Inne konsole > Gry

[Wii] Monster Hunter Tri

(1/2) > >>

Antari:
Ktoś ma, ktoś gra? Od jakiegoś czasu męczę ów grę i nieustannie jestem pod wrażeniem poszczególnych jej aspektów.

Za jakiś czas, gdy skończy mi się sesja (lipiec, sierpień, wrzesień), chętnie zagrałbym z kimś w trybie Multiplayer przez sieć. Ktoś chętny? Jeżeli tak, to dajcie znać, może uda się skompletować ekipe GBF, ewentualnie można dołączyć się do osób z RA.

Jeżeli o mnie chodzi to termin może być dowolny w przeciągu tych 3 miesięcy, potrafię się dopasować, gdyż wiem, że poszczególne osoby pracują i nie każdy ma zawsze czas.

RafiX99:
Monster Hunter to świetna gierka...
Grałem raz na konsoli PSP kolegi w Monstera lecz nie ma już tego PSP.

Marcin:
Ja się piszę ale w listopadzie 2012 ;D

Rezor:
Ja mam monster hunter na psp, ale jakoś nie umiem się w tej grze odnaleźć. Zwłaszcza jak dostaję zlecenie na stwora i nie wiem jak on wygląda i gdzie go znaleźć.

Antari:

--- Cytat: Rezor w Maj 28, 2012, 21:05:46 ---Ja mam monster hunter na psp, ale jakoś nie umiem się w tej grze odnaleźć. Zwłaszcza jak dostaję zlecenie na stwora i nie wiem jak on wygląda i gdzie go znaleźć.

--- Koniec cytatu ---

Też zaczynałem od PSP. Generalnie MH to do niedawna była jedyna seria gier, której się autentycznie bałem. Z jednej strony hardkorowy poziom trudności i ogrom archaicznych elementów, z drugiej sława serii na arenie międzynarodowej i cudowne uniwersum bogate w potwory, które mogłyby zasilić nie jedną encyklopedię. Postanowiłem zacisnąć poślady i zrobić podejście do cz.1 na ps2. Podziałało, choć nie zaprzeczam, że początki były trudne. Niemniej to bolesne doświadczenie zaowocowało zwiększeniem skilla - w Tri praktycznie w kilka dni przeszedłem grę. Oczywiście mówię o Single, bo Multi to materiał na setki godzin rozgrywki w doborowym towarzystwie towarzyszy-myśliwych z krwii i kości.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej