Giełda > Kupię / Pomoc w zakupach

Gdzie kupię/znajdę...

<< < (2/55) > >>

Tarma:
Tylko pytanie, czy to są te gumki które widać na zewnątrz? bo pod d-pad widze jest gumka wewnętrzna...:(, poprzedni właściciel mojego full-boxed GBA white postanowił obgryźć select ;/ WHO DOES THAT sie pytam?! :P

Dj_Anndzia:

--- Cytat: Przemek_07 w Październik 03, 2011, 10:05:22 ---
--- Cytat: Dj_Anndzia w Październik 02, 2011, 22:22:37 ---No to ja zacznę:) Gdzie mogę kupić zaślepkę do Nintendo DS Lite na slot do gier Game Boy Advance?

--- Koniec cytatu ---

Chodzi ci o coś takiego? http://www.ebay.com/itm/New-Nintendo-DS-Lite-Replacement-Black-Slot-2-Cover-UK-/400232786537?pt=UK_VideoGames_VideoGameAccessories_VideoGameAccessories_JN&hash=item5d2fbbaa69

Niestety pozostaje tylko ebay. W Polsce czegoś takiego pewnie nie dostaniesz ;(

--- Koniec cytatu ---

O właśnie o to mi chodziło. Wiadomo w  Pl nic nie ma;| a to są oryginalne czy jakieś zamienniki?

Antari:
Jeżeli to są gumki do GBA: klawisze START i SELECT, to one są połączone z gumkami - stanowią jedność. Widoczne jest to np. na tym zdjęciu:



PS. Te na aukcji na ebay są trochę bardziej spłaszczone na końcach, wyglądają mi na zamienniki. Plus z tej perspektywy wyglądają mi na krótsze, zresztą sprzedawca zaznaczył to w opisie. Sam nie wiem...

Dj_Andzia: To raczej zamienniki.

Tarma:
To jak są krótsze to zalewam....poczekam sobie na GBA z walniętym screenem :P dzięki za pomoc anyway :-)

Bodzio:
A gdzie dostane klapkę do GBC Atomic Purple?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej