby następcą Survival Kids z GBC. Google wypluwa stosunkowo dużo wyników, jednak sama gra jest trudno dostępna na eBay. Wygląda naprawdę zacnie i ponoć ma kilka zakończeń oraz jakąś tam fabułę. Ogólnie w grze chodzi o przeżycie, a sama grafika wygląda jak w Zeldzie na GBC. Ktokolwiek grał, przeszedł?



http://www.youtube.com/watch?v=eQet3NwtHO4

GBM_Fan:
Może ta gra nie jest rzadka, ale stosunkowo mało się o niej wspomina jeśli chodzi o gry na GBA. Chodzi o serię platformówek Donkey Kong Country. Szczerze mówiąc na YT wyglądała ta gra co najwyżej średnio, ale wrzuciłem na programator (w ramach testów, żeby sprawdzić czy warto polować na eBay) i okazało się, że gra jest całkiem przyjemna :D. Takie moje małe odkrycie... ;)

Marcin:
Zdaje się iż Antari coś kupował albo miał kupować z tej serii :)

GBM_Fan:
Seria Donkey Kong Country odpadła jak zobaczyłem pierwowzory ze SNESa ;D.

Ale znalazłem inną mega rare grę, Ninja Five-O. Normalnie "ktokolwiek widział ktokolwiek wie" :D. Na eBay można kupić za około 800zł :D. Gra przednia, naprawdę prawdziwy kąsek dla miłośników platformówek 2D.

Marcin:
No cena powala. Aż mnie zastanowiło co jest najdroższą / najbardziej poszukiwaną grą na GB / GBC / GBA.

Ja jeszcze z ciekawostek wymienię RTSa na GBC Warlocked. Mało znana wysoko oceniana gra, i co ciekawe można ją kupić za kilka dolców w USA (często spotykana na aukcjach)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej