Ogólny > Recenzje

Historia gaming'u widziana oczami 16 latka... - Czyli OldSchool jest Cool!

<< < (7/7)

PanRobot:

--- Cytuj ---w Polsce ukazał się „Pegasus”, czyli tania podróbka NES'a.
--- Koniec cytatu ---

Mistrzu, konsole sygnowane logiem "Pegasus" i "Bobmarks" nigdy tanie nie były, nawet dzisiaj, gdzie Pegasus model IQ-502 sprzedał się za ponad 700 zł.


--- Cytuj ---prawdziwy OldSchoolowiec, biegał kiedyś po bazarku w poszukiwaniu nowych gierek na Famicoma (inna nazwa Pegasusa), które nie rzadko okazywały się inne niż przewidywaliśmy. Czemu? Bowiem z grami z bazaru było jak z jajkiem niespodzianką... Co innego znajdowało się na okładce, a co innego na Cartridge'u.
--- Koniec cytatu ---

Na bazarze, owszem. Nalepka często nie zgadzała się z zawartością karta. Ale warto wspomnieć, iż na początku lat '90 kartridże można było kupić w sklepach z nalepką, który zgadzał się owym tytułem w kartridżu.


--- Cytuj ---podróbka NES'a
--- Koniec cytatu ---

Pegasus to bardziej klon Famicoma niż NESa.


--- Cytuj ---„Kaczki”
--- Koniec cytatu ---

AAAAAAAAAAAAAA!

Niemniej jednak, bardzo interesujący tekst oraz podziwiam twój zapał do retro gamingu.

Nintendowiec:
Ciekawy temat,ale ja jako 14 latek wiem trochę wiecej na temat konsol.Sam mieszkałem na wsi gdzie w 2005 roku dopiero PSX mieliśmy,hehe.Nie napisałeś nic o N64,SNES-ie,i o różnorodnych wersjach Gameboya.I tak jakoś niedokładnie o tym pegazie.Ale ogólnie w porządku,aż mi przypomniałeś jak miałem C64 i zazdrościłem kumplowi Pegasusa :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej