Autor Wątek: Ktokolwiek widział, Ktokolwiek ma... :)  (Przeczytany 3388 razy)

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Ktokolwiek widział, Ktokolwiek ma... :)
« dnia: Grudzień 31, 2011, 18:27:57 »
Witam. Założyłem ten temat ponieważ jestem bardzo ciekaw czy któryś z użytkowników tego forum posiada Game Boya Classica w szarej wersji, z boxem, wszystkimi papierami, słuchawkami, kablem link i grą tetris? Jednym słowem wersja mint, taka jaka wyszła w 1989r.? Nie jest to żadna oferta kupna lecz po prostu czysta ciekawość. Marzę o tym, żeby sobie takiego sprawić. Niestety ceny takich sztuk na ebay jak zapewne wiecie są astronomiczne.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Ktokolwiek widział, Ktokolwiek ma... :)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2012, 15:26:49 »
nie mam. byl na allegro ZAFOLIOWANY - folia z logami nintnedo. nigdy nie otwierana od 89 roku. poszla za 500 PLN.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Ktokolwiek widział, Ktokolwiek ma... :)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2012, 15:30:02 »
Swoją drogą to interesujące, jak przez 20 lat uchowała się konsola, która nigdy nie została wyjęta z pudełka, nigdy nie zdjęto folii? Nikogo to nie korciło przez te 20lat? Czy to jakieś pozostałości magazynowe, które ktoś gdzieś kiedyś znalazł i postanowił sprzedać? To chyba nie jest od takich zwykłych posiadaczy konsol, bo chyba nikt nie kupuje nowej konsoli by ją trzymać przez dwadzieścia lat i nawet nie wyjąc z pudełka? Chyba że to jacyś wizjonerzy, którzy czują, że za te 20 lat to będzie sporo warte. Ale przecież to bez sensu tak czy inaczej.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Ktokolwiek widział, Ktokolwiek ma... :)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2012, 15:54:48 »
Dziś to dosyć powszechnie stosowany zabieg wśród niektórych kolekcjonerów. Kupuje się kilka sztuk danego produktu po to by za ileś tam lat sprzedać z zyskiem albo po prostu cieszyć się z takiego rarka :D

Taki produkt który może być sporo wart za jakiś tam czas wcale nie jest tak ciężko określić. Np. Radiant Historia pierwsze wydanie na DS, Xenoblade Chronicles limitka itd.

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Ktokolwiek widział, Ktokolwiek ma... :)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2012, 19:27:33 »
Powiem wam, że za 500zł to bym jeszcze wziął :) Jestem maniakiem Classica. Niestety na jebaju można znaleźć tylko takie ceny http://www.ebay.com/itm/NEW-Nintendo-Game-Boy-Factory-Sealed-Excellent-/320811701050?pt=Video_Games&hash=item4ab1de133a

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Ktokolwiek widział, Ktokolwiek ma... :)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 01, 2012, 20:03:25 »
Moim marzeniem jest NES NTSC wydanie z Rob The Robot i grami duck hunt i gyromite. Taki duży, fajny zestaw. Ale ich ceny są totalnie z kosmosu. Ostatnio jakiś poszedł na eBay w stanie podobno nieużywanym za 2000 $. Pozostaje pomarzyć. Sorry za offtop.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Ktokolwiek widział, Ktokolwiek ma... :)
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2012, 01:11:24 »
będę miał niedługo, już w drodzę ^^ nie powiem ile wydałem.. : / wrzucę fotkę jakby ktoś chciał ; d
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Ktokolwiek widział, Ktokolwiek ma... :)
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2012, 17:49:32 »
będę miał niedługo, już w drodzę ^^ nie powiem ile wydałem.. : / wrzucę fotkę jakby ktoś chciał ; d

Mówisz o Game Boyu czy NES, o którym wspomniał Rezor?
A propos: http://allegro.pl/game-boy-classic-komplet-pudelko-gra-sluchawki-i2231607091.html
Aż się boję jaką to cenę osiągnie...

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Ktokolwiek widział, Ktokolwiek ma... :)
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 25, 2012, 22:33:22 »
będę miał niedługo, już w drodzę ^^ nie powiem ile wydałem.. : / wrzucę fotkę jakby ktoś chciał ; d

Mówisz o Game Boyu czy NES, o którym wspomniał Rezor?
A propos: http://allegro.pl/game-boy-classic-komplet-pudelko-gra-sluchawki-i2231607091.html
Aż się boję jaką to cenę osiągnie...

O szaraczku w boxie : )
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^