Game Boy > Ciekawostki

Wasze sposoby przechowywania gier na konsole Game Boy

<< < (2/11) > >>

Dj_Anndzia:
Tarma - świetnie to wyszło. Ale żeby zrobić tak na wszystkie gry to trzeba było by mieć masę pudełek no i miejsce na ustawienie tego.

Co do mojego przechowywania właśnie trzymam w woreczkach strunowych tak jak pokazał to na zdjęciu inlagd. Oczywiście karty są w pudełkach, potem w woreczek i do kuferka:)

Antari:
Inlagd a jak ty przechowujesz swoje gry na GB/GBC/GBA? Zarzucisz może jakimś zdjęciem na szybko? :)

inlagd:
Moje gry stoja sobie grzecznie pudelko kolo pudelka w sposob najbardziej nudny i przewidywalny z mozliwych. :)

Tarma:
Dj_Anndzia: Dzięki ^^ Miejsca mam full, cartów narazie niedużo, więc moge tak opatulić wszystkie posiadane do tej pory :-) ale o pudełka trudniej.

Ma ktoś jakiś pomysł skąd wziąć pudełka EU? (mniej modowania involved) Bo USA możnaby zamówić, ale modować to pod GB/GBC wymaga dużo czasu.

Dj_Anndzia:
A za ile udało Ci się kupić te pudełka? Chyba zostaje patrzeć na ebay-u bo innej opcji chyba nie ma, jak gdzieś natrafisz to daj znać bo tez poszukuje do gry na DS'a.

A co użyłeś do wydrukowania okładki?, jaki papier?

Antari - a wejdą tam gry w pudełkach plastikowych do tych foli? I czy są większe tez do zakupienia takie folie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej