Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Ogólny / Odp: Siema po długiej przerwie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GBM_Fan dnia Maj 04, 2021, 21:20:25 »
Ja tu wpadam przynajmniej raz w tygodniu :) GBZ to tak tylko musnąłem, bo pojawiłem się chyba w czasie przejścia na GBF. Ale co to były za czasy, na forum był taki ruch, że trudno było czasem nadążyć z odpisywaniem. Szaleństwo, ale dobrze to wspominam. To był jeszcze ten czas kiedy na Allegro i eBay można było wyrwać naprawdę fajne okazy, a sklepy pozbywały się leżaków magazynowych. Pamiętam jak kupowałem zafoliowane gry po 30-40zł/szt. i nie były to crapy. Nowe GB Micro za 200zł, Fire Emblem w boxie za 50zł itd. Co ciekawe cały czas wracam do gier na GB/GBC/GBA i NDS. Nie tak często, ale w ciągu roku 2-3 gry przechodzę ;) A teraz za sprawą chłopaków z forum mam ochotę na zmodowanie GBC :)
2
Sprzęt / Odp: IPS z OSD dla DMG
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pajda dnia Maj 04, 2021, 08:57:54 »
Luuuzik, czekam na info ;)
3
Sprzęt / Odp: IPS z OSD dla DMG
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Antari dnia Maj 01, 2021, 22:40:00 »
Antari - możesz mi wysłać wszystko to w wolnej chwili sprawdzę co jest nie tak. Właśnie ekrany z OSD mają tą przewagę, że możesz zmieniać położenie w pionie i poziomie. Zobacz sobie dokładnie na moim filmiku. Wal do mnie na priv to sprawdzę to wszytko i powiem Ci co jest nie tak. ;)

Dokładnie. Fajnie by było mieć możliwość dopasowania pozycji ekranu po zamontowaniu. Z tego co wiem istnieje już taki ekran do GBC, jednakże jest trochę większy, co nie do końca mnie przekonuje.

Ok, dzięki za propozycję! Napiszę na PW jak tylko dotrą do mnie przyciski do tego GBC bo nadal czekam na paczkę z Chin. Dzięki za podjęcie się tej sprawy! :)
4
Ogólny / Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Antari dnia Maj 01, 2021, 22:36:57 »
Szacun. Ale łupy!
5
Ogólny / Odp: Kufer tajemnic, czyli kolekcjonerskie historie i zdobycze na aukcjach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pajda dnia Kwiecień 27, 2021, 09:09:54 »
Tym SNESem to pozamiatałeś ;)(no identyczny zestaw jak mój). W dodatku syndicate i mario. Fiu fiu!!! Gratulacje ;)
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wawrzino dnia Kwiecień 26, 2021, 20:36:33 »
8
Kupię / Pomoc w zakupach / [K] Klapki do DMG i Pocket
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pajda dnia Kwiecień 26, 2021, 15:06:19 »
Jak w temacie. Kupię dwie klapki do DMG - zieloną i czarną oraz kupię dwie klapki do pocketów - zieloną i transparentną. Tylko oryginały. Oferuję dobrą zapłatę.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pajda dnia Kwiecień 24, 2021, 17:13:40 »
Wawrzino - a ja mam nadzieję, że Nintendo wróci jeszcze do marki Game Boy (chociaż ktoś pisał, że nigdy nie stworzą już konsoli z logo Game Boy na obudowie) i wtedy znowu wszystko odżyje, chociaż wcale nic nie umarło.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ostry96 dnia Kwiecień 23, 2021, 23:05:01 »
Ej, nie zostawia się swoich for. Jestem i ja :U
Strony: [1] 2 3 ... 10