Autor Wątek: Najdziwniejsze akcesoria do GB  (Przeczytany 3960 razy)

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Najdziwniejsze akcesoria do GB
« dnia: Marzec 17, 2012, 19:04:57 »
Surfując po necie natknąłem się na to cudo, a po chwili padlo pytanie : Hej dlaczego na naszym forum nie ma takiego wątku? Chcialbym więc go zacząć - wrzucajcie tu najdziwniejsze i najrzadsze gadżety do dowolnego GB, ja znalazłem to :


PediSedate has released a weird game boy accessories, called 'Dream Helmet'. It was designed to distract kids in a doctor's or dentist's office while they were being sedated with nitrous oxide. The child comfortably becomes sedated while playing with a Game Boy game or listening to music. It looks so weird while the children wear it...

A dla niezangielszczonych: przyrząd do gabinetów dentystycznych żeby odwrócić uwagę dzieci podczas ogłupiania ich gazem :D Czekam co wy wykopiecie - I dare you !

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Najdziwniejsze akcesoria do GB
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2012, 14:31:03 »
Ja natknąłem się na coś takiego:



Dzięki temu nasz GBA SP może stać się mini monitorkiem dla konsoli, odtwarzacza DVD czy telewizora.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Najdziwniejsze akcesoria do GB
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2012, 14:49:58 »
Moc! Ciekawe czy w RPGach z np. PS2 dałoby się rozczytać czcionkę :P

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Najdziwniejsze akcesoria do GB
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2012, 17:08:10 »
Moc! Ciekawe czy w RPGach z np. PS2 dałoby się rozczytać czcionkę :P
na pewno nie xd
ogladales kiedys gb video?
w tych grach z ps2 na gba framerate bedzie nawet gorszy

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Najdziwniejsze akcesoria do GB
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2012, 07:49:37 »
no hej ale w w starego dobrego pegazłoma byś pograł :D Ciekawe gdzie takie coś dorwać można...

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Najdziwniejsze akcesoria do GB
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2012, 16:45:21 »
no hej ale w w starego dobrego pegazłoma byś pograł :D Ciekawe gdzie takie coś dorwać można...

Tylko po co? Jesli masz fizycznie gry na nesa, to mozesz sobie uczciwie i z doskonalym rezultatem emulowac je na gba. Do kompletu tylko gba w ktorejs z kilku wersji famicom albo nes.

Offline soulsick1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
Odp: Najdziwniejsze akcesoria do GB
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 21, 2012, 19:27:38 »
jak to dlaczego? Bo mogę ! To tak jak mieć grę na np N64 ale grać na kompie bo wygodniej :) No albo się to rozumie albo nie, ja tak mam akurat

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Najdziwniejsze akcesoria do GB
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 21, 2012, 20:10:56 »
Ciekawe gdzie takie coś dorwać można...
Szukałem tego ostatnio i znalazłem w kilku sklepach, ceny od 90 do 150zł + wysyłka.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Najdziwniejsze akcesoria do GB
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2012, 20:31:15 »
jak to dlaczego? Bo mogę ! To tak jak mieć grę na np N64 ale grać na kompie bo wygodniej :) No albo się to rozumie albo nie, ja tak mam akurat

Luz, ale jesli - o ile dobrze zrozumialem - chcesz podpiac klona nesa do gba przez ow cudowny adapter, to ja nie widze w tym ani wygody, ani zadnej innej wartosci. Nes z kineskopowym tv - to rozumiem, ale nes w taki pokretny sposob na gba - nie koniecznie. Patrz np. cala seria klasykow z nesa wydanych na gba. Slusznie natomiast piszesz o n64, na komputerze sobie tego nie wyobrazam, bo efekt koncowy bardzo odbiega od tego prawdziwego. Z nesem jednak jest ciutke inaczej.