Inne konsole > Gry

pomoc przy wyborze

(1/3) > >>

Ryukendn:
3 gry do wybrania na ds'a w fajnych cenach, którą powinienem wybrać waszym zdaniem?

- advance wars: dark conflict
- ninja gaiden
- metroid prime hunters
-scribblenauts

Antari:
Najlepiej wszystkie xD to dość wartościowe i znane marki :)

Advance Wars: DC - długie godziny świetnej rozgrywki jeżeli lubisz strategie turowe oczywiście, fajny post-apokaliptyczny klimat, ciekawa fabuła, obłędny (moim zdaniem) soundtrack.

Ninja Gaiden - ciekawa wizualnie, konsole należy trzymać w pionie. Jak dla mnie gra na jedno podejście.

MPH - Single dość krótki i schematyczny, przydałoby się większe zróżnicowanie bossów i dłuższa kampania ale graficznie robi spore wrażenie na DS. Multiplayer to prawdziwe morze możliwości :) Polecam.

Scribblenauts - raczej spokojna gra w porównaniu do 3 powyżej, o wiele mniej napakowana akcją, pozycja w które po prostu trzeba pomyśleć :P Sterowanie tragiczne dlatego bardziej polecam Super Scribblenauts.

Ryukendn:
jeeje ale trudny wybór :D mam już (no prawie mam, czekam aż dojdzie) Mario Kart i chce drugą gierkę aby starczyła mi w duecie z Mario na jakieś 2 miesiące. Scibblenauts odpada, zapoluje kiedyś na drugą cześć, bo podobno poprawili tam wszystko co się dało. Ninja jest na jakieś 5 godzin więc to trochę mało.

Zostaję wreszcie Advance Wars versus Metroid

Wie ktoś może czy w metroid można jeszcze grać przez neta? jeśli tak to sporo ludzi gra ?

Antari:
Na tym forum ja i pajda z tego co wiem :) Można by zainicjować jakiś meczyk :P Podobnie w Mario Kart, ja jestem gotowy w każdej chwili do końca września :P. W MPH można tak jak w przypadku MK wybrać random match, w którym grasz z losowo wybranymi przeciwnikami z całego globu itd. Podobnie jak w MK wszystko zależy od pory dnia, czasami znajdziesz 3 przeciwników czasami ciężko nawet o jednego.

mingan:
Jeżeli lubisz strategie turowe to bierz dark conflict. Fajna fabuła, długie godziny gry i do tego mega fajnie zrobiony postapokaliptyczny świat (moje klimaty ;D).
Metroid to była jedna z pierwszym gier na ds'a, którą kupiłem ale poza grafiką (i tym, że to metroid) to nie była jakoś bardzo fajna. Tak jak mówił Antari, jeśli grasz przez neta to gra baaaardzo zyskuje bo naparzanie się z kumplami jest świetną zabawą. Ale jeśli jesteś samotnikiem to nie decyduj się na ten tytuł bo to gra na 5-6h.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej